Illustration for article titled 26-Year-Old Black Woman Dies Giving Birth After She Was Neglected by Doctors for Weeks, Family Says

عکس: شاتر

کهربا اسحاق بود کمی بیش از یک ماه از تاریخ تحویل و هیجان زده در مورد چشم انداز در نهایت جلسه او اولین فرزند یک پسر بچه به نام الیاس. اما یک موضوع او را نگران: در ماه فوریه او آموخته است که او تعداد پلاکت کم بود نشانه ای از شرایط متعددی است که می تواند منجر به عوارض خطرناک برای زنان باردار است.

تبلیغات

در طول ماه مارس و اسحاق و تلاش برای به دست آوردن یک فرد بازدید در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس فایده ای نداشت. به دلیل coronavirus همه قرار شد که از راه دور انجام می شود.

او در نهایت بستری در بیمارستان در اواخر ماه مارس که در آن پزشکان مجبور به انجام عمل سزارین اورژانس هفته قبل از او برنامه ریزی شده به نوزاد خود. او نمی خواهد زنده ماندن این روش در حال مرگ به تنهایی در اتاق زایمان.

تبلیغات

در حال حاضر خانواده او است و بالا بردن زنگ در مورد اسحاق مرگ گفتن آن می تواند اجتناب شده است.

“همه از این بود که 100 درصد قابل پیشگیری است. همه آن” شریک زندگی بروس مک اینتایر III به تازگی گفته نگهبان. “من احساس می کنم مثل او را رو و توجه بیشتر مراقبت اگر او یک مادر سفید به طور کامل با شما صادق است.”

مک اینتایر خلاصه مراقبت از خود را در فیور به عنوان بی ادب غفلت و غیر حرفه ای است. اسحاق خودش شکایت علنی در مورد مراقبت از او در بیمارستان تنها چند روز قبل از بستری نوشتن در توییتر: “نمی توانید صبر کنید به نوشتن همه چیز در مورد تجربه من در طول دو ماهه در برخورد با بی کفایت پزشکان در فیور.”

تبلیغات

بر بستری پزشکان کشف اسحاق 26 ساله آفریقایی, لاتین, در حال توسعه سندرم HELLP دوران بارداری-عوارض مرتبط با آن است که تنها منجر به مرگ در تعداد کمی از موارد. در اکثر موارد این بیماری کشف شده است در حالی که تولد پدر و مادر در حال دریافت مراقبت های دوران بارداری دکتر Joia Crear-پری موسس و رئيس جمهور از تولد ملی سهام مشترک گفت: نگهبان.

“این قطعا چیزی نیست که مردم در ایالات متحده به طور کلی مرگ از” Crear-پری گفت. “اگر شما یک فرد است که دریافت مراقبت های دوران بارداری و مردم آگاه باشید که شما باید چیزی در آن است که شما قادر به مدیریت آن با درمان است.”

تبلیغات

اسحاق مرگ تساوی توجه به مبارزات سیاه چهره مادران در طول بارداری خود را. قبل از همه گیر, حامله, سیاه, زنان در حال مرگ بودند در دو تا سه برابر نرخ همتایان سفید. با پروتکل های ایمنی در بیمارستان ها بسیاری از والدین مجبور به انجام معاینات از راه دور (از طریق نرم افزار و یا فیلم ها) برخی از پدر و مادر باردار و مادران مراقبت از طرفداران نگران هستند که بیشتر در زنان مانند اسحاق ممکن است از طریق ترک سقوط.

تبلیغات

“ما می دانیم که او تمام است که او قرار بود به انجام،” Crear-پری گفت. “و او نه تنها یکی است. این داستان از مرگ و میر مادران مسئله در سراسر ایالات متحده است.”

در حالی که نابرابری در بارداری مراقبت از سراسر کشور در روند گاردین اشاره می کند که شکاف است و حتی گسترده تر در شهر نیویورک است. وجود دارد زنان هشت برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-عوارض مرتبط با بیش از زنان سفید خروجی گزارش به نقل از یک مطالعه انجام شده توسط بخش شهر نیویورک از سلامت و بهداشت روانی است.

تبلیغات

همه گیر ساخته شده است که مراقبت از بیمار بیشتر به چالش کشیدن به خصوص در نیویورک شده اند که آمار بسیار سخت توسط ویروس مانند برانکس (که در آن فیور واقع شده است). بیمارستان ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به telehealth—به طور معمول در معاینات انجام شده از طریق ویدئو کنفرانس—اما کارشناسان می گویند که نمی توانند جایگزین در فرد ملاقات به خصوص برای چک است که نیاز به تجهیزات حرفه ای مانند گرفتن یک تولد پدر و مادر فشار خون و یا چک کردن نوزاد ضربان قلب.

شهر‘s Ese Olumhense که اولین گزارش اسحاق مرگ نوشت که اسحاق خانواده فرستاده شد a $2,000 بیمارستان لایحه دو هفته پس از او درگذشت.

تبلیغات

“آنها باید عصب به ما ارسال a $2,000 لایحه پس از صرفه جویی در زندگی خود” مک اینتایر گفت: غیر انتفاعی محلی اخبار خروجی. “اگر ما به عنوان تقصیر این.”

در بیانیه ای به شهر فرستاده بیمارستان در دفاع از آن به سلامت مادران رکورد.

تبلیغات

“نود و چهار درصد از تحویل ما توسط اقلیت مادران و فیور را مرگ و مير مادران از 0.01% پایین تر از هر دو شهر نیویورک و میانگین ملی” خواندن بیانیه ای. “هر مادری مرگ یک تراژدی است. دل ما به خانم اسحاق خانواده به خصوص به مادرش, قدیمی ما همکار.”

در حالی که عزاداری شریک زندگی خود را و خود را بالا بردن نوزاد پسر مک اینتایر را آغاز کرده است یک سیاه سلامت مادران کمپینو همچنین به عنوان یک بنیاد جدید “نجات یک گل رز” به افتخار اسحاق حافظه و برای کمک به محافظت و صرفه جویی در دیگر باردار زایمان پدر و مادر است. اما هنوز هم وجود دارد مسائل عملی برای شرکت به مانند جمع آوری پول برای هزینه های مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات

اسحاق داستان نیز زده وتر با نژادی عدالت طرفداران در این منطقه است. در روز سه شنبه Chicona و شاهین Newsome برادر و خواهر موسسان Black Lives Matter نیویورک پیوست مک اینتایر برای یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از مرکز پزشکی مونته فیور.

“شنیدن در مورد کهربا به عنوان یک فرد است که واقعا چه چیزی لمس ما” Chivona Newsome گفت: این شهرستان است.

تبلیغات

“ما نمی خواهیم او را به شماره دیگر. ما می خواهیم جهان را به صورت خود را ببینید. ما می خواهیم جهان را به می دانم که داستان او. ما می خواهیم جهان را به می دانم که او بود از ساختن یک تاثیر مثبت در جامعه ما و تمام کسانی که در اطراف او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله