NFL خود را اعلام کرد 2020 برنامه پنج شنبه شب با مجموعه ای از بازی های که فرض این سقوط را شامل یک عنصر از حالت عادی است که چند می تواند تضمین کند در این نقطه است.

ESPN Adam Schefter فرضیه پنج شنبه شب لیگ می تواند حرکت می کند به عنوان بسیاری از چهار هفته از برنامه به پایان فصل اگر coronavirus نگرانی نیروی NFL به شروع فصل دیر است. اگر که اتفاق شد وایکینگها’ هفته 5 matchup در برابر Seahawks در Oct. 11 می تواند در بازی افتتاحیه خود را با خود در اولین هفته 1 بازی در مینه سوتا در برابر هکرها در حال حرکت به پایان فصل. در حال حاضر NFL در ادامه به آن می گویند شروع خواهد شد در سپتامبر. 10.

این ویروس بدون توجه به NFL را در محل زندگی آمریکایی و بسیار اتفاق می افتد قبل از طرفداران می تواند بازگشت به فوتبال استادیوم های بزرگ به طور منظم فصل matchups — از جمله وایکینگها’ اولین هفته 1 بازی در مینه سوتا در برابر هکرها — سپتامبر. اما به عنوان لیگ سیگنال در حال حاضر این برنامه برای شروع در زمان ما بازی همراه با NFL را فرض و افراط در نگاه به آینده به سمت جدید فصل فوتبال. در اینجا است که یک بازی-با-بازی تفکیک برنامه برای وایکینگها’ 60 نجومی در سال 2020:

هفته 1 ظهر سپتامبر. 13 (فاکس)

در مقابل هکرها

وایکینگ ها رفته اند به Lambeau Field برای هفته 1 بازی شش بار در تاریخ خود را; این اولین بار است که آنها را به بازی در خانه برابر هکرها که برنده در ایالات متحده بانک ورزشگاه در ماه دسامبر گذشته پس از سه ضرر و زیان وجود دارد. اوایل واکنش به اخبار مربوط به این matchup محور امکان وجود دارد نمی تواند طرفداران در می ایستد و آن را یک نگرانی معقول: وایکینگها’ قابل توجه خانه-زمینه استفاده مدیون زیادی به طرفداران خشن خود را.

هفته 2 ظهر سپتامبر. 20 (فاکس)

در کلت

این خواهد بود که وایکینگها’ اولین سفر به ایندیاناپولیس از سال 2012 زمانی که آنها دست به کلت با هدف زمینه در هفته 2. آنها را به صورت یک بازنگری شده Colts تیم که در حال حاضر اعتماد به آن جرم به سابق شارژر کارفرمایی فیلیپ رودخانه که در پیوست با مربی فرانک رایش پس از وقت خود را با هم در سن دیگو.

هفته 3 ظهر سپتامبر. 27 (فاکس)

در مقابل تیتان

تنسی رسیده بازی مسابقات قهرمانی آسیا با استفاده از run-سنگین جرم در فصل گذشته و در این سال تیتان-Vikings matchup می تواند یک مرحله نهایی مسابقات بین جرثقیل هنری و Dalvin آشپز به عنوان هر دو تیم سعی کنید به دفاع از خود بر روی زمین است.

هفته 4 ظهر, oct. 4 (فاکس)

در Texans

وایکینگها’ جوان ثانویه خواهد شد در تعدادی از سختی آزمون در جاده ها در سال جاری و سفر به هوستون نشان دهنده یکی از قابل توجه ترین به عنوان مایک زیمر می شود در اولین فرصت به صنایع دفاع با هدف توقف پویا تگزاسی کارفرمایی DeShaun واتسون.

هفته 5 7:20 p. m. Oct. 11 (NBC)

در Seahawks

وایکینگ ها سفر به سیاتل برای سومین مستقیم فصل و پس از دو شنبه شب ضرر و زیان در سنچریلینک درست آنها بازی Seahawks این زمان در شب یکشنبه. خبر خوب برای وایکینگ ها — یکی از بسیاری از تیم ها به مبارزه با بازی شب پس از سفر به سواحل غرب — است که در واقع این بازی است که در روز شنبه نه دوشنبه یا سه شنبه به معنی آن می تواند خم از زمان نخست.

هفته 6 ظهر, oct. 18 (فاکس)

در مقابل شاهین

آتلانتا آغاز شده 2019 فصل در ایالات متحده بانک ورزشگاه زمانی که وایکینگ ها نیاز به پرتاب فقط 10 بار در یک 28-12 برنده شوید. در این سال آنها را به صورت یک شاهین تیم در تلاش برای نگه داشتن همه چیز با هم پس از یک 7-9 فصل سال گذشته است. تاد Gurley که داد وایکینگ ها مقدار زیادی از مشکلات با قوچ در سال 2018 است با آتلانتا در حال حاضر.

هفته 7

خداحافظ

هفته 8 ظهر, nov. 1 (فاکس)

در Packers

پس از اواخر فصل سفر به Green Bay از 2015-17 و در هفته 2 بازی در Lambeau Field در سال 2018 و 2019 به وایکینگ ها را سر به ویسکانسین که در آن آنها را انجام نمی در ماه نوامبر پس از یک 2013 کراوات وجود دارد. کرک عموزاده که منجر خشمگین وایکینگ ها باز گشت در سال 2018 کراوات در Lambeau سعی خواهد کرد برای قرار دادن با هم یک بهتر تلاش در برابر هکرها از او در وایکینگها’ هفته 2 دست دادن در خلیج سبز در سال گذشته است.

هفته 9 ظهر, nov. 8 (فاکس)

در مقابل شیرها

دیترویت نشده برنده در ایالات متحده بانک ورزشگاه پس از سال 2017 و شیر از سفر به مینیاپولیس می آید در وسط محوری کشش سه مستقیم بخش بازی ها. وایکینگ ها را به صورت یک تعمیرشده شیرها دفاع پس از دیترویت معامله داریوش ذبح اضافه دزموند Trufant و جیمی کالینز و پیش نویس جف Okudah سوم به طور کلی.

هفته 10 7:15 بعد از ظهر, nov. 16 (ESPN)

در خرس

وایکینگها’ سفر سالانه به میدان سرباز است که اغلب مملو از دشواری و در این سال matchup نخست-زمان بازی برای چهارمین بار در پنج سال. عموزاده هنوز به پیروزی در شیکاگو در حالی که بازی برای وایکینگها و او می تواند در صورت Nick Foles — که ضرب و شتم وایکینگ ها در سال 2018 NFC عنوان بازی و اتحاد پیوست با سابق وایکینگ ها حمله هماهنگ کننده جان DeFilippo در شیکاگو است.

هفته 11 3:25 p. m. Nov. 22 (فاکس)

کابوی ها در مقابل

این خانه تنها بازی روز وایکینگ ها’ برنامه که شروع نمی کند در ظهر, و این می تواند یکی از خوب; وایکینگ ها و کابوی بازی بینهایت سرگرم کننده یکشنبه شب بازی در دالاس در سال گذشته و سابق هکرها مربی مایک مک کارتی بازگشت به مینیاپولیس با تیم جدید خود را.

هفته 12 ظهر nov. 29 (فاکس)

در مقابل پلنگ

دریافت ویدئو های خود را تجلیل و قدردانی آماده:تدی بریج بازگشت به مینه سوتا برای این یکی رو به تیم سابق خود به عنوان یک شروع کارفرمایی برای اولین بار از او در سمت چپ او پس از باز گشت از عمل جراحی زانو در سال 2017.

هفته 13 ظهر, dec. 6 (cbs)

در مقابل پلنگ

Jaguars تقویت دفاع خود را با یک جفت از اول-دور میدارد که ممکن است شیفته وایکینگ ها (فلوریدا cornerback C. J. Henderson و LSU پایان دفاعی K’Lavon Chaisson). آنها سعی کنید به پیروزی در مینیاپولیس با گاردنر Minshew و توهین آمیز هماهنگ کننده جی weather underground — مایک زیمر را از همکاران سابق در سینسیناتی.

هفته 14 ظهر, Dec. 13 (فاکس)

در Buccaneers

در سال گذشته وایکینگ ها ساخته شده دو West Coast سفر در ماه دسامبر بین سه بازی خانه; در این سال آنها به احتمال زیاد خواهید جلوگیری از بد آب و هوا بازی دوباره با خود تنها فضای بازی پس از نوامبر. 16 آمدن در فلوریدا. اما آن را نمی خواهد بود آسان با تام بردی راب Gronkowski و مایک ایوانز آماده برای تست وایکینگها’ جوان ثانویه و بروس Arians کارگردانی تهاجمی جرم.

هفته 15 ظهر, dec. 20 (فاکس)

در مقابل خرس

برای اولین بار در ایالات متحده بانک ورزشگاه پنج فصل خرس نمی خواهد در پایان فصل به طور منظم در مینیاپولیس. آنها خواهد شد وایکینگها’ نهایی خانه حریف هر چند به عنوان مینه سوتا در تلاش برای برنده شدن در خانه قبل از یک جفت از جاده های نزدیک به خارج فصل است.

هفته 16 3:30 p. m. Dec. 25 (فاکس)

در پرستاران

این ممکن است بالاترین-پروفایل بازی وایکینگ ها’ برنامه است و قطعا یکی از منحصر به فرد ترین: جمعه بعد از ظهر روز کریسمس سفر به Superdome به صورت تیم وایکینگ ها را زدم از پلی آف دو بار در سه سال گذشته است. زیمر بیزار جاده بازی ها پس از یک هفته از آماده سازی و این نمی تواند آسان تست.

هفته 17 ظهر, jan. 1, 2021 (فاکس)

در Lions

وایکینگ ها نیست بسته های نجومی در جاده ها از NFC شمالی عنوان بازی در برابر هکرها در سال 2015 اما آنها این کار را در سال 2020 به عنوان آنها سعی کنید به نفع خود برای سومین سال در یک ردیف در یک ساختمان داده نشده است, و آنها را تقریبا به عنوان مشکل آن را به عنوان در اوایل زیمر تصدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله