دهلی نو: در چه چیزی می تواند ابتدا از یکی دیگر از مرحله نهایی مسابقات بین بی جی پی به رهبری مرکز و Mamata نوری-led, West Bengal, دولت, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah نوشته است, نامه ای به, West Bengal, رئیس, وزیر, نقد و دولت او برای اجازه می دهد قطار با کارگران مهاجر برای رسیدن به دولت است.

در نامه ای به شاه گفت: نه اجازه می دهد قطار برای رسیدن به, West Bengal است که “بی عدالتی” به کارگران مهاجر از دولت است.

با اشاره به ‘Shramik ویژه’, قطار در حال اجرا توسط دولت مرکزی به منظور تسهیل در حمل و نقل از کارگران مهاجر از نقاط مختلف کشور به مقاصد مختلف خانه وزیر نوشت: “اما ما نمی رود, حمایت از, West Bengal. دولت بنگال غربی است که اجازه می دهد قطار رسیدن به, West Bengal. این بی عدالتی با غرب بنگال کارگران مهاجر. این را بیشتر ایجاد مشکلات برای آنها است.”

اما شاه نامه باعث شد بسیاری سوزش سر دل در میان Trinamul حامیان با ارشد رهبر Abhishek بانرجی به چالش کشیدن صفحه اصلی وزیر برای اثبات ادعاهای خود و یا عذرخواهی می کنیم.

بانرجی که Mamata برادرزاده ادعا کرد که خانه وزیر شد پخش یک “بسته نرم افزاری از دروغ” پس از اقامت سکوت برای هفته ها.

“یک HM عدم تخلیه وظایف خود را در طول این بحران صحبت می کند پس از هفته ها سکوت تنها برای گمراه کردن مردم با بسته نرم افزاری از دروغ! جالب اینجاست که او صحبت کردن در مورد خیلی از مردم whove شده است به معنای واقعی کلمه از چپ به سرنوشت توسط خود دولت. Mr @AmitShah اثبات جعلی خود را از اتهامات و یا عذر خواهی (sic)” او است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله