Illustration for article titled Mikki Kendall and L.L. McKinney on Writing Marvels iBlack Widow: Bad Blood/i

تصویر: Serial Box

در حالی که انتشار بیوه سیاه را برای اولین بار مستقل فیلم به تعویق افتاد و ترس نیست. هنوز هم وجود دارد یک راه برای شما برای دریافت ثابت خود را از جهان آگهی متنی برتر جاسوسی.

تبلیغات

مارول بیوه سیاه: بد خون اپیزودیک سری است که شما می توانید به خواندن و یا گوش دادن به در سریال جعبه. سری طول می کشد محل در سراسر 14 فصل و به شرح زیر بیوه سیاه او به عنوان معاملات با یکی از شخصی ترین درگیری نشده است.

از سریال جعبه:

کسی تا به سرقت رفته بیوه سیاه خون. در حال حاضر او باید پیدا کردن آنها را قبل از آن خیلی دیر است.

به عنوان Natasha Romanoff زیر دنباله در سراسر جهان او را کشف او نبود تنها هدف است. هر کسی که مسئول سرقت Bucky Barnes’ خون بیش از حد. و یک چیز قطعی است: هر کسی که می خواهد خون بیوه و زمستان سرباز باید گرفته شود و سریع می باشد.

با وجود یک وب سایت درهم از تاریخ مشترک کشش و برگشت به اتاق قرمز روز بارنز و Romanoff باید پیوستن به نیروهای مقابله با شیاطین از گذشته خود را به عنوان آنها در مسابقه برای محافظت از آینده خود. یک قطره خون می تواند تمام آن طول می کشد برای نجات جهان—و یا آن را از بین ببرد.

تبلیغات

ریشه اخیرا صحبت با دو نفر از زنان پشت سری Mikki کندال (هود فمینیسم) و L. L. مککیننی (یک تیغه مشکی).

ریشه: آنچه که در ابتدا به خود جلب کرد شما هر دو را به شخصیت ؟

Mikki کندال: در مورد من, Alex de کمپی بود از من پرسید اگر من می خواهم علاقه مند به انجام یک پروژه با شماره سریال جعبه و پس از آن من فکر می کنم من گفت: چیزی شبیه به “من نمی خواهم به سیاه و سفید نویسنده که فقط می نویسد: مردم سیاه و سفید و سپس از بین می رود به اتر بنابراین من می خواهم چیزی سرد.” این بود که من تا به حال یک مشکل با نوشتن سیاه مردم این درست است که من می خواستم مطمئن شوید که آن را بیش از یک نشانه ظاهر. من می خواستم آن را به طور کامل داستان.

L. L. مککیننی: این همان بود برای من., Alex de کمپی نیز رسیده به من و پرسید: اگر من می خواستم به کار در این بیوه سیاه چیز و واکنش فوری من بود “آره!” من نمی دانم آنچه در آن خواهد بود اما زمانی که برخی از مردم از شما درخواست اگر شما می خواهید برای کار با برخی از شخصیت شما نیمه پرش بر روی آن.

TR: چه فرآیند مشارکتی مانند کار با هم به هنر و صنعت ،

تبلیغات

*مککیننی می خندد*

MK: من 99 درصد خاصی از خنده شما شنیده ام از ال بود چون من از لحاظ جسمی عمل کردن چیزهایی که در حالی که من توضیح مسائل من می خواهم به در داستان است. بنابراین من کاملا مطمئنم که او هنوز giggling در مورد کل تقریبا تلنگر بود که یک تلنگر و من راه می رفت به درب.

تبلیغات

LLM: این بسیار خنده دار است زیرا بسیاری از مردم درگیر در داستان وجود دارد و یک نقطه—این است که در آن Mikki تهدید به جسمی مبارزه با من بود اما خوشخو—که در آن ما به یک نقطه که در آن من بود “من آن را خریداری نیست” یا “من نمی خاص این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا” اما من فقط یک نفر. آنها را صرف یک یا دو ساعت پیاده روی من را از طریق آن و پس از آن من بود “خوب! در حال حاضر من درک می کنم.“داشتن است که ذهن بسیاری از در یک اتاق ساخته شده ما قادر به خنثیسازی یک گره.

TR: چه شد برخی از ایده ها و تم ها به شما می خواستم برای کشف با شخصیت بیوه سیاه ؟

تبلیغات

LLM: من می خواستم برای نوشتن صحنه های مبارزه. من عاشق نوشتن صحنه های مبارزه و بیوه سیاه ضربات تمام ، و سپس پیدا کردن ما شیم Bucky همراه من بود “Yo” به من اجازه انجام این چیز لطفا.”

MK: برای من, من می خواستم برای انجام یک صحنه مبارزه اما من هم می خواستم او را به بیش از یک فویل به افراد دیگر مسائل. من واقعا می خواستم ناتاشا به اکتشاف های داخلی خود زندگی کمی. که یک چیز بزرگ برای من است. انتظار نداشتم این را به عنوان یک روانی, چیز, اما من فقط می خواستم به دیدن گذشته منعکس فرد پشت flips یک کمی.

تبلیغات

TR: چه چیزی شما بچه ها می خواهم در مورد سریال جعبه با فرمت?

MK: Elle و من هر دو را دارا بودند این فوق العاده شلوغ سال که من فکر نمی کنم هر کدام از ما تا به حال این فضا برای انجام تمام, تک پروژه. آنچه که من واقعا دوست داشتم در مورد سریال جعبه و فرمت نوشتن اتاق است که شما را وادار به انجام چیزی که شما می خواهید انجام دهید و نه این که آن را کم ریسک از نظر کیفیت اما کم ریسک از نظر تعداد کلمه. شما ساخته شده است این طرح صحبت شما برای این مردم کار کرده اید مسائل خود را و شما را وادار به نوشتن برای شخصیت شما واقعا می خواهید برای نوشتن و آن را نمی خورند خود را در سال است.

تبلیغات

LLM: آن را بسیار پرارزش چون به ما گفت: شما هنوز هم بهترین چیزهای خود را به جلو اما چیزی وجود دارد که آزادی در مورد فرم کوتاه. من انجام داده ام, داستان های کوتاه و جنگها و چه چیزی نیست و آن را مانند نوشتن فرم کوتاه اما شما با استفاده از فرم طولانی ابزار به آن را انجام دهد. به دلیل آن است که بخشی از یک قطعه بزرگتر اما من لازم نیست که به نگرانی در مورد نیاز به شکل کامل arc از آغاز تا پایان. من این قسمت arc اما محدودیت های خود را برای قادر بودن به انجام یک داستان کوتاه را بدون نیاز به کار آن را مانند یک داستان کوتاه. این کار کاملا متفاوت بدنساز, خلاقانه. بنابراین این چیزی است که من دوست داشتم. همچنین من نیست که در زمان.

TR: وجود هر گونه دیگر شخصیت های مارول شما می خواهید به مقابله با رفتن به جلو ؟

LLM: من واقعا می خواهم به انجام تیغه در حال حاضر.

مارک: خوب گوش دادن L.ما در حال رفتن به مبارزه در حال حاضر. که یکی از شخصیت های مورد علاقه من. نمی تواند انجام دهد.

تبلیغات

LLM: منظورم تیغه طوفان ؟

MK: ما میخوایم مبارزه برای اطمینان حاصل کنید.

LLM: اسقف خوب خواهد بود.

MK: اسقف های بازی دومینو. مقدار زیادی وجود دارد.

LLM: من دوست دارم به نوشتن Spider-بایت او عنکبوتی سیاه و زن. وجود دارد نیست خیلی در مورد او وجود دارد و من دوست دارم به کشف آن است.

تبلیغات

MK: خوب من به شما که. من می خواهم برای نوشتن Spider-ژامبون. من واقعا نمی باید یک دلیل خوب برای آن به جز خوک به من ترک.

قسمت جدید از مارول بیوه سیاه: بد خون رها کردن هر سهشنبه در سریال جعبه. ما قطعا توصیه می کنم چک کردن آن. داستان شروع می شود و با صدای بلند است پر از فتنه و فرم کوتاه با فرمت باعث می شود آن را آسان به پایان قسمت در یک نشسته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله