بمبئی: یک جلسه دادگاه در روز جمعه به قید وثیقه به ده اتباع اندونزی که دستگیر شده بودند برای افشای اطلاعات است که آنها تا به حال با حضور Tablighi Jamat جمع آوری در مرکز Nizamuddin در دهلی نو. دادگاه نیز اعطا موقت از دستگیری به دو تا از آنها را که نگه داشته شده است تحت قرنطینه آنها پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

مدافع Taraq سید و Ishrat علی خان به نظر می رسد برای متقاضیان و قاضی V. V. Kathare قید وثیقه به همه ده نفر در یک پیوند از 25.000 تومان هر.

این Bandra پلیس تا به حال مخالف قبل از دستگیری با قرار وثیقه درخواست ثبت شده توسط دو نفر باقی مانده اما از آنجا که این جلسه در حال بررسی است و قاضی آنها را حل موقت حفاظت و معوق این جلسه تا آوریل 11.

متقاضیان حال معتقد است که ماه رمضان در جریان است و وجود تسهیلات مناسب در زندان قبل از وعده غذایی سحر و پس از افطار روزه غذا.

آنها همچنین استدلال کرد که این مورد در حال حاضر است یک “مثال کلاسیک” از “سوء استفاده” از قدرت پلیس و ماشین آلات با استفاده از بخش 304 (مقصر قتل) و 307 (تلاش برای قتل) IPC بدون شواهد برای توجیه همان. با وجود داشتن آزمایش منفی برای Covid-19 وجود دارد بدون نیاز به دستگیری و همان است که خودسرانه و اعمال قدرت.

با توجه به آنها وجود دارد و نه ماده در موردی که جذب بخش 307 و 304 از IPC. آنها همچنین استدلال کرد که این ادعا ساخته شده توسط پلیس که متقاضیان سوء استفاده و ساخته گذرنامه کاملا نادرست است. گفتند بقیه اتهامات bailable و از این رو آنها باید قید وثیقه آزاد شد.

این Bandra پلیس دستگیر شده بود ده نفر در آوریل 23, به عنوان آنها موفق به تطابق با پلیس مشاوره. پلیس قبلا مشورتی صادر مردم هشدار داده که حضور داشتند این دیدار در دهلی نو به جلو آمده که عدم اقدام قانونی خواهد بود علیه آنها گرفته شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله