چرا مینه سوتا طرفدار تیم های ورزشی به نام دولت و نه یک شهرستان ؟

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

کلاید Doepner اول دو دوقلوها bobbleheads تا کنون ساخته شده است.

Doepner تیم رسمی متصدی و این دو آثار را چهره خندان, توپ, کلاه, دوقلو, نوشته شده در اسکریپت در سراسر نیوجرسی … و کلمه “مینیاپولیس” نوشته شده بر روی پایه.

نه “مینه سوتا است.”

این تاریخی خطا صحبت می کند به زمان آنها ساخته شد: ماه قبل از دوقلوها تا به حال بازی اولین بازی خود را در ملاقات ورزشگاه و بر اساس یک فرض توسط prototype سازنده که فرستاده آنها را به پس از آن-بیوتکنولوژی صاحبان Calvin گریفیث و خواهر خود را Thelma.

آنها البته دوقلوها مینه سوتا. در واقع هر لیگ تیم ما در بازار است که پس از دولت و نه از یک شهر است. بنابراین شما باید دوقلوها مینه سوتا وایکینگ ها, وحشی, تیمبرولوز سیاهگوش و ایالات. که منجر به این کنجکاو مینه سوتا سوال از تیم Speake: “چرا همه مینه سوتا فرانشیز ورزشی به نام بعد از دولت در حالی که بسیاری از تیم ها در سراسر کشور با نام بعد از یک شهرستان؟”

Speake پدر, کن, یک خبرنگار در KARE-11 برای سال, شده است و تیم را منبع اصلی برای مینه سوتا دانش است. “وقتی که من از او پرسید سوال من بیش از یک گینس او نیست که یک جواب برای من,” او گفت:.

پاسخ کوتاه: شهرهای دوقلو.

در Jan. 28, 1960 — تنها چند ماه قبل از مینیاپولیس لیکرز را برای حرکت به لس آنجلس — NFL اعطا مینه سوتا یک حق رای دادن. که در ماه اوت به عنوان تازه منصوب مدیر کل برت رز معرفی شد و از آن اعلام شد که این تیم را به نمایندگی از دولت و نه فقط یک شهر است.

“ماموران در حال توافق با این تیم خواهد شد شناخته شده به عنوان “مینه سوتا” در جایگاه لیگ” تریبیون, مینیاپولیس, مقاله نویس, کیر Cullum نوشت. “رضایت دریافت شده از NFL ستاد به این طراحی.”

این بود که قبل از وایکینگ ها تا به حال حتی تصمیم گرفته شده است پس به عنوان یک نام تیم.

با توجه به Doepner گریفیث در اصل می خواستم برای تماس با تیم خود را — که نقل مکان کرد و از واشنگتن دی سی — شهرهای دوقلو, دوقلو, اما این ایده بود nixed توسط لیگ اصلی بیس بال. “خیلی کلی” Doepner گفت. “پس Calvin گفت:” خوب من با مینه سوتا است.’ “

آن را حس می کند. چرا خطر بیگانه فن پایه یکی از ایالت دو تا از بزرگترین شهرستانها ؟ علاوه بر این هر دو وایکینگ ها و دوقلوها شروع به بازی در این ملاقات که در بلومینگتون فاصله از هر دو downtowns.

وایکینگ ها ممکن است برای اولین بار با مینه سوتا است. اما دوقلوها برای اولین بار لیگ برتر تیم را به بازی یک بازی با یک دولت و نه یک شهرستان در لباس خود را در بهار سال 1961. از آن پس هر عمده مینه سوتا تیم به دنبال کت و شلوار.

سابق شمال ستاره, بازیکن, مربی و مدیر کل لو Nanne وجود دارد گفت: هرگز یک سوال که این تیم را با مینه سوتا در سال 1967. تازه بدوران رسیده بسکتبال آمریکا ارتباط دو بار سعی اینجا با مینه سوتا Muskies و Pipers. باب استین بود تیمبرولوز اول جنرال موتورز و او به یاد می آورد که آن را همیشه رفتن به مینه سوتا است.

“چرا خودتان را محدود?” او گفت:. “چرا کسی فکر می کنم شما به طور بالقوه نه تیم خود را؟”

Lynx متولد شد یک تیم مینه سوتا در سال 1999 و وحشی به ارمغان آورد هاکی بازگشت به مینه سوتا با شروع فصل 2000-01.

وایکینگ ها و دوقلوها بودند. در فوتبال بوستون پرستان رفت و منطقه ای به عنوان میهن پرستان جدید انگلستان در سال 1971. در سال 1965 با یک ماه باقی مانده در این فصل به لس آنجلس فرشتگان تغییر نام خود به کالیفرنیا را پیش بینی حرکت به آناهایم برای سال 1966 فصل (هر چند این تیم پس از تغییر به عقب).

در حال حاضر 23 تیم به نام بعد متحده و یا کشورهای در NFL, NBA, WNBA, NHL و لیگ برتر فوتبال از جمله شش تن از مینه سوتا است.

اما به کسانی که bobbleheads. در سال 1961 دوقلوها رو حمل و نقل مینی bobbleheads. چهار سبک مغناطیسی با پایین — برای قرار دادن در داشبورد خودرو که پس از آن فلز است. اما دوباره آنها را با یک پایه است که گفت: مینیاپولیس.

همیشه با صرفه گریفیث بود, جدید برچسب شده است که قرار شد بیش از, اصلی, به طوری که آنها هنوز هم می تواند به فروش می رسد.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چه حقیقت پشت مینه سوتا را کنزینگتون Runestone?

چرا ما باید آب برج و چه کار می کنند ؟

که همه مردم در حاشیه وایکینگ ها در طول بازی ؟

چرا آن را یک جرم به پانچ کسی که در این صورت در نرم افزار هاکی ؟

چرا سنگ طاق پل عبور از رودخانه در چنین عجیب و غریب زاویه ؟

چگونه مینه سوتا تبدیل به لاک پشت نقب زن ،

در حال roundabouts واقعا امن تر از سنتی تقاطع?

چرا بسیاری از شرکت های فورچون 500 تماس مینه سوتا خانه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر