وحشتناک به دوشنبه صبح استایرن نشت گاز تراژدی در ویساکاپاتنام شد, بندر شهر هیچ غریبه ای به حوادث صنعتی; در خصوص عوارض جانبی در کارخانه های شیمیایی. در اینجا فقط یک top-of-the-ذهن به یاد بیاورید:

ژوئن 13, 2012: انفجار در ویساکاپاتنام کارخانه فولاد به کشته شدن 19 نفر
اوت 23, 2013: آتش سوزی در HPCL پالایشگاه ادعا 27 زندگی
ژانویه 6, 2013: دو کشته در آتش سوزی در Hetero مواد مخدر تسهیلات
27 دسامبر 2019: دو مرگ در Smilax در آزمایشگاه داروسازی شهرستان ویساکاپاتنام

توسط یک تعداد دفعات مشاهده شده اند وجود دارد هیچ کمتر از 40 صنعتی اتفاقات ناگوار در داخل و اطراف ویساکاپاتنام در شش سال گذشته که ادعا کرد حداقل 32 زندگی می کند.

اما در هر زمان وجود دارد این است که یک بدبختی سیاستمداران و قدرت بوروکرات مداخله به اطمینان حاصل شود که کسب و کار به زودی می رود به طور معمول. در این روند lakhs روپیه — گاهی اوقات crores قدر بدبختی — ارز دست.

منابع در آندرا پرادش دولت گفت: Deccan Chronicle شده اند وجود دارد چند نمونه از سیاستمداران و بوروکرات IPS افسران عجله به نجات یک کارخانه یا صنعت یافت شده است سهل انگاری با اقدامات احتیاطی.

پس از چند چنین اتفاقات ناگوار در گذشته وجود داشت یک پیشنهاد و سپس TDP رژیم برای تشکیل یک ایمنی صنعتی شورا متشکل از مسئولین از بخش های مختلف. تصمیم بر آن شد که شورا به دنبال دوره ای گزارش از تمام صنایع و کارخانه ها.

“اما که پیشنهاد شده بود فقط برای آرام طبع ، این هرگز به معنای خاموش” گفت: یک منبع صحبت در خواست نامش فاش نشود.

با استناد به مثال یک افسر ارشد پلیس به یاد می آورد که چگونه پس از یک صنعتی بدبختی چند سال پیش یک وزیر ارشد در Chandrababu Naidu کابینه خود را به نام وابسته رسمی و از او خواست برای رفتن آهسته در این مورد. “او (مدیر صنعت) نزدیک به ما” چیزی بود که سیاسی گفت: افسر.

منابع گفت که هر زمان وجود دارد و یک بدبختی کارخانه/صنایع پرداخت غرامت به خانواده های قربانیان در حالی که سیاستمداران و بوروکرات ها از جمله برخی در AP کنترل آلودگی هیئت مدیره (APPCB) و بازرسی از کارخانه ها در ‘طنز خوب.’

“است که به اندازه کافی به قید وثیقه آنها را” منابع گفت.

این صنایع علاوه بر حفظ رابطه دوستانه با سیاستمداران و بوروکرات نیز مشارکت فعال در برنامه های دولت برای تقویت اوراق قرضه خود را با کسانی که در قدرت.

یک مورد در نقطه است که از LG پلیمرها که در آن نشت گاز ادعا کرد که نزدیک به یک ده زندگی می کند. به عنوان بخشی از AP ابتکار دولت ” سبز Visakha هدف از کاشت 55,000 نهال داده شد به این شرکت اجتماعی اداره جنگلداری. در آن بخش, LG, پلیمر, یک شرکت کره جنوبی عامل از سال 1961 زمانی 100 درصد از هدف کاشت 55,000 نهال در مارس سال گذشته است.

یک مقام دیگر که مشغول به کار در بازرسی از کارخانه تا چند وقت پیش اعلام کرد که اگر کارخانه ها و صنایع را رعایت نمی کنند به تجویز ایمنی و نگهداری هنجارهای آن همواره بدان معنی است که شده است وجود دارد, سیاسی و اداری مداخله از طرف آنها. “هنجارهای بیشتر باقی می ماند بر روی کاغذ. همه صنایع به خوبی متصل شده است. بسیار گران قیمت هدیه داده می شود. هر صنعت دچار مشکل است با توجه به یک بدبختی هر دو طرف مراقبت از هر یک از دیگر می گوید:” مقام. او افزود که تبر می افتد فقط در کسانی که نمی توانند پرداخت و یا نیست که همه به خوبی متصل شده است.

“شده اند وجود دارد چند نمونه آن صنایع بوده است در خدمت بسته شدن اعلامیه و یا خواسته برای جلوگیری از تولید و نه مطابق با هنجارهای. اما بسیاری از آنها را مدیریت برای به دست آوردن مطلوب سفارشات از دولت پس از یک دوره از زمان,” او می گوید.

در واقع صریح بوروکرات EAS سرما شده است صوتی در مورد رابطه بین مروج و سیاستمداران است.

منابع بیشتر گفت که شکایت غالبا تسلیم توسط مردم ساکن نزدیک به این صنایع و یا نامه های ناشناس نوشته شده توسط کارگران کارخانه به سازمان های مختلف جزئیات نادرست از این شرکت است. اما هیچ اقدام گرفته شده است.

در حالی که ویساکاپاتنام دارای 392 کارخانجات/صنایع در منطقه قرمز وجود دارد 439 در منطقه نارنجی و 132 نفر در منطقه سبز و یکی در منطقه در مجموع 964.

وقتی که می آید به AP کنترل آلودگی هیئت مدیره تحریم کارمند قدرت 289 اما تعدادی از کارکنان در حال حاضر صرفا 124.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله