Illustration for article titled Two Men Involved in Shooting of Ahmaud Arbery Have Been Arrested and Face Murder Charges

عکس: این Arbery خانواده (از طریق سی ان ان

در روز سه شنبه ویدئویی منتشر شد که نشان از گرافیک تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery. به عنوان ویدیو رفت ویروسی اعتراض عمومی به شدت با بسیاری از خشم است که مردان مسئول تا به حال دستگیر شده و یا هر گونه اتهام.

تبلیغات

سی ان ان گزارش می دهد که گرگوری McMichael و پسرش تراویس McMichael دستگیر شده اند و قرار داده شده در Glynn زندان شهرستان است. با توجه به گرجستان دفتر تحقیقات مردان به اتهام قتل و تشدید حمله. آن بوده است بیش از دو ماه پس از این حادثه رخ داده است و شده است وجود دارد رشد خشم این است که مردان حتی شده به زندان برده شد.

در فوریه 23, Gregory McMichael و پسرش دیدم Arbery دویدن در یک محله در خارج از Brunswick. با توجه به Glynn پلیس شهرستان, گزارش, آنها معتقد بودند او را به مسئول یک سری از منازل به قصد سرقت در محله خود را و سوار پس از او را با اسلحه. تراویس McMichael نزدیک Arbery با تفنگ ساچمهای خود و شات Arbery سه بار در طول مبارزه برای تفنگ ساچمهای.

تبلیغات

در اوایل این هفته منطقه وکیل تام Durden اقیانوس اطلس قضایی مدار گفت که او را مورد قبل یک هیئت منصفه برای تعیین اگر اتهامات جنایی خواهد بود واصل شده است. به عنوان دادگاه در حال حاضر بسته شده با توجه به کروناویروس اولین مورد بوده ام شنیده شد ژوئن. این GBI اعلام کرد شنبه شب که آنها در حال بررسی این پرونده است.

“این یک تقلید مسخره امیز از عدالت است که آنها لذت می برد و خود را برای آزادی 74 روز بعد از گرفتن زندگی یک جوان سیاه بود که به سادگی به دویدن. هنوز فردا در Ahmaud تولد پدر و مادر خود محروم هستند شادی ساده جشن با پسر خود.” گفت: بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery پدر. یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد در صبح روز جمعه برای بحث در مورد این مورد با توجه به یک صدای جیر جیر از GBI.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله