خرده فروشی در حال حاضر در میان یک تحول بزرگ قبل از coronavirus بیماری همه گیر. فروشگاه های جنگ بودند برای مرتبط باقی می ماند. بدهی مملو از خرده فروشان تلاش برای ماندن در بالای آب است. و مراکز در تلاش بودند برای تنظیم و تنوع بخشی.

در حال حاضر اقامت در خانه دستور بسته شدن بسیاری از فروشگاه ها و مراکز تنها شدت بد ترازنامه و led مصرف کنندگان به تغییر شاید به طور دائم بیشتر از خرید خود را آنلاین.

“آن را … شکافنده گروه کمک کردن و در حال حاضر برخی از آنها در حال رفتن به بالا و پایین رفتن سریع تر گفت:” میکی Chadha یک تحلیلگر در مودی. “وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از درد است.”

J. Crew و Neiman Marcus هر دو اعلام ورشکستگی در روزهای اخیر برای اولین بار از بسیاری از پیش فرض ها و فروشگاه تعطیلی تحلیلگران انتظار می رود در ماه های آینده.

اما حتی بازیکنان قوی تر هستند و احساس فشار است.

“این قطعا یک چالش گفت:” جیل Renslow یک معاون اجرایی رئیس جمهور در بازار آمریکا است. “ما در تقاطع نه تنها خرده فروشی, اما, سرگرمی, مهمان نوازی و سفر که تمام صنایع شده اند که آمار واقعا سخت است.”

در حالی که MOA در یک دسته بندی خاص خود را نیز جذب مسافران از سراسر جهان به آن بستگی دارد در بسیاری از فروشگاه ها به عنوان دیگر مراکز در شهرهای دوقلو. و کسانی که فروشگاه و بازار مبتنی بر فروشگاه های لباس به طور گسترده ای به عنوان آسیب پذیر ترین آنجایی که آنها صدمه زدن قبل از همه گیر.

سبز خیابان مشاوران پیش بینی کرد که بیش از نیمی از بازار مبتنی بر فروشگاه های بزرگ را تا پایان 2021, شتاب مرگ بسیاری دوم و سوم ردیف مراکز خرید شده اند که لنگش در طول سال است.

بازار آمریکا است furloughed حدود 90 درصد از آن 900 کارکنان در حالی که برخی از امنیت و نگهداری خانه داری و groundskeeping کارکنان و دست نخورده است. همچنین کاوش در چه نوع از دولت فدرال و کمک و ممکن است کمک به آن آب و بسته شدن.

“اجاره آمدن از خرده فروشان است نه آنچه در آن بود قبل از COVID” گفت: Renslow خواستار پرداخت “حداقل است.” مانند دیگر مراکز معا تا به حال به مذاکره با مستاجر در اجاره deferrals و دیگر برنامه های پرداخت پس از این فروشگاه می توانید به شناور باقی می ماند.

“ما پرداخت وام مسکن و پرداخت مالیات درست مانند کسب و کارهای دیگر,” او اضافه شده است.

اجاره تحمل برای خرده فروشان نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای بروس گفت: Nustad رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن خرده فروشان.

“ما در آینده دو تا چهار هفته به عنوان یک کمی از یک لحظه نقطه عطفی از نظر هزینه های آینده با توجه,” او گفت: nodding نیز به قبوض آب و برق و مالیات بر فروش پرداخت که تمدید 30 روز. “شما فقط می توانید تاخیر کسانی که همه چیز برای مدت طولانی است.”

مانند بسیاری از دیگر خرده فروشان پلیموت-بر اساس کریستوفر & بانک ها است مذاکره با صاحبخانه furloughed تقریبا تمام کارکنان آن و لغو سفارشات با فروشندگان. آن را نیز به حالت تعلیق 3 میلیون دلار در هزینه های سرمایه ای.

کریستوفر و بانک بود و در حال حاضر تلاش قبل از همه گیر شده است با داشتن رتبه در اواخر فوریه به عنوان ملت شماره 1 پوشاک زنجیره ای آسیب پذیر به طور پیش فرض توسط تحلیلگران در S&P در بازار جهانی هوش. در حالی که هنوز سود زنجیره ای شده است نشان دادن برخی از پیشرفت از یک چرخش تلاش قبل از اقامت در خانه سفارشات.

در حال حاضر زنجیره ای که caters به یک پایگاه وفادار از کودک فرزندان زنان است که در مواجهه با تلاش برای بازسازی حرکت در آن 445 فروشگاه از تخت پا شروع به ارزیابی یک مجموعه جدید از انتظارات و عادات خرید از مشتریان خود توسعه یافته در این بیماری همه گیر.

“این بحران در حال رفتن به رسوب یک قطره از خرده فروشان در راه ما دیده نشده به تاریخ” گفت: Neil ساندرز یک تحلیلگر با GlobalData, خرده فروشی. “آن را به سرعت بخشیدن به سقوط بسیاری از ضعیف خرده فروشان. و آن را به دردناک به خاطر آن متمرکز خواهد شد در یک دوره کوتاه از زمان.”

تحلیلگران انتظار دارند که بازیکنان قوی تر خواهد شد و همچنین تجدید نظر در صورتی که نیاز به عنوان بسیاری از فروشگاه ها به عنوان آنها قبل از انجام با خرید بیشتر تغییر آنلاین.

ایالات متحده خرده فروش خود را ثبت بزرگترین کاهش در ماه مارس به عنوان غیر ضروری خرده فروشان بسته تا فروشگاه در وسط آن ماه. فروش در مارس و آوریل به شمار می رود و حتی بدتر.

در حالی که پوشاک, فروش کاهش یافته است از یک صخره و فروش در “ضروری” خرده فروشان مانند فروشگاه های مواد غذایی, خارج, Costco و هدف — به عنوان به خوبی به عنوان آمازون — باید رسید به عنوان مصرف کنندگان مواجه نگردند مواد غذایی و لوازم خانگی. این خرده فروشان به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهتر است به عنوان اقتصاد باز می شود تا حتی در حالی که سود خود را ممکن است سقوط از هزینه های بالاتر را به انجام برسانند سفارشات آنلاین و افزایش خطر پرداخت برای کارگران است.

برایان کرنل مدیر عامل شرکت مینیاپولیس مبتنی بر هدف گفت: این بیماری همه گیر را تنها بزرگ کردن تفاوت های بین سالم خرده فروشان و کسانی که با مشکلات مالی. که به معنی فرصت های بیشتر برای هدف به دست آوردن سهم بازار در سراسر مقوله های بسیاری از جمله پوشاک و خانه.

“خواهد شد که به نفع ما است اما متاسفانه آن را در هزینه از دیگران که در حال بسته شدن درهای خود را و به طور بالقوه دیگر فعال در این آینده محیط زیست,” او گفت:.

به عنوان آنها عبور انگشتان دست خود را, خرده فروشان در حال برنامه ریزی و شروع به شیب پا خود را به بازگشایی فروشگاه در برخی از کشورها. ریچفیلد مبتنی بر بهترین خرید که چرخد و به منظقه وانت در اواخر ماه مارس به بازگشایی 200 فروشگاه در این ماه برای بازدید با تعیین وقت قبلی.

ادینا-بر اساس Evereve یک لباس زنان شرکت با 90 فروشگاه در 28 متحده شروع به ارائه منظقه وانت در بسیاری از شهرهای دوقلو مکان های هفته گذشته به عنوان مینه سوتا مجاز خرده فروشان شروع به عملیاتی که در راه است.

Evereve برنامه ای برای بازگشایی 20 فروشگاه در روز دوشنبه در کشورهای دیگر است که اجازه می دهد آن را به انجام این کار با پروتکل های ایمنی که شامل ماسک صورت که مورد نیاز خواهد بود برای کارمندان و تشویق برای مشتریان گفت: Mike Tamte خرده فروش را شرکت مدیر عامل.

فروشگاه باز خواهد شد برای کوتاه ساعت باید پرداخت بدون تماس و ایمیل رسید. آنها همچنین به شما اجازه می گرداند نشستن دست نخورده برای 24 ساعت و موارد سعی در اتاق پانسمان نمی تواند در کف فروش تا روز بعد.

Evereve در مالی بهتر شکل از بسیاری از خرده فروشان با یک بدهی رایگان ترازنامه. آن را به همه گیر با 20 میلیون دلار به صورت نقدی اما در حال حاضر صرف 6 میلیون دلار است که بخش بزرگی از آن را در حقوق و دستمزد قبل از آن furloughed کارکنان. در حال حاضر آن را از دست دادن 100.000 $$200,000 در هفته است.

اما حتی هنگامی که فروشگاه های بازگشایی Tamte انتظار فروش خواهد بود تنبل برای بسیاری از سال است و پیش بینی درآمد به پایین 30 درصد تا پایان سال است.

“ما امیدواریم که ما در اشتباه هستید اما در حال حاضر که ما بهترین حدس” او گفت:.

با بیکاری در بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ خرده فروشان بدانم زمانی که مصرف کنندگان می خواهند برای شروع هزینه و زمانی که آنها می خواهند برای رفتن به فروشگاه برای غیرضروری اختیاری اقلام است.

“ما می دانیم که بسیاری از مردم وجود دارد که بزنید دیوانه” گفت: Renslow از بازار آمریکا است. “و ما از مشتریان ما را بشنود تمام وقت در رسانه های اجتماعی که آنها هیجان زده به عقب می آیند و نمی توانید صبر کنید برای ما بازگشایی شده است. اما وجود یک بخش از جمعیت است که قطعا برای رفتن به یک کمی بیشتر مردد است و برخی از اضطراب در مورد بازگشت به تنظیمات عمومی مانند مراکز خرید و مکانهای تفریحی.”

بازار خواهد شد به احتمال زیاد بازگشایی در مراحل هنگامی که آن را چراغ سبز از فرمانداری به انجام این کار. جدید پروتکل های ایمنی شامل پلکسی گلاس موانع در خدمات مهمان و در دادگاه های مواد غذایی; تعیین شده درب برای ورود و خروج از بازار و اجتماعی فاصله نشانگر طبقه در نزدیکی دیجیتال دایرکتوری ها. بازار نیز ارزیابی هر جاذبه در Nickelodeon, جهان, وزن, آیا نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک در برخی سواری.

Mall رهبران نیز تمرکز کوتاه مدت در بازار محلی از گردشگران بعید است به از سرگیری پرواز در این سال است. معا راه اندازی کرده است جدید منظقه خدمات وانت و آن را کاوش ایده های چنین به عنوان یک خرید مجازی دستیار برای کمک به فروشگاه خود را از فروشگاه های آنلاین.

و آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد چگونه خرید تعطیلات امسال تغییر خواهد کرد.

“ما به دنبال در چه بابا تجربه خواهید به نگاه مانند? چه جمعه سیاه خواهید به نگاه مانند?” Renslow گفت. “ما باید برای برنامه ریزی برای آینده است.”

 

نویسنده کارکنان جکی کرازبی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله