Jerry Krause, left, general manager of the Chicago Bulls, is shown with Bulls legend Michael Jordan in this Sept. 20, 1988 photo after Jordan agreed to an eight-year contract extension.

جری Krause, چپ, مدیر کل شیکاگو بولز نشان داده شده است با گاو افسانه ای مایکل جردن در این هفت. 20, 1988 عکس پس از اردن توافق کردند که به هشت سال تمدید قرارداد.
عکس: علامت الیاس (عکس از آسوشیتدپرس)

ESPN آخرین رقص مورد ستایش قرار داد توسط منتقدان و طرفداران ورزش به طور یکسان خود را برای معاینه کامل از یکی از بزرگترین سلسله در تاریخ ورزش حرفه ای: مایکل جردن شیکاگو بولز. اما آن را نیز به شدت انتقاد خود را نامطلوب توصیف سابق مدیر کل جری Krause که فوت در سال 2017 است و قادر به دفاع از خود در برابر یورش شخصی حملات و اتهامات موجود در فیلم است.

تبلیغات

خوشبختانه قبل از مرگ او Krause قادر به منعکس تصدی خود را با گاو نر در یک خاطرات منتشر نشده و گزیده ای از حسن NBC Sports شیکاگو K. C. Johnson, آیا نا امید. اگر هر چیزی که آنها ارائه یک درک عمیق تر از رابطه اش با یکی از بزرگترین تیم تا کنون مونتاژ.

در مایکل جردن در هر Bleacher Report:

“من شخصا با وجود مشکلات ما خاموش دادگاه او را به مقابله با در دادگاهی که آن را می شمارد. او می خواست به نفع خود به همان اندازه که من و ما هر دو رانده شدند با پیروزی دوباره و دوباره به دنبال هر لبه به نگه داشتن آن رفتن. با وجود نقل قول درباره “من به حمایت از بازیگران” در اوایل زندگی حرفه ای او می دانست که در اعماق است که هیچ فردی بود خوب به اندازه کافی برای برنده شدن در این بازی بدون اینکه در یک تیم است که می تواند برنده.

“… ما خوبی برای یک دیگر ؟ من فکر می کنم ما تبدیل به یک بازی بزرگ است. ما هر دو خیره اراده رقبای افتخار ما توانایی و تمایل به حک کردن تو رفتگی در دیوار خود را در این بازی در سلسله مراتب است.”

تبلیغات

با وجود زشت چگونه آن را تمام به پایان رسید, آن را سخت به استدلال می کنند با نتایج. شما می توانید نام تیم دیگری که موفق به کسب شش قهرمانی در هشت سال ؟ من صبر کنید.

اردن خاطره چگونه خود را شکسته و پا به کار گرفته شد و در سال 1985 نیز یک نقطه اختلاف. در آخرین رقصخود را Airness اشاره به آسیب و چگونه او به عنوان آغاز پایان رابطه اش با Krause اما Krause مدعی است که اردن دقیقا نمی گفتن حقیقت است.

“در حال حاضر می آید مناقشه بیانیه. من به یاد داشته باشید گفت: “مایکل شما یک بازیکن است نه یک پزشک. من باید به انجام آنچه درست است برای این تیم و به عنوان یک نتیجه, من قصد دارم به شما اجازه می بازی.’ مایکل گفته است افرادی که نمی شد در این نشست که من به او گفتم او یک کارمند از حق رای دادن و به عنوان یک نتیجه خواهد انجام آنچه حق گفت او را به انجام و یا دیگری. او می گوید: او می دانست که لحظه که وفاداری در NBA بین تیم و بازیکنان بود خالیست و آن تغییر چشم انداز خود را در بازی و در من.

“در حال حاضر آیا شما فکر می کنم من به اندازه کافی گنگ در مقابل مالک و در گوش برجسته پزشکی مردم از سراسر کشور به یک ستاره جوان که او یک کارمند؟’ من فکر نمی کنم.”

اردن خواهد با استفاده از این وضعیت به عنوان سوخت, بازگشت بعد از آن فصل در یک دقیقه محدودیت و گاو برگشتی برای اولین بار.

Krause نیز تا به حال برخی از افکار در Dennis Rodman, عجیب و غریب rebounder که سوخته پل بعد از پل در NBA اما کسانی که در زمان بولز به سطح دیگری پس از پیوستن به این تیم در سال 1995.

تبلیغات

از CBS Sports:

اگر خدا به من توانایی ساخت کامل rebounder من می خواهم می خواهم سریع در یک قد بلند, گسترده, شانه, قاب, قوی, پا, خوب, دست, سریع بلوز و متوسط رگه است که هرگز تعطیل…به عبارت دیگر من می خواهم می خواهم Dennis Rodman, بهترین rebounder من تا کنون دیده ام. مطمئن شوید که من می خواهم نگاهی به پل سیلاس اول و سپس چارلز اوکلی. اما در نهایت من می خواهم به حل و فصل در Rodman قرار داده و سپس او را در طبقه 45 دقیقه یک بازی برای یک دسته از سالها و لذت ببرید.

اگر شما یک شکاک شما می گویند, ‘Rodman شد, آجیل یک شومن بود نه یک بازیکن یک رسوایی به بازی غیر گلزن که تنها می تواند دوباره بجای اول برگشتن یک بازیکن که عادت عینک خود را خوش آمدید و نقل مکان کرد.’ اگر شما در حال خوش شما بگو او کمی مسخره اما در راه مثبت یک استاد در یک مهارت است که بسیار مهم است برای برنده شدن در بازی یک پسر که آموخته به بازی بازی تیم.’

تبلیغات

Krause سپس در ادامه به ستایش Rodman توانایی دفاع از تمام پنج موقعیت و توجه داشته باشید که او یک “نوع دادن به فرد” بود که اشتباه گرفته و “هرگز کسی صدمه دیده است اما خود را.”

دنیس است که اساسا یک شخص ساده با چند واقعی آرزوها و خواسته ها است. به او عشق و محبت صادقانه با او, او را با ارائه برخی از امنیت و او را به اتاق به اندازه کافی به پرسه زدن و او را به جنگ برای شما. او صدمه دیده است نه نشان دادن او از شما مراقبت و او را عقب برگشت مانند یک گوشه حیوانات تلاش به شما صدمه دیده است اما به دور از شما و رفتن جایی و التیام زخم های خود را…خالکوبی و رنگ مو و لباس مانع هستند نه واقعی Dennis من می دانم. آنها فقط یک راه را برای او را به جدا شدن از بسته. به نظر من او به سادگی یکی از مؤثر ترین بازیکنان من تا کنون بوده است.

تبلیغات

بر خلاف Pippen و اردن Rodman هرگز butted سر با Krause چرا که او هدایت و روشنی از هر گونه درگیری با جبهه ، رابطه خود را همیشه صمیمی که Rodman تصریح کرد در مصاحبه اخیر خود در ESPN برای اولین بار.

“جری Krause, این یک چیز دشوار است. من هرگز درگیر با دفتر جبهه در همه” Rodman گفت. “من هرگز واقعا به سیاست از آن من هرگز خواسته مایکل یا Scottie چه دلیل شما بچه ها آنقدر تلخ نسبت به مدیریت؟’ من هرگز خواسته آن دسته از بچه ها که اما بعد از چند سال من نمیفهمد که در آن همه از آمد.”

تبلیغات

او ادامه داد: “برای من فقط بیشتر وجود دارد برای سوار شدن بسیار زیاد است. من می خواستم به نفع خود قهرمانی با این بچه ها. من می خواهم به جنگ برای این بچه ها در هر زمان از روز…این فقط غم انگیز است که ما می تواند دوباره و برنده یک چهارم قهرمانی به راحتی.”

با توجه به Krause را خاطرات ناتمام بود در زمان مرگ او در سال 2017 که مشخص نیست اگر برنامه وجود دارد برای آن تا کنون انتشار رسمی. اما با محبوبیت بسیار زیاد این آخرین رقص, من شگفت زده نمی شود و در همه اگر جهان در نهایت می شود به شنیدن Krause طرف داستان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله