Megan Thee Stallion x Steve Harvey - Big Ol’ Freak

مگان تو نریان x استیو هاروی – Big Ol’ عجایب
تصویر: جه زرافه (توییتر )

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما act like a lady, و فکر می کنم مثل یک وحشی?

خوب با تشکر از foolery خلاق تولید گروه باغ اسرار آمیز زرافهما در بر داشت را در راه است که ما هرگز تصور کرده اید. بسیاری از ما بودند پیمایش ما جدول زمانی مراقبت از هر کس دیگری در کسب و کار زمانی که ما در سراسر زیر کلیپ:

تبلیغات

کلیپ از مگ ظاهر NPR میز کوچک عملکرد در دسامبر اما چیزی بود… ، درست است که شما می بینید استیو هاروی صورت برآمدگي بر روی مگان تو اسب نر است. شما آن را ببینید. اجازه دهید آن را در آن بخیسانید.

اول, من دیوانه در چگونه هموار این دو چهره با هم مخلوط عبارات صورت و تمام. منظورم این است که یک نقطه در این کلیپ که در آن استیو تو کیک گوشت گاو است که بدن نورد و آن را به نظر می رسد بیش از حد مانند اشتباه و درست است. این چگونه ممکن است؟! این مسخره ترین چیزی که شما دیده ام این هفته ؟ نظرسنجی می گوید…بله!

تبلیغات

البته ظالمانه تصویری بلافاصله شروع روند در توییتر.

و این نیست جه زرافه اولین تاخت و تاز کردن به freaky اتصالات—مشاهیر دیگر در حال حاضر بدست چهره mashup درمان مانند Chrissy Teigen/John Legend, Trevor Noah/Cardi, B, تیفانی Haddish/Lizzo و بیشتر. شما می توانید بقیه جه زرافه کار خود Instagram صفحه.

تبلیغات

هیچ مقام رسمی یا عمومی کلمه هنوز در مورد اینکه آیا مگ و استیو این را دیدم و به عنوان یک ضربه از آن به عنوان ما. در آن زمان از این وبلاگ انتشار مگ مشغول خود #SavageRemixChallenge حرکت می کند و استیو…تعجب که چرا او نمی باید یک شکل در هالیوود موزه موم.

تبلیغات

مبارک جمعه و ممکن است این امد و شد زیاد رویاهای خود را برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله