نترس نمی شود خیلی می ترسم از تامیل نادو را coronavirus شماره

چنای: در همه جا دیگری در کشور coronavirus سخنگویان در حال ساخت هیچ سری از این واقعیت است که آنها spooked با شماره های شرکت. در New Delhi, Lav Agarwal گفت: مردم باید یاد بگیرند به زندگی با ویروس. در کارناتاکا وزیر سورش کومار گفت: “این شماره ها خوب نیست” قبل از آشکار که 48 تازه موارد تبدیل شده بود در این دولت در روز جمعه

در اینجا در چنای این prefatory بیانیه تامیل نادو وزیر بهداشت Dr C Vijayabaskar بود: “نمی شود وحشت زده Covid-19 اعداد است.”

و در اینجا آنها عبارتند از: 600 جدید Covid-19 موارد مثبت در 24 ساعت گذشته نزدیک به 400 نفر از آنها از چنای به تنهایی. در سه روز گذشته هر روز به ارمغان آورده است در 771, 590 و 600 نفر و در مجموع دو برابر شده است در مدت پنج روز از 3029 در مارس 3 به 6009 on May 8.

دولت جنوب در حال حاضر تا چهارم در coronavirus جدول در کشور است و به وضوح دور به حرکت به بالا و بالاتر.

Vijayabhaskar روشن شد آنچه که مورد نیاز است انجام شود: “این کافی خواهد بود اگر مردم در همکاری با دولت گفت:” در طول جلسه به خبرنگاران در مورد وضعیت کلی در تامیل نادو.

قبل از presser, او تا به حال شرکت در یک ویدئو کنفرانس وزرای بهداشت با اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan که مانند تامیل نادو وزیر استفاده می شود به یک دکتر.

Dr Vijayabhaskar دکتر گفت: Harsh Vardhan قدردانی تامیل نادو تلاش در مبارزه با کروناویروس در شرایط بهتر درمان انزوا و مهار و هماهنگی است. به خصوص دولت دارای بالاترین نرخ مرگ و میر 0.68 درصد در کشور است.

نکته قابل توجه در مورد تامیل نادو را تاج خروش است که تقریبا 80 درصد از موارد بدون علامت است. در مواجهه با یک ناگهانی از موارد که نیاز به نظارت بر درمان و انزوا و دولت است مشاوره “خانه قرنطینه’ برای موارد خفیف با نظارت مستمر ،

این فیات به موارد خفیف به ماندن در خانه و مراقبت از خود است که بخشی از به روز رسانی دستورالعمل های صادر شده توسط دولت هند است.

در تامیل نادو چنین صفحه اصلی قرنطینه بیماران داده خواهد شد و یک کیت حاوی بایدها و نبایدها. این تبادل نظر coronavirus کیت خواهد شد که در حال حاضر Kabasura Kudineer به بهبود ایمنی زینک پلاس ویتامین C, ویتامین D, قرص, گیاهی, پودر صابون ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست.

تامیل نادو را ناگهانی در سه روز گذشته یک نتیجه بیشتر تست شدید به خصوص در نقاط گرم مانند Koyambedu بازار در چنای است که کمک 1,589 موارد یا تقریبا 26.50 درصد به کل تاج موارد 6,009 در تامیل نادو.

این است که به دلیل شدید, ‘ردیابی, ردیابی و آزمایش” از افراد مرتبط با ‘اولیه افراد که تست مثبت در Koyembedu.

Vijayabhaskar ادعا کرد: “ما در حال آزمایش بیشتر مردم هر روز بیش از حتی ماهاراشترا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر