محصولات مورد نیاز:
IKUNH بکشید تا نوار | $52 | آمازون
Theragun | $349 | آمازون
مناسب ساده حلقه مقاومت باندهای ورزش | $18 | آمازون
Nike Training Club App | رایگان

تبلیغات

یکی از این روزها امیدوارم هر چه زودتر به جای بعد ورزشگاه را بازگشایی و همه ما می تواند به عقب بر گردیم به پمپاژ راه ما را به بدحال شد. اما تا آن روز می آید, بسیاری از ما با گیر در خانه تمرینات را به عنوان تنها تناسب اندام خروجی. با توجه به اینکه به نظر می رسد که ممکن است در حالی که شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای شروع به ساخت یک خانه ،

نه در حس عجیب که با عبارت ممکن است به نظر می رسد به این مفهوم را میرسانند ، شما نمی نیاز به یک BowFlex تردمیل و Peloton دوچرخه به یک تمرین خوب در اتاق خواب خود را. همه شما واقعا نیاز است که بدن خود را (وزن بدن تمرینات پادشاه WFH عصر) و یک زن و شوهر از مفید قطعه از چرخ دنده ها برای نگه داشتن در شکل مناسب و معقول در حالی که ماندن در خانه. اگر شما کارت های بازی خود را سمت راست وجود دارد را در هیچ چیز متوقف کردن شما را از در حال ظهور از WFH پیله به عنوان یک Dwayne “The Rock” Johnson-اندازه پروانه.

IKUNH بکشید تا نوار | 52 دلار

Illustration for article titled Work (Out) From Home With These Home Gym Essentials

تصویر: آمازون

تبلیغات

این شاید تنها ضروری ترین قطعه از ورزشگاه دنده شما می توانید در خانه. جلو و یو پی اس ناب وزن بدن ورزش (نشستن فشار ستان) و اگر شما می توانید تنها موفق به دریافت یک قطعه از ورزشگاه دنده برای خانه شما این است برای رفتن با. میله مانند این متناسب با صورت چسبیده به اکثر فریم درب و تشکر به قوانین فیزیک نیست و نیاز به پیچ و مهره و یا بیرونی پیوست به اقامت در محل. فقط گوه آن در زمانی که شما آماده برای به دست آوردن در چند تکرار و آن را هنگامی که شما انجام می شود. به عنوان پاداش اضافه شده است شما می توانید با استفاده از همان نوار به کمک sit-ups و فشار یو پی اس.

Theragun | $349

Illustration for article titled Work (Out) From Home With These Home Gym Essentials

تصویر: آمازون

این Theragun مطلق بالای خط وقتی که می آید به بازیابی دنده (و از آن بد نیست برای گرم کردن یا). Theraguns در حال ماساژ ابزار با تعداد قابل تنظیم سرعت و شدت که تحویل سنگین پالس به گروه های عضلانی خود را شکستن بافت اسکار و ترویج جریان خون. این احساس ممکن است در حالی که کمی برای رسیدن به, اما هنگامی که شما انجام شما تعجب که چگونه شما تا به حال به ورزشگاه رفت (و یا قادر به راه رفتن بودند روز بعد) بدون.

مناسب ساده حلقه مقاومت باندهای ورزش | $18

Illustration for article titled Work (Out) From Home With These Home Gym Essentials

تصویر: آمازون

تبلیغات

گروههای مقاومت یکی از بی سر و صدا تر و انعطاف پذیر (هیچ جناس در نظر گرفته) قطعه از تجهیزات صفحه اصلی ورزشگاه شما می توانید خرید. بسته به میزان مقاومت یک گروه را فراهم می کند و این تمرینات شما با انجام آنها می تواند برای همه چیز از گرم کردن به rehabbing و دوره نقاهت درد عضلات. در بالا از آن شما همچنین می توانید ساخت یک تمرین کل مجموعه ای از آنها را. این جا ساده مجموعه همراه با پنج باند شامل پنج مختلف مقاومت در برابر وزن و به عنوان با دوام به عنوان آنها در حال کاره.

Nike Training Club App | رایگان

Illustration for article titled Work (Out) From Home With These Home Gym Essentials

عکس: نایک

تبلیغات

نگاه اگر شما با داشتن مشکل گرفتن سر خود را در بازی وقتی که می آید به کار کردن در خانه هیچ کس نمی تواند شما را سرزنش. آن را عجیب و غریب انتقال و مثل من گفت: تلاش برای ایجاد فضای زندگی خود را و فضای کار همچنین به عنوان یک تابع تناسب اندام فضا می تواند یک نبرد دشوار. آن می تواند شما را با انرژی بسیار کمی در واقع قرار دادن تمرینات خود را با هم.

اجازه دهید نایک مراقبت از که برای شما. این Nike Training Club app می آید لود شده با تعداد بی شماری از قاتل تمرینات از همه نوع. از وزن بدن مدارات به ab-خرد جلسات یوگا شما می توانید تمرین کامل برای شما و دنده شما رو در دست است. این یک راه بسیار خوبی برای پیگیری ثبات و پیشرفت در طول زمان اجازه می دهد شما را به ببینید که چقدر شما قرار داده ایم به سفر تناسب اندام خود را روی صفحه نمایش گوشی خود و یا ساعت مچی هوشمند.

در حالی که برنامه مبتنی بر اشتراک حق بیمه تعیین علاوه بر آن رایگان تمرینات آموزشی باشگاه حق بیمه تمرینات تمام شده است ساخته شده رایگان به مردم تا اطلاع ثانوی. آن را می سازد آن را به عنوان خوب به عنوان وجود دارد تا کنون آن را به اتمام.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله