دهلی نو: هند روز جمعه اضافه شده 3390 تازه موارد از رمان coronavirus در آن به طور کلی بیماری بار از 56,342 تا کنون در حالی که 103 جدید مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته در نظر گرفتن مرگ و میر به 1,886.

بهبود نرخ نیز برداشت تا به عنوان 1273 بيماران ترخيص شده در یک روز است. این طول می کشد کل میزان بهبودی به 29.36%. وزارت بهداشت مقامات گفت: تقریبا 1 نفر از هر 3 بيمار بستری بهبود است. تا کنون در مجموع 16,540 افراد درمان شده است.

اما عمده علت نگرانی از شیوع بیماری در مرکزی مسلح و نیروهای شبه نظامی که در آن بیش از 500 پرسنل گزارش بیمار با COVID-19.

روز جمعه 30 مورد جدید تشخیص داده شد در امنیت مرزی نیروی, 12 در هند و تبت پلیس مرزی در حالی که یکی CISF پرسنل درگذشت. این CAPF تا به حال گزارش شده 5 مرگ و میر – 2 در CISF 2 در BSF و 1 در CRPF.

Maharashtra, Gujarat, Tamil Nadu, Delhi در ادامه به گزارش بالاتر از موارد در حالی که کرالا گزارش تنها یک مورد و 10 بهبود. دولت در حال حاضر تنها 16 فعال موارد خارج از 503 شناسایی شده تا در حال حاضر.

با چندین مهاجران و مهاجران مجموعه ای به بازگشت از مقصد های مختلف وجود دارد نگرانی از شیوع یا “موج دوم” حتی در مناطق که در آن ویروس تحت بررسی کنید. راه آهن هند گفت: تا کنون 3 لاخ رشته کارگران و دانشجویان و زائران و غیره منتقل شده اند به خانه های خود را از طریق 222 قطار که در آن آنها قرار داده شده است در 14 روز در قرنطینه.

دولت با صدور دستورالعمل های خاص برای رشته اتباع هند در بازگشت از خارج از کشور شده اند بازگشت در حال حاضر از خارج از کشور. آنها بیش از حد مجبور به اقامت اجباری در زير 14 روز در قرنطینه پس از بازگشت در هزینه های خود را و می توانید به خانه بروید تنها پس از آنها تست منفی است. یک وزرا هماهنگی کمیته تشکیل شده برای اجرای SOP برای تخلیه رشته مردم و از هند در طول مستند وزارت امور گفت.

هندی شورای تحقیقات پزشکی است شارت 21 موسسات برای خود ارام آزمایشی به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از نقاهت پلاسما درمانی است. حجم نمونه این مطالعه 452.

در ضمن یک مطالعه تازه نشان داده است که COVID-19 پتانسیل بودن مقاربتی. مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی JAMA شبکه باز شد انجام شده توسط پزشکان در چین Shangqiu بیمارستان شهری در 38 مردان بستری شدن COVID-19. معلوم شد که شش نفر از آنها (16%) تست مثبت برای SARS-CoV-2 در مایع منی است. ویروس مسئول COVID-19, سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) شناسایی شده است در مدفوع گوارش بزاق و ادرار همچنین در مطالعات دیگر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله