Illustration for article titled God, Are You Listening? Senate Democrats Are Proposing $2,000 Monthly Payments

عکس: اندرو بیلبائو (گتی ایماژ)

کامالا هریس خوبی ممکن است آینده معاون رئیس جمهور آمریکا و او شروع خاموش پیشنهاد برای نامزدی برنده با برنده شدن قلب از برنی Bros دور و گسترده.

تبلیغات

روز جمعه دیابت هریس (D-کالیفرنیا.) همراه با سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و Ed Markey (D-Mass) “را انتشار ماهانه خود را بحران اقتصادی حمایت عمل می کنند. این امر به طور چشمگیری گسترش بر $1,200 فرستاده آمریکایی به عنوان بخشی از ماه مارس عظیم الجثه coronavirus پاسخ لایحه” سیاسی , گزارش.

اجازه دهید این بود یک چیزی. اجازه دهید این بود همه چیز. سیاسی اشاره می کند که در صورت تصویب این لایحه اجازه می دهد برای افرادی که کمتر از $120,000 برای به دست آوردن یک بررسی برای $2,000. زوج های ازدواج کرده که فایل به طور مشترک دریافت خواهد 4000 دلار و اجازه می دهد اضافی 2000 دلار برای هر کودک تا سه فرزند. هریس گفت: سیاسی است که یک بار محرک پرداخت نیست “تقریبا به اندازه کافی برای پاسخگویی به این نیاز تاریخی بحران” و Markey به نام فشار “مستقیم ترین و کارآمد مکانیزم اقتصادی برای ارائه کمک به کسانی که بیشترین آسیب پذیر است.”

تبلیغات

“کنگره مسئولیت را به مطمئن شوید که هر طبقه کارگر خانگی در امریکا دریافت $2,000 اضطراری پرداخت یک ماه برای هر عضو خانواده” ساندرز گفت, سیاسی, گزارش.

از سیاسی:

پرداخت خواهد بود عطف به ماسبق به ماه مارس گذشته تا سه ماه پس از بهداشت و خدمات انسانی بخش اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از. این قانون نیز نوار جمع بدهی از مصرف پرداخت و تحویل آنها صرف نظر از اینکه مردم یک شماره امنیت اجتماعی یا ثبت مالیات سال گذشته است.

تلاش از دو سابق ریاست جمهوری رقبا و Markey نشان دهنده یکی از بزرگترین و به احتمال زیاد گران ترین ایده های مطرح برای دور بعدی coronavirus امداد. دیگر مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها پیشنهاد فدرال تضمین برای کارگران حقوق و سن. جاش هاولی (R-Mo.) است تبادل داشتن دولت یارانه کارفرمایان اشتغال برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی.

اگر این اتفاق می افتد, من شروع به خوردن کشمش پرک (bootleg کشمش سبوس) با بادام زمینی و شیر شروع خواهد ساخت من رشته فرنگی رامش با اویان چون من سزاوار به خوردن چه غنی خوردن بیش از حد. همه ما انجام دهد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله