ریچارد بنیانگذار Rock ‘n’ Roll درگذشت در 87


Little Richard performs on the stage of the Olympia Concert Hall, June 7, 2005 in Paris.

ریچارد انجام در مرحله المپیا کنسرت هال 7 ژوئن 2005 در پاریس.
عکس: استفان د Sakutin (خبرگزاری گتی ایماژ)

“من باید بهتر شناخته شده امروز برای مطمئن” ریچارد گفت: در یک ماه اوت سال 2010 در مصاحبه با وال استریت ژورنال. “من ابتدا. من هستي.”

تبلیغات

و در واقع ظالمانه مجری با falsetto و تپش کیبورد طلیعه یک صدای جدید در 1950s که در ترکیب rock ‘n’ roll با انجیل و ریتم و بلوز. او همچنین تحت تاثیر هنرمندان از طریق بسیاری از دهه ها و ژانرهای مختلف از دیوید بووی به شاهزاده. ریچارد نهایی چاخان و خود پروموتر درگذشت, شنبه در سن 87. کمی پسر ریچارد دنی Aud تایید افسانه ای موسیقیدان مرگ سنگ نورد, اما علت مرگ ناشناخته است.

متولد آذر. در 5 سال 1932 در یک فقیر Macon, Ga., ریچارد Wayne Aud یکی از 12 فرزند است. پدرش چارلز “جوانه” Aud شد هر دو Seventh-day Adventist وزیر و یک فروشنده مشروب قاچاق. دین نقشی محوری در خانواده: ریچارد پدربزرگ بود و همچنین یک واعظ خانواده پدرش رفت و به یک AME church در مکن و مادر بزرگ مادری و مادر بودند باپتیست. ریچارد دوست Pentecostal churches چرا که او لذت می برد و صحبت کردن به زبان با عبادت.

تبلیغات

ریچارد ساخته شده است او در موسیقی بنیاد در کلیسا. به عنوان یک پسر جوان او خواند با انجیل گروه Aud خوانندگان و کوچک Tots کوارتت. خانواده اش او را به نام جنگ هاوک برای خود با صدای بلند آواز خواندن و صدا. در سن 10 سالگی او به عنوان یک شفا دهنده ایمان آواز خواندن انجیل آهنگ و دست زدن به افرادی که بعد از شهادت که آنها شفا شده است.

مادر او به طور فعال تشویق ریچارد دخالت در کلیسا امید “شفا” خود را بی رنگ طبیعت است. “پسران می خواهم به مبارزه با من چون من نمی خواهم به آنها گفت:” در سال 1984 بیوگرافی زندگی و زمان کمی ریچارد, توسط چارلز سفید. “من می خواستم به بازی با دختران. ببینید من احساس مانند یک دختر است.”

خود را در اوایل نوجوانی ریچارد ضلالت از کلیسا و “زرق و برق” رفتار خشم پدر خود را که لگد ریچارد خارج از خانه. ریچارد از مدرسه کاهش یافته است در کلاس نهم و به زودی جاده, سفر در سراسر کشور و انجام با واریته و گروه های دیگر از جمله B. قهوه ای و ارکستر. “قهوه ای ساخته شده تا نام مرحله بدون گفتن من” ریچارد گفت: مجله. “هنگامی که من برای اولین بار آن را دیدم در امضاء من نمی دانستم آن را به من بود.”

ریچارد سبک آوازی بود به شدت تحت تأثیر انجیل هنرمندان از جمله افسانه مانند خواهر رزتا Tharpe Marion ویلیامز از کلارا Ward, خوانندگان, Chris Jackson و برادر جو ممکن است. او را برداشت تا مقدار زیادی از boogie-woogie نواختن پیانو در جاده ها است. خواننده بلوز لایحه رایت آنها ملاقات ریچارد در سال 1952 تا به حال شاید بزرگترین تاثیر بر ریچارد سبک شخصی. رایت برای او شناخته شده بود پماد مو, زرق و برق, لباس, خط چشم و صورت پودر که همه گرفتار ریچارد چشم.

تبلیغات

ریچارد یک قرارداد ضبط با RCA Victor پس از برنده شدن در یک مسابقه محلی اما اولین سوابق شک و تردید عمل. او در سال 1953 امضا قرارداد با طاووس پرونده, اما, یک بار دیگر, هیچ یک از فیلم های ضبط شده در زمان خاموش. یکی از آهنگ های این “لیتل ریچارد ” بوگی” با جانی اوتیس گروه اشاره در این سبک بود که به طریقی در صحنه موسیقی.

در اواخر سال 1955 ریچارد در حال حاضر ضبط بر تخصص و سوابق فرود در Billboard R&B نمودار با “Tutti Frutti,” آهنگ او شده است می خواهم انجام اگر چه با racier شعر—و پس از آن بازدید نمی خواهد متوقف شود. توسط 1957 16 از ضبط شده خود را—از جمله “خوب Golly از دست مولی,” “لوسیل” و “حفظ تق تق “—تا به حال ساخته شده Billboard Top 100. او همچنین به نظر می رسد در چند rock ‘n’ roll: فیلم don’t Knock the Rock و کمدی دختر نمی تواند کمک کند آن هم از سال 1956 و آقا راک اند رول (1957). همانطور که اشاره شد توسط Rock and Roll Hall of Fame, ریچارد “منفجر درب ’50s.”

تبلیغات

در هر یک از اجراهای او کمی ریچارد نمایش ظالمانه او لباس و گریم سنگین و کلاه گیس—که همه او بعدها گفته بود که خود را خوش طعم تر به سفید امریکا است. “من عینک آرایش و لباس را سفید نگه داشتن مردم از تمرکز بر من به عنوان نوعی از یک جنسی را تهدید,” او گفت: وال استریت ژورنال.

ریچارد روی صحنه عملکرد نمی تواند بازی خود را خارج از صحنه نمایش antics, اما, که شامل وحشی مهمانی ها و مجالس است که او در مورد صحبت آزادانه در زندگی و زمان بیوگرافی. در اوج موفقیت ریچارد ناگهان تصمیم به ترک صنعت موسیقی در سال 1957 برای تبدیل شدن به یک Seventh-day Adventist واعظ. او تشکیل ریچارد بشارتی تیم, سفر در سراسر کشور موعظه و کمک به مردم در skid row. از سال 1957 تا 1962 او نیز رفت و برگشت به ریشه های موسیقی و ضبط موسیقی انجیل برای چند برچسب. ریچارد نیز ازدواج کردم و در سال 1959 به Ernestine کمپبل و به تصویب رسید 1-year-old boy, دنی, در سال 1962. ازدواج به پایان رسید و در سال 1963.

تبلیغات

فشارهای مالی به رهبری ریچارد به بازگشت به ‘ñ’ راک اند رول. او headliner در اروپا در اوایل دهه 1960 با باز کردن اعمال مانند بیتلز و رولینگ استونز که بت او است. “من شنیده ام خیلی در مورد واکنش مخاطبان من فکر کردم باید وجود داشته باشد برخی از اغراق است. اما آن همه چیز درست است” Mick Jagger خواهد بازشماری آرا در ریچارد بیوگرافی. “او سوار تمام خانه را به یک کامل دیوانگی … من نمی توانستم باور قدرت کمی ریچارد روی صحنه.”

در دهه 1970 ریچارد مبارزه اعتیاد به انواع مواد مخدر و همچنین جنگ داخلی بیش از تمایلات جنسی خود که شرح داده شده در راه های بسیاری بود اما احتمالا بهترین خلاصه ریچارد در سال 2000 زمانی که او گفت: بنا به گزارش لس آنجلس تایمز “من چیزی بود که نام شما در آن روز یک دمدمی مزاجی. من زرق و برق دار در هر جهت است.” در پایان دهه او را در آغوش کلیسا و رد جنس مواد مخدر و راک اند رول بار دیگر اگر چه ریچارد در ادامه به پاره بین مقدس و سکولار موسیقی و در غیر این صورت مقدار از زندگی خود را.

تبلیغات

او هرگز حل و فصل کردن به یک بازنشستگی آرام ساخت متعدد حضور در فیلم و تلویزیون. او خواند پشتیبان در سال 1988 U2-B. B. King شماره “زمانی که عشق می آید به شهر” انجام شده و در بیل کلینتون در مراسم تحلیف توپ در سال 1993. به عنوان یک کشیش او انجام مراسم عروسی برای یک تعداد از افراد مشهور از جمله Cyndi Lauper بروس اسپرینگستین و Tom Petty. او همچنین در ادامه به تور به قرن 21 است.

در سال 2013 او به صحبت Cee Lo Green خود را در مورد حمله قلبی: “من سرفه و دست راست من درد بود. به من گفت: پسر من ‘را به اتاق سرد و یخ است.’ بنابراین او تبدیل تهویه مطبوع و من در زمان یک کودک آسپرین. دکتر به من گفت که زندگی من را نجات داد. عیسی تا به حال چیزی برای من. او به من از طریق.”

تبلیغات

ریچارد فرود متعدد جوایز و افتخارات در طول زندگی حرفه ای خود از جمله یکی از اولین هنرمندان ضبط به inducted into the Rock and Roll Hall of Fameدر سال 1986. در سال 1990 او داده شد یک ستاره در پیاده روی مشاهیر هالیوود در سال 1993 او دریافت جایزه افتخاری یک عمر دستاورد گرمی جایزه. رولینگ استون رتبه ریچارد شماره 8 آن در لیست 100 بزرگترین هنرمندان از همه زمان در سال 2004 و شماره 12 در لیست 100 بزرگترین خوانندگان از همه زمان. در سال 2006 او القاء شد به تئاتر آپولو افسانه سالن از شهرت.


Monée زمینه سفید است که یک نویسنده مستقل و سردبیر مستقر در لس آنجلس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر