Ray J and Princess Love attend GQ and Chance The Rapper Celebrate the Grammys in Partnership with YouTube on February 12, 2017, in Los Angeles.

Ray J و شاهزاده عشق با حضور GQ و Chance The Rapper جشن جایزه گرمی در همکاری با یوتیوب در فوریه 12 سال 2017 در لس آنجلس.
عکس: اما مک اینتایر (گتی ایماژ برای GQ)

ظاهرا شاهزاده عشق آن ضربه اول…همانطور که در او ضربه تا دادگاه به پرونده طلاق است.

تبلیغات

با توجه به TMZپس از نزدیک به 4 سال از ازدواج با “یک آرزو” خواننده شاهزاده خانم برای ثبت طلاق در لس آنجلس برتر دادگاه در روز سه شنبه.

زن و شوهر بنا به گزارش ها به مبارزه در وگاس در ماه نوامبر که تا به حال تاثیر قابل توجهی در ازدواج خود را. شاهزاده ادعا Ray J “رشته” او و دخترش ملودی در حالی که حامله بود با پسر Epik که او به هنگام تولد به که زیر ژانویه.

تبلیغات

TMZ ادامه داد: با حرکت شبیه چمچه زنی:

شاهزاده متوقف پوشیدن او حلقه عروسی پس از وگاس حادثه—Ray J به طور خلاصه متوقف پوشیدن خود را—و او را تهدید به طلاق…اما هیچ چیز از آن آمد تا در این هفته هنگامی که او در نهایت ماشه کشیده.

TMZ هم نوشته شده یک کلیپ از شاهزاده خانم’ Instagram Live جلسه که در آن او بازگو آنچه اتفاق افتاده است درست پس از وگاس حادثه اشاره کرد که یک بار او بیان او می خواست برای رفتن پیش با یک جدایی, Ray J گفت: “قبل از من فایل اول!”

در یکی دیگر از کلیپ های به دست آمده توسط TMZ, Ray J رد این ادعا که او در سمت چپ شاهزاده خانم و ملودی رشته اشاره به اتاق آنها تا به حال در Skylofts در لاس وگاس.

تبلیغات

“شیطان کار می کند اما او کار نمی کند سخت به اندازه کافی و او هرگز کار سخت به اندازه کافی” Ray J گفت: در آن زمان.

تبلیغات

Ray J و شاهزاده شهرت خود را برای فرار رابطه—منظورم این است که او انداخت و او را در یک استخر در تلویزیون ملی در طول یک استدلال زمانی که آنها دوستیابی. زن و شوهر است گزارش شده است زندگی می کنند به طور جداگانه از ماه فوریه و به تازگی عرضه اولین قسمت از زئوس شبکه نمایش, گفتگو: Ray J & عشق شاهزاده خانم در آوریل 25.

گفتگو: Ray J & عشق شاهزاده خانم / The زئوس شبکه (یوتیوب)

این نتیجه در عین حال یکی دیگر از , Love & Hip Hop spinoff نمایش در نمایشی حق رای دادن—شاید, Love & Hip Hop: مشاوره ازدواج edition? خواهد Ray J هاپ در remix به برندی را “مامان عزیزم?” امکانات بی پایان هستند.

تبلیغات

ریشه رسیده به Ray J تیم برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله