سیدنی: ملی استرالیا, کابینه در روز جمعه انتظار می رود که به سهولت برخی از اجتماعی فاصله محدودیت به تعداد coronavirus عفونت کاهش می یابد.

استرالیا در ماه مارس اعمال سخت اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های که همراه با بسته شدن مرزهای آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این باید به شدت کاهش تعداد COVID-19 عفونت.

با کمتر از 20 عفونت های جدید هر روز در استرالیا نخست وزیر اسکات موریسون در هفته گذشته گفت که دیدار روز جمعه با دولت و قلمرو رهبران به تصمیم می گیرید که محدودیت ها کاسته خواهد شد.

استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار در روز پنج شنبه گفت که او انتظار می رود کابینه به جزئیات یک جدول زمانی برای کاهش این محدودیت.

“آنچه که من انتظار می رود این است که یک نقشه راه روشنی را با حذف مرحله” شکار خبرنگاران در ملبورن.

اگر چه این اقدامات را با موفقیت مانع از بیمارستان های محلی در حال غرق با کروناویروس بیماران گرفته است ویرانگر تلفات در اقتصاد است که در دوره اول آن رکود اقتصادی در 30 سال.

بیکاری است که انتظار می رود به بالا 10 درصد در سال جاری و بانک مرکزی استرالیا انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به میزان 6 درصد در سال 2020 کاهش است که خزانه دار جاش Frydenberg گفت: هزینه شده است این کشور 4 میلیارد دلار ($2.60 میلیارد دلار) در هر هفته.

استرالیا تا به حال کمتر از 7,000 تایید موارد coronavirus. کمتر از 800 نفر هنوز بیمار با COVID-19 هر چند 97 نفر کشته شده اند از ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله