چین و آمریکا توافق برای اجرای قرارداد تجارت با وجود ویروس ردیف

پکن: چین و آمریکا تجارت نمایندگان موافقت جمعه به “ایجاد شرایط مطلوب” برای فاز یک معامله تجاری امضا شده در ماه ژانویه مقامات شهر پکن گفت: با وجود های اخیر تنش های بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

معاون نخست وزیر لیو او که تا به حال منجر پکن مذاکرات یک تماس با ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin با توجه به اطلاع قبلی از وزارت بازرگانی.

“هر دو طرف گفت: آنها باید تقویت اقتصاد کلان و بهداشت عمومی و همکاری و تلاش برای ایجاد یک فضای مطلوب و شرایط برای اجرای فاز یک آمریکا-چین اقتصادی و تجاری توافق ترویج نتایج مثبت” اخطار گفت.

این کشورها همچنین توافق کردند برای حفظ ارتباط و هماهنگی است.

این ارز پس از هر دو کشور داد و ستد barbs بیش از این ویروس مرگبار است.

هفته گذشته رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید تعرفه های جدید علیه چین پس از این ادعا وجود دارد شواهد ارتباط COVID-19 به بالا-امنیت در آزمایشگاه مرکزی چین در شهر ووهان که در آن پاتوژن اول ظهور در اواخر سال گذشته. چین اعلام شد.

در ماه ژانویه در پکن توافق کردند به واردات اضافی $200 میلیارد دلار محصولات ما بیش از دو سال بالاتر از سطح خریداری شده در سال 2017, مارک آتش بس در یک کبودی تجارت جنگ است که تا به حال با چکش اقتصاد جهانی برای تقریبا دو سال است.

اما تحلیلگران سوال اگر چین قادر خواهد بود برای تحقق تعهدات بلند پروازانه پس از شیوع ویروس به ارمغان آورد فعالیت های کسب و کار نزدیک به توقف در اوایل این سال است.

بازیابی کند بوده است پس و مصرف است و در عین حال به گزاف گویی برگشت به قبل از ویروس سطوح.

چین واردات فرو 14.2 درصد در سال در ماه آوریل پس از یک 0.9 درصد شیب ماه قبل از اینکه حتی اگر این کشور تا حد زیادی به ارمغان آورد coronavirus تحت کنترل به صورت محلی.

نیک Marro از واحد اطلاعات اقتصادی گفت که “محموله از ما باقی می ماند و زیر سطح مورد نیاز برای رسیدن به خرید تعهدات خود تحت توافق تجارت”.

او افزود که این بیماری همه گیر است مختل عرضه و تقاضا در هر دو طرف اقیانوس آرام تاکید بر خطرات اطراف بقای معامله است.

اگر چه چین صادرات به مبارزه طلبیده انتظارات برای افزایش 3.5 درصد در ماه آوریل اقتصاددانان بر این باورند که بعید است به عنوان آخرین ارقام همچنان در حال افزایش محموله های تجهیزات پزشکی در برابر جهانی همه گیر و همچنین fulfilments از جمع شدن ساخته شده است تا از آهسته کسب و کار و از سرگیری در سه ماهه اول.

Mnuchin گفت: در این هفته که او انتظار دارد که چین به رعایت این قرارداد امضا شده در سال جاری هشدار “بسیار قابل توجهی عواقب” اگر این اتفاق رخ نداد.

ایالات متحده اجرا می شود یک کسری تجاری با چین و هدف این بوده است تا به یک تراز به تراز تجاری بین دو کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر