Grandma’s, feat. Vickie and Junior.

مادر بزرگ را feat. Vickie و تاریخ.
عکس: اریک هارت جونیور (عشق هارت)

به یاد داشته باشید ژانویه سال 2020 زمانی که نارنجی جعبه پر از Beyoncé را مجددا راه اندازی آدیداس x پیچک پارک مجموعه وارد خانه ها در سراسر هالیوود, الهام بخش, مطالعه, افراد مشهور, photoshoots بسیار زیاد حسادت و چند مقلدان? پنج ماه بعد که عمده مد لحظه ای احساس می کند جهان دور ما به عنوان پناهگاه در محل خانه ما تبدیل شدن به تنها عظیم—و یا کوچک—جعبه مصرف ما از اواخر سال.

تبلیغات

یک سری از تند و تلخ و در عین حال غیرممکن شیک پرتره 20 ساله عکاس اریک هارت جونیور را به سحر و جادو است که نبوغ بازاریابی لحظه در یک دور زیرکانه مد. با پدربزرگ و مادربزرگ خود را Vickie و تاریخ خود را به عنوان muses, هارت, عکس این دو در زادگاه خود از Macon, Ga., reimagining Beyoncé’از لحظه streetwear برای یک مطلب قدیمی—اما کمتر شیک—نسل. به عنوان مرسوم است از او نسل هارت نوشته شده در عکس ها را به رسانه های اجتماعی که در آن ما و هزاران نفر دیگر شد فورا مسحور.

“من قصد دارم به طور کامل صادق است. من واقعا می خواستم به ساقه برخی از پرتره به عنوان آن شده است یک دقیقه با COVID وضعیت” هارت گفت: ریشه های که جدا از هم اکنون ویروسی تصاویر شلیک تولید “تعداد زیادی از خنده” از خود بی مطالعه ،

تبلیغات

“این واقعا نبود برنامه ریزی شده که بسیار من فقط می دانستم که من می خواهم هرگز به ضرب گلوله کشته پاریس و فکر کردم این امر می تواند به آنها را با هم. من می دانستم که من می خواستم آنها را به بازی و من فقط اتفاق افتاده است که پیچک پارک دنده بنابراین من فکر کردم این امر می تواند فوق العاده dope از آنها را به آن را می پوشند. ما آن را به ضرب گلوله در اتاق نشیمن ما; آن را در زمان کمی از زمان برای آنها را به شل کردن اما آنها وجود دارد.”

Illustration for article titled Everything Is Love: Meet the 20-Year-Old Photographer Who Immortalized His Grandparents in Ivy Park

عکس: اریک هارت جونیور (عشق هارت)

مانند بسیاری از دانشجویان سفارشات به قرنطینه مجبور هارت و همکلاسی های همکار خود را در دانشگاه نیویورک است تیش گروه عکاسی و تصویربرداری کلاس 2022 به ترک دانشگاه در اواسط بهار ترم. برای هارت بازگشت به خانه مکن به اثبات رسیده برای جدید الهام گفت: Dazed دیجیتال در اواخر ماه آوریل است.

از داخل به بیرون نگاه من ببینید من چقدر نمی گرامی داشتن زندگی در اطراف من قبل از این بحران است. نه حتی فقط دوستان و خانواده است اما زندگی رشد می کند که از این محل ما تماس با زمین است. آرامش را به ارمغان می آورد صلح آن exudes های مسری زیبایی است که می تواند باعث یک به نشستن و هیپنوتیزم برای ساعت. این چیزی است که من بیشتر از دست. زمان را در هماهنگی با جهان خارج چیزی است که من دیگر نمی خواهد برای اعطا.

تبلیغات

“کل COVID وضعیت ساخته شده است من رفتن به یک محل من در زمانی که من برای اولین بار شروع کردن با عکاسی” هارت بیشتر با ریشه. “آن را در مورد تلاش برای ایجاد هنری ترین چیز یا برنامه ریزی کردن این بسیار استادانه درست شده مفهوم—که من دوست دارم را انجام دهد—اما به سادگی تیراندازی آزادانه. من فکر می کنم به عنوان یک خلاق جایی من را فراموش کرده برای پیدا کردن زیبایی در چیزی است که به سادگی است. شما همیشه باید سعی کنید و ایجاد زیبایی آن را آسان برای پیدا کردن اگر شما فقط به اطراف خود نگاه کنید. بنابراین من در حال تبدیل شدن بیشتر آگاه است که هرگز وجود دارد هر گونه موانع به خلاقیت شما فقط باید آن را انجام دهد.”

در واقع مکن است که در آن هارت کشف استعداد خود را برای عکاسی; چه چیزی در حال حاضر تبدیل به زندگی کاری خود را آغاز کرد و با خود به خودی آزمایش.

تبلیغات

“من صادقانه برای اولین بار سعی کردم از عکاسی زمانی که من در خانه نشسته یک روز خسته شدم. جایی که من زندگی می کنند در مکن وجود دارد تن از سرسبزی اطراف آن, بنابراین من تصمیم به گرفتن آی پاد من و ببینید چه چیزی من می توانم انجام” هارت می گوید ریشه. “من در نهایت شروع به گرفتن پرتره در اتاق من که باعث شد من به درخواست دوستان من اگر آنها را مدل برای من…تقریبا هر آخر هفته من خواسته بود همکلاسی های من به شلیک کنید.

“جایی در امتداد راه عکاسی واقعا من شد شور و شوق. من شروع به شیرجه رفتن عمیق تر به عکاسی جهان و در نهایت به یک نقطه که در آن من می دانستم که داستان سرایی بصری چیزی بود که من قرار بود انجام است.”

تبلیغات

Illustration for article titled Everything Is Love: Meet the 20-Year-Old Photographer Who Immortalized His Grandparents in Ivy Park

عکس: اریک هارت جونیور (عشق هارت)

هارت که با شاخه Canon 5D توصیف سبک خود را به عنوان “تا حدودی از سرمقاله و مفهومی مخلوط” توضیح “من در پرتره و دوست دارم این روند در حال ویرایش است.” اگر آن را سخت به تصور کنید تحصیل در رشته عکاسی ترجمه را به راحتی به آموزش از راه دور هارت اعتبار خود را از دانشگاه نیویورک اساتید با تطبیق برنامه درسی برای نگه داشتن هر کس در مسیر طی شده است.

تبلیغات

“من واقعا احساس هر یک از استادان من رفتن مایل اضافی را به جای دانش آموز نیاز دارد,” او می گوید. “من فکر می کنم در حالی که آموزش خلاق نیست آنچه در آن بود همه ما را بهتر از آن چیزی است که وجود دارد بسیار صمیمی در مورد عکس من کلاس های در حال حاضر است که آنها را از راه دور انجام می شود.”

قابل توجه قبل از شروع سال اول خود را در دانشگاه نیویورک—در بورس—هارت راه اندازی خلاق بصری و چند رسانه ای با نام تجاری (از جمله merch) به نام عشق هارت. آن را می تواند بلند پروازانه انجام برای هر هنرمند اما او همچنان در پشت سر هم با مطالعات خود را, اگر چه او اذعان می کند این ایده در ابتدا متولد شده در یک لحظه قبل از دانشگاه ناامنی.

تبلیغات

“هنگامی که من می دانستم که من می تواند از حضور در دانشگاه نیویورک برای برخی از دلیل من تا به حال تا حدودی از ترس که من یک امضا سبک که به من کمک کند ایستادگی کردن. من نمی دانم چرا این چنین یک معامله بزرگ برای من است اما من می دانستم که من عاشق بازی با طیف گسترده ای از سبک های زیبایی شناسی و رسانه در این زمان,” او توضیح می دهد. “من با خودم فکر کردم: در حالی که دیگر عکاسان با نام تجاری خود را با کار خود را در نمایشگاه امضا می رسد و/یا زیبایی شناسی, چرا من فقط در واقع نام تجاری خلاق من مطالب زیر یک سقف اما آن را به همه مرتبط در فکر و روش ؟

“به عشق هارت است که در واقع به نام من تصمیم به استفاده از آن به عنوان فرض ایجاد” هارت همچنان ادامه دارد. “من می خواهم همه چیز را که من برای جلوگیری از یک جای اینکه آگاهانه در مورد عشق. چه می شود که عشق به خود عشق به انسان دیگر و یا از یک جامعه من می خواهم همه از کار من برای کشف این سفر ما می دانیم که دوست دارم.”

تبلیغات

Illustration for article titled Everything Is Love: Meet the 20-Year-Old Photographer Who Immortalized His Grandparents in Ivy Park

عکس: اریک هارت جونیور (عشق هارت)

هارت را برای کار خود را به وضوح تقویت اعتماد به نفس خود را به عنوان او در حال حاضر دارای یک چشم انداز روشن برای خود شخصی و حرفه ای با نام تجاری. “هدف من با عشق هارت است که صادقانه ساخت سودآور تجاری است که تغییرات فرهنگ چه چیزی یک نام تجاری می تواند” او می گوید. “من نمی دانم اگر من تا کنون شنیده ام از عکاسی محور نام تجاری. کنجکاوی مایل به دیدن همه که عکاسی تجاری می تواند چیزی است که به من انگیزه. من اغلب سوال: وجود دارد می تواند همیشه یک معادل یک RocNation در عکس جهان است ؟ دیزنی? 40 هکتار و یک قاطر? یک Tyler Perry استودیو ؟ لیست در می رود. چه که نگاه مانند? چه که احساس می کنید ؟ همانطور که از در حال حاضر من نمی دانم پاسخ به این سوال اما در نهایت عشق, هارت پاسخ خواهد داد.”

تبلیغات

Refreshingly هارت جاه طلبی است که همسان با فروتنی و محترمانه چشم انداز است که belies او 20 سال است.

“من با الهام از میراث است. من همیشه کشیده شده به افراد قدرتمند از رنگ که با استفاده از صدای خود را به تاثیر مثبت بر جامعه اطراف آنها را,” او می گوید. “من صحبت کردن در دکتر دبورا ویلیس. من صحبت کردن در اسپایک لی. Gordon Parks, اپرا وینفری, James Baldwin, آنجلا دیویس…لیست در می رود. من نیز بسیار با الهام از معماران و طراحان جوان که در حال هموار کردن راه برای من به عنوان به خوبی. من از تایلر Mitchells, Barry Jenkins, جاستین Bettmans, دانا Scruggsاین Campbell Addys جهان برای ایجاد محتوا است که نشان می دهد, مدرن, داستان رنگ و به طور مداوم در حال رشد با مهارت خود را.”

تبلیغات

و البته Carters—Jay-Z و Beyoncé است. به عنوان هارت که توییتر زیستی هشدار “من را به عکس و بحث در مورد Beyoncé دائما” توضیح داده شده در پستاو “شده است در کندو از آنجا که مادر من را بازی ‘Cater 2 U’ در حالی که ما در تمیز کردن خانه.”

“چگونه می توانید یک عشق Beyoncé” او می پرسد. “برای من این کار اخلاق و شور و شوق است که او برای خود پیشه که من خیلی الهام گرفته شده. این عشق است که او را برای آنچه او می کند این است که فقط پس از آشکار در کار است. برای برخی از دلیل است که جاه طلبی از او که عشق را فقط با من طنین انداز.”

تبلیغات

Illustration for article titled Everything Is Love: Meet the 20-Year-Old Photographer Who Immortalized His Grandparents in Ivy Park

عکس: اریک هارت جونیور (عشق هارت)

یکی نمی تواند کمک کند اما امیدوارم که هارت ادای احترام به پایین ملکه بیع (پس از او شناخته شده است که به کمک یک عکاس جوان نام) اما بزرگترین muses بسیار نزدیک به خانه.

تبلیغات

“بیشتر از همه, من با من, سکس با مامان و مادر بزرگ من که همیشه به من آموخت به یک شخص فعال و زرنگ به استفاده از صدای من برای خوب,” او می گوید. “بدون راهنمايي و عشق من به سادگی نمی خواهد مرد من هستم. پس همه که من رانده است آنچه من آموخته شود.”

در حالی که او را به وضوح پیدا کردن آرامش در خلاق خروجی هارت به همان اندازه احساس همدلی برای همسالان خود به خصوص هنرمندان از نظر مالی وابسته به هنر و صنعت خود را که در حال مبارزه در حالی که ما همچنان به قرنطینه.

تبلیغات

“هنر و خلاقیت همیشه لازم است. اگر کسی یک خلاق واقعی آنها نمی توانند مبارزه با اصرار به ایجاد…شما همیشه بیش از آن برآمدگی به نحوی” او می گوید: بعد از اضافه کردن “قلب من می رود به تمام طراحان و همچنین کارگران در هر زمینه که در حال سقوط قربانی قادر به کار است.”

“من مقابله با فقط مقدار زیادی از برنامه ریزی و نوشتن و مادر بزرگ من, پخت و پز [و] ریمیکس از ‘وحشی’ با بیانسه” هارت پاسخ وقتی پرسید که چگونه او را از دست زدن به این دوره از عدم قطعیت.فقط چیزهای ساده است که شادی من را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله