Honey, I shrunk مهار منطقه به قطع coronavirus هزینه های

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: شهرداری حیدرآباد ساخته شده است یک تغییر عمده به آن استراتژی شامل coronavirus در آنچه که به نام مهار مناطق. از این پس زمانی که یک Covid-19 مورد شناسایی شده است, در یک خانه, آن را نمی خواهد با عجله در اعلام یک منطقه گسترده ای پوشش 100 خانه های اطراف آن را به عنوان یک مهار منطقه. از در حال حاضر تنها که خانه خواهد شد به عنوان یک مهار منطقه.

جنبش عمومی اجازه خواهد داشت در محل تنها حرکت افراد موظف به در خانه قرنطینه محدود خواهد شد.

مقامات گفت: barricading ادامه خواهد انجام شود برای کل محله و صاحبان خودرو را مجبور به پارک در خارج از شمشیربازی.

پس چرا این انجام می شود ؟ چرا حداقل مهار منطقه در حال منقبض? با توجه به منابع بسیار قرار داده شده در بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) این است که در حال انجام برای کاهش هزینه ها.

این تصمیم پس از 28 سال راننده آمبولانس آزمایش مثبت در 27 آوریل در ماکاجگیری دایره GHMC و منتقل شد به بیمارستان گاندی. اولیه و ثانویه مخاطبین دنبال شد به Mahbubabad و سوریپت مناطق. وجود دارد هیچ کس در خانه اش اما در اطاعت کورکورانه از مهار دستورالعمل 30 مقامات مستقر در منطقه حفاظت از خانه های خالی.

با توجه به منابع بسیار قرار داده شده, آن بود و پس از آن تصمیم به کوچک کردن تعریف مهار منطقه کوچکتر مکان برای محافظت نیاز کمتری از مردان و materiel.

بنابراین از هم اکنون اگر یک Covid-19 فرد مثبت اصلی تماس با ما صفحه اصلی قرنطینه در یک آپارتمان آپارتمان تمام در نظر گرفته خواهد شد به عنوان یک مهار منطقه است. محلی بهداشتی زمینه دستیار خواهد بود در تماس با قرنطینه افراد برای تامین خدمات ضروری و دارو.

بیشتر هر چند در منطقه مهار دستورالعمل دستور 24/7 وظیفه وزارت بهداشت کوچک کردن آن است. آن را خواسته است آن دو عضو ستاد از جمله کمکی پرستار و ماما (ANM) و آشا کارگر به کار از 8 صبح تا 8 ساعت در یک شیفت.

ارشد GHMC رسمی صحبت به شرط ناشناس ماندن گفت که برای به حداقل رساندن مهار منطقه شهرداری تيم سلامت خواهد انجام یک نظرسنجی در عرض 1 متر شعاع که در آن اولیه مخاطبین Covid-19 بیمار در حال خانه قرنطینه. او گفت که این تیم بعد از اطلاع از تعداد افراد با قابلیت اتصال به مردم ساکن در شعاع یک کیلومتر.

“این تیم را توجه داشته باشید از افراد مبتلا به دیابت و قلب-بیماری های مرتبط با پیشرفته بارداری موارد و دیگران. پس از انجام این ورزش از مقامات منطقه collectorate, GHMC وزارت بهداشت و درمان و پلیس خواهد شد و بازدید از محل برای عبور از تایید و بررسی نظارت موجود در منطقه است. این انجام خواهد شد و در اولین روز پس از تماس اولیه از Covid-19 بیمار در منزل قرنطینه. تمرکز خواهد شد فقط در یک خانه یا آپارتمان. مهار فعالیت هایی مانند اسپری ضد عفونی کننده و بهداشت فعالیت های انجام خواهد شد در 1 متر منطقه طبق پروتکل” رسمی اضافه شده است.

شرکت رسمی گفت که وضعیت سلامت افراد در مجاورت یک منطقه مهار خواهد شد بررسی توسط مقامات پزشکی روزانه. “ما فکر می کنم این امر می تواند یک مدل بهتر برای هزینه برش و کاهش ترس و وحشت در منطقه مهار او گفت:” با استناد به مورد راننده آمبولانس که خانه خالی در ماکاجگیری شده است تحت نظارت 30 مقامات از آوریل 27, حتی اگر او در بیمارستان و اصلی تماس با ما در Mahabubabad و سوریپت مناطق. پس از مطالعه مانند موارد دولت به این نتیجه رسیده است که باید مهار شود و تنها محدود به یک ساختمان منحصر به فرد رسمی اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>