دانشگاه مینه سوتا وزن سناریوهای متعدد برای ترم پاییز

دانشگاه مینه سوتا در حال آماده سازی برای دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه این سقوط یک وضعیت که پناهگاه زمین-اعطای سیستم از بزرگ مالی خرید اینترنتی با توجه به مدیران ارائه شده که بودجه طرح به هیئت رجنت در روز پنج شنبه.

که زمان و خوشبینانه ترین از سه سناریو جمهور جوآن Gabel ارائه شده به هیئت رجنت در روز پنج شنبه. این Covid-تنظیم بودجه است که در مجموع $4.2 میلیارد دلار آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئیه با 2021 سال مالی.

بودجه جدید فرض بازگشت نزدیک به حالت عادی پس از COVID-19 pandemic فرستاده دانش آموزان خانه برای ترم بهار برای یادگیری بر روی رایانه های خود را به جای در کلاس های درس. شکستن هزینه U $35 میلیون نفر در اتاق و هیئت مدیره بازپرداخت.

رجنت انتظار نمی رود که به رای در بودجه تا جلسه خود را در ماه ژوئن و هیچ تصمیم گیری ساخته شده است در مورد اینکه آیا دانش آموزان خواهد شد در پردیس در پاییز. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه همه چیز را نگاه بودند پراکنده با توجه به سریع-تغییر جریان از وقوع.

Gabel را COVID-19 بودجه فرض یک شهریه یخ برای دانش آموزان, از بین بردن شایستگی پرداخت حقوق کارمندان, حداقل سرمایه گذاری و پایین اقامت در پردیس امکانات. این طرح نیز مشروط دولت حفظ دو سال بودجه در سطح تایید شده توسط 2019 قوه مقننه یک نقطه نگرانی برای برخی از رجنت با توجه به دولت جدید و همه گیر رانده کسری بودجه.

کامل مالی تاثیر این ویروس در دانشگاه می تواند بیش از 300 میلیون دلار اگر این بیماری همه گیر در ادامه به سقوط اما در حال حاضر آن را بیشتر قابل کنترل است. در علاوه بر این به اصلی Covid-تنظیم بودجه Gabel اعلام کرد دو پشتیبان گیری در حال توسعه اگر بازگشت از دانش آموزان تحت فشار قرار دادند عمیق تر به سقوط.

در ضمن دانشگاه ویسکانسین در روز پنج شنبه هشدار داد منطقه ای آن دانشگاه به آماده شدن برای قطع برنامه های ژانویه و بریس برای اخراج به عنوان سیستم هایش با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

تو را رجنت به نظر می رسید بیشتر راحت با برنامه بودند و تمایل به فشار برای تصمیم گیری در مورد دانش آموزان بازگشت.

“من فکر می کنم ما را در بهتر تصمیم دیگر ما صبر کنید و در صورتی که به معنی گسترش خودمان را فراتر از ما ژوئن تاریخ پس از آن” نایب السلطنه ریچارد Beeson گفت و اشاره کرد که هیئت مدیره است که متعهد به شهریه یخ. “ما باید تصمیم گیری های دشوار را, اما من فکر می کنم آن را بسیار قابل کنترل است.”

نایب السلطنه استیو Sviggum گفت: Gabel طرح است و “واقع بینانه” و تو خواهد بود “بهترین تصمیم را ما می توانیم” در حالی که به تصویر کشیدن “امید” نه “ترس و اضطراب است.”

Gabel گفت: این کار آسان نخواهد بود اما “ما یک طرح است و ما مقابله خواهد کرد.”

بودجه تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای دردناک و به احتمال زیاد شامل furloughs و پرداخت کاهش Gabel گفت.

در حال حاضر این بودجه شامل استخدام یخ systemwide یک توقف در پرداخت شایستگی را افزایش می دهد و پاداش برای همه کارکنان — به جز کسانی که کار تحت جمعی سودا قرارداد 10% کاهش Gabel و کابینه است.

U به شدت متکی به شهریه عامل درآمد پس از پر کردن کلاس ورودی و آوردن دانش آموزان به عقب مهم است. نشانه هایی قوی هستند زیرا بسیاری از مدارس در حال حاضر کامل و یا نزدیک به آن است.

برخی می خواستم به فشار سخت تر است. نایب السلطنه Darrin روشا پیشنهاد کمی کاهش عمل و درجه نقطه دمای مورد نیاز برای ورودی کلاس. “من واقعا معتقدم که ما نیاز به حداکثر رساندن ما ثبت نام,” او گفت:.

Beeson پیشنهاد امضای جایزه برای غربی مینه سوتا دانشگاه — کروکستون و موریس. نایب السلطنه مایکل هسو پیشنهاد کاهش شهریه به اطمینان حاصل شود که ورودی کلاس قوی است.

معاون ارشد رئیس جمهور برای سرمایه گذاری برایان برنت گفت: هیچ بزرگ ده مدارس ارائه شد شهریه کاهش می یابد.

در پاسخ به دانشجو نماینده به هیئت مدیره رودریگو Tojo گارسیا گفت: تو می تواند “یک رهبر” با حذف شهریه.

برنت سرد بود به این ایده. “من احساس می کنم راحت با جایی که ما در” او گفت:.

نایب السلطنه مایک Kenyanya پرسید که چه نوع از کاهش تلاش می تواند اجازه می دهد بخشی از پردیس بازگشایی.

معاون دانشگاه خدمات مایک Berthelsen گفت: به احتمال زیاد بسیاری می پوشیدن ماسک و وجود خواهد داشت بیشتر جلسات آنلاین. فراتر از آن, او گفت:, “ما هنوز در حال کار کردن چگونه به انجام این کار است.”

هسو تشویق بیشتر برنامه های احتمالی آماده شدن برای خاموش شدن است که همچنان به بهار اما دیگران خوش بودند.

نایب السلطنه Kao Ly Ilean او گفت: “ما در مسیر صحیح است.”

رئیس هیئت مدیره کن پاول گفت: اگر تو خاموش است 3 تا 5 درصد درآمد آن را “کنترل” و طرح برای عمل خوب است. او گفت: “من مایل به پیش بینی است که یک سال از زمانی که ما در حال نشستن در اینجا این خواهد بود که ما در آینه.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de