Illustration for article titled Biodegradable and Compostable, A-Zero Bags Might Be the Eco-Friendly Answer to Plastic Bag Bans

عکس: گیب کری

یک-صفر کیف | $29+ | Indiegogo

اگر یکی از چیزهایی که من آموخته ام بازی Final Fantasy VIIآن است که Shinra از بین بردن این سیاره است و ما باید به انجام آنچه در آن طول می کشد تا آنها را متوقف کند. که شامل ساخت سوئیچ به زیستی compostable کیسه های. به رغم آن شرکت حرومزاده من تست کردن یک نمونه اولیه از یک-صفر کیسههای خود اعلام کرد “سازگار با محیط زیست جایگزین کیسه های پلاستیکی.”

تبلیغات

پس از کیسه های پلاستیکی ممنوع لگد کردن در نیویورک در اوایل سال جاری ساکنان شهر مثل خودم باید شروع به چرخش سر ما به جایگزین. یک-صفر در کیسه های خاص ساخته شده از سبزیجات نشاسته است. به عنوان یک نتیجه, نسبت به 300 سال کیسه های پلاستیکی معمولی را به تنزل این کیسه حل به آلی تنها پس از 18 ماه. و اگر شما در حال فکر کردن است که باعث می شود آنها را کمتر با دوام, دوباره فکر کنید. امتیاز 15 با استفاده از یک-صفر کیف ساخته شده است به آخرین.

تبلیغات

در حالی که من تست کیسه های مواد غذایی من فرستاده شد در واقع برای گرفتن مواد غذایی, من یکی تا به حال نشسته در بن کمپوست برای حدود یک هفته در حال حاضر. بررسی می شود و به صداقت آن را کمی چکه کن اما نگران نباشید! آن را نه حل شده و نه وجود دارد هر گونه نشانه ای از آسیب. ممکن است ما انداخت برخی از چکه کن پوست تخم مرغ وجود دارد. به طوری که آنها ممکن است بیشتر و مقاوم در برابر مایعات; با این حال آنها می توانند مقدار زیادی از وزن به 18 پوند به دقیق.

تصویر: یک-صفر کیف

هر کیسه ویژگی های یک غریب طراحی سازگار با محیط زیست آگاهانه خلاصه مشخصات فرم گرفته “من ایستاده با طبیعت” به “من COMPOSTABLE” اگر به عنوان استعاره فریاد از خود ویلیامزبرگ پشت بام, “سلام, آن است که من خود را سازگار با محیط زیست همسایه که کمپوست!” و یا شما می دانید فقط تا مواد غذایی خود را, کارمند, نمی, فکر می کنم شما یک احمق که آورده خود را در کیسه های پلاستیکی و میان بسیار نگرانی واقعی است که منجر به ممنوعیت برای شروع با.

همانطور که برای مغز در پشت این عملیات یک-صفر کیف آمد با هم از یک تیم از طراحان و مهندسان در سراسر جهان پرشور در مورد اهداف زیست محیطی خود را برای مبارزه با جهانی پلاستیکی آلودگی است. شما می توانید خود را با کمپین Indiegogo با شروع در $29 سطح که شبکه شما هر سه رول از پنج-محصول انتخاب شده است. آیا شما نیاز به زیپ کیسه, کیسه های مواد غذایی, خرید کیف یا کیسه زباله یک-صفر کردم شما پوشیده شده است.

تبلیغات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله