این وسکا, Minn., افسر پلیس به ضرب گلوله در سر در حالی که به دنبال یک مظنون در ژانویه گرفته شده است اولین گام خود را بدون کمک کند.

Arik Matson, 32, زمان حدود 10 گام خود را در هفته گذشته و این هفته شروع به کار بر روی بالا و پایین رفتن از پله ها با توجه به خواهر در قانون نیکول Matson که در روز پنج شنبه نوشته شده در به روز رسانی در این افسر بیماری در CaringBridge سایت.

“او را به راه رفتن در مسافت های طولانی تر با کمتر کمک — هنوز هم با استفاده از انواع واکر — اما درمانگران فوق العاده با افتخار از پیشرفت او” او نوشت: در این پست. “Arik انجام شده است شگفت انگیز است.”

Arik Matson شده است دوره نقاهت در نبراسکا توانبخشی مرکز. افسر هنوز هم رنج می برد از دو دید در چشم چپ خود را, اما این است که به آرامی بهبود بیش از حد پست گفت.

در علاوه بر این به روزانه درمان Arik شده است شرکت در انواع فعالیت ها از جمله بازی رایانه وزن, آموزش بسکتبال, پخت کوکی ها و ساخت هدیه برای دختران عینکی, 7, سمت چپ و Maklynn, 5. او همچنین قادر به انجام برخی از ماهیگیری در مرکز توانبخشی را در سایت تالاب و برخی از bluegills هفته گذشته ارسال گفت.

“ماندن شلوغ در طول روز با فعالیت های مختلف است که او لذت می برد و قطعا کمک به تصویب برخی از زمان به تنهایی او را تجربه کرده در طول COVID-19 وضعیت” خواهر در قانون نوشت. “او شده است در بهتر ارواح و هیجان زده برای دیدن خانواده خود را هنگامی که آنها را بلند Covid محدودیت.”

هفته گذشته مینه سوتا وایکینگ ها فرستاده Matson برخی از رسمی تیم, دنده آن افسر را دوست دارد نشان دادن خاموش خود را به نبراسکا مراقبان.

مرد متهم به تیراندازی Matson تایلر R. Janovsky, 37, از وسکا بود به اتهام سه فقره درجه اول اقدام به قتل در ارتباط با برخورد on Jan. 6.

در طول یک پا تعقیب Janovsky گفته شات Matson در سر و از کار اخراج دو تن دیگر از افسران.

Janovsky باقی مانده است صالحی: در ازای 3 میلیون دلار وثیقه است و دیگری تاریخ دادگاه تعیین شده برای مارس 20.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله