با Gophers تلاش برای جلوگیری مالی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر ورزشی, مدیر علامت Coyle اذعان جمعه که مدرسه ممکن است در نهایت نیاز به قطع ورزشی.

“بدون شک همه چیز روی میز” Coyle گفت: در یک ویدیو کنفرانس خبری پس از ارائه به هیئت رجنت.

Coyle ستایش چگونه موفق تیم شده اند و در سراسر بخش اشاره کرد اما دو واقعیت: مینه سوتا هشتم-بزرگترین بودجه در ده در $123 میلیون و در عین حال پشتیبانی از 25 برنامه های ورزشی چهارم در این کنفرانس است.

“من می خواهم استدلال می کنند ما باید حداکثر درآمد ما بهتر از بسیاری از سراسر کشور” Coyle گفت. “بنابراین بدیهی است که ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

در ارائه خود را به رجنت, Coyle و روندا مک فارلند, رئیس امور مالی برای گروه ورزشی اشاره کرد که آن را برای 1 میلیون دلار مازاد در فوریه اما زخم با 4 میلیون دلار از طریق آوریل است.

ماه گذشته گروه ورزشی گذاشته سه سناریو. Gophers خواهد از دست دادن 10 میلیون دلار حتی اگر ورزش به حالت عادی بازگشت این سقوط. این تعداد را به 30 میلیون دلار اگر ورزشی ها بدون طرفداران این سقوط و $75 میلیون اگر ورزش نمی, بازی های برگزار شده قبل از ژانویه.

این گروه در حال حاضر در حال کار به سمت یک “دو رقمی” درصد کاهش در هر, ورزش, بودجه, تشویق سفر منطقه ای برای nonconference بازی و صرفه جویی در سفر.

“ما نه تنها در این وضعیت” مک فارلند گفت. “وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از ورزشی بخش است که می تواند مدیریت یک 30 میلیون دلار از دست دادن. و احتمال بسیار کمی که زنده ماندن یک مبلغ 75 میلیون دلار کاهش در درآمد. که ماهیت ملی چشم انداز در این زمان است.”

دیگر به دانشگاه می رود و بدون دو و میدانی بزرگتر فشار مالی. اما وجود ندارد اجماع از زمانی که دانشگاه اجازه دهید به تنهایی ورزش را به حالت عادی بازگشت.

دانشگاه رهبران و هیئت رجنت هنوز برای تصمیم گیری در چه ترم پاییز خواهد بود یعنی اگر دانش آموزان خواهد بود و برگشت در محوطه دانشگاه و یا هنوز هم کلاس های آنلاین در صفحه اصلی به عنوان آنها در حال حاضر.

دو احتمالی بودجه طرح های شناور در یک شنبه جلسه در نظر گرفته شده بازگشت به دانشگاه در اواسط پاییز یا نه تا ژانویه با توجه به آنچه وضعیت مثل این است که در تاریخ 1 ژوئیه برای اولین بار طرح و اوت. 14 برای برنامه دوم. هیئت مدیره بعدی ملاقات ژوئن 11-12 که می تواند زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است در تاریخ پردیس بازگشایی.

کالج دیگر رهبران مانند ایالتی اوهایو مدیر ورزشی ژن اسمیت و شرق کمیسر وال Ackerman گفته اند آنها نمی توانند تصور کالج دو و میدانی از سرگیری اگر کلی بدن دانش آموز است که هنوز هم محدود به کلاس های آنلاین. Coyle گفت: اطلاعات را به درایو Gophers’ تصمیم گیری در این جبهه.

“ما در حال رفتن به دنبال پردیس سرب و همکاری نزدیک با رئیس جمهور [خوان] Gabel … در زمانی که ما می تواند ما دانشجو-ورزشکاران بازگشت,” او گفت:.

Coyle همچنین خطاب امکان بازی ورزشی بدون طرفداران در غرفه گفت: در اوایل بسیاری از مردم به آن مفهوم است. در حال حاضر هر چند او گفت: بیشتر “توقف” در آن ایده است.

اگر Gophers نمی تواند فروش بلیط فوتبال, درآمد بزرگ-تولید, ورزش, و یا اگر آنها نمی تواند حتی گارنر پول از پخش تلویزیونی معاملات اثر در گروه ورزشی شدید خواهد بود.

روز جمعه السلطنه ریچارد Beeson شناور این ایده از یک پل وام برای Gophers ورزشی با اشاره به تاثیر این تیم باید در دانشگاه با نام تجاری.

“آنها خطر ابتلا به درد و رنج بیش از هر واحد در اطراف دانشگاه” Beeson گفت. “مانند بسیاری از کسب و کار در حال حاضر آنها نیاز به یک پل. آنها نیاز به حمایت در راه های غیر متعارف. من پیش بینی کرده اند که ما ممکن است نیاز به ارائه است که پل به ارائه زمان که دو و میدانی نیاز به این چیز مرتب شده اند.

“… این است که یک کسب و کار است که ما شده ایم در 140 سال است. و ما در این کسب و کار برای مدت زمان طولانی رفتن به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله