دهلی نو: Zomato هدف به شعبه به ارائه الکل با توجه به سند دیده می شود رویترز آن را به عنوان به دنبال پول نقد در تقاضای بالا برای مشروب الکلی در این کشور coronavirus مستند.

Zomato در حال حاضر متنوع به تحویل مواد غذایی به عنوان محدودیت در حرکت توقیف برخی از رستوران ها و مردم تردید به منظور خارج غذایی به دلیل ترس از ابتلا به این بیماری است.

الکل فروشگاه بسته در سراسر کشور در 25 مارس مجاز بودند تا دوباره باز این هفته ایجاد صف صدها نفر از مردم در خارج از برخی از رسانه ها در برخی از شهرستانها و منجر به باتوم توسط پلیس به اجرا اجتماعی فاصله پروتکل های.

برای جلوگیری از جمعیت زیادی New Delhi مقامات معرفی “ویژه تاج هزینه” از 70 درصد در بالای خرده فروشی الکل قیمت در حالی که بمبئی بسته آن مشروب فروشگاه ظرف دو روز از بازگشایی آنها.

وجود دارد در حال حاضر هیچ قانونی برای ارائه خانه تحویل الکل در هند چیزی است که صنعت بدن بین المللی ارواح و شراب, انجمن هند (ISWAI) است لابی گری برای تغییر در رابطه با Zomato و دیگران.

“ما باور داریم که یک تکنولوژی را فعال کنید در خانه تحویل مبتنی بر راه حل حمایت می کنند مسئول مصرف الکل” Mohit گوپتا Zomato مدیر عامل شرکت برای تحویل مواد غذایی نوشت: در یک طرح کسب و کار به ISWAI.

سن قانونی برای نوشیدن الکل از ایالتی به ایالت متفاوت اعم بین 18 تا 25 سال است.

Zomato خواهد هدف “مناطقی که نسبتا کمتر تحت تاثیر COVID-19” گوپتا نوشته منتشر نشده سند ارائه شده به ISWAI در اواسط ماه مارس و با دیده خبر داد.

Zomato نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ISWAI اجرایی رئیس Amrit Kiran سینگ گفت: دولت ها باید اجازه الکل تحویل برای کمک به افزایش درآمد دولت آمار مستند.

“چالش این است که برای اطمینان از درآمد حاصل از الکل همچنان در دسترس خواهد بود,” او گفت خبر داد. “این ضروری است که آنها (متحده) را کاهش می دهد بار بر روی خرده فروشی مقابله با تشویق تحویل خانه.”

هند الکل نوشیدنی های بازار به ارزش حدود 27.2 میلیارد دلار در سال 2018 با توجه به آخرین آمار و ارقام از لندن-بر اساس تحقیقات گروه IWSR نوشیدنی تجزیه و تحلیل بازار.

حمایت مورچه مالی وابسته به چین Alibaba Group Holding-Zomato خریداری بارگذاری هند تحویل مواد غذایی کسب و کار در ماه ژانویه است.

اصلی آن محلی رقیب است Swiggy است که با حمایت چین Tencent به و که سینگ گفت: ISWAI نیز تماس گرفت.

Swiggy نیز کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله