بیست و چهار نفر کشته شده اند از COVID-19 در مینه سوتا امور خارجه مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه که این تعداد برای تایید موارد رشد بیش از 700 ایالت برای چهارمین روز متوالی.

همه گیر باعث شده است که در مجموع 558 مرگ و میر در سراسر کشور تا کنون با توجه به اطلاعات ارسال شده از صبح روز شنبه توسط مینه سوتا وزارت بهداشت.

ساکنان طولانی مدت مراقبت از اختصاص 15 از 24 به تازگی اعلام کرد که مرگ و میر است که پایین تر از حد معمول است.

به طور کلی مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از ساکنان را به خود اختصاص چهار نفر از هر پنج بیماری همه گیر مرگ و میر در مینه سوتا است. دولت پاسخ داد: در این هفته با برنامه ریزی برای گسترش و تست امکانات به علاوه برای کمک به کارگران است.

شماره شنبه منتشر شد نشان می دهد مورد تایید شده تعداد 10,790 رشد از روز جمعه شمارش 10,088 موارد است. همانطور که از شنبه, مراقبت های بهداشتی کارگران به حساب 1,329 موارد خارج از ایالت کل.

در مجموع 476 نفر نیاز به بستری در مقایسه با 473 روز جمعه وزارت بهداشت گفت. وجود 180 بيمار در ICU در مقایسه با 198 مراقبت های ویژه بیماران جمعه.

COVID-19 ویروسی بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید که ظاهر در اواخر سال گذشته. پس اولین مورد گزارش شده در مینه سوتا در مارس 6 در مجموع 1,612 افراد بستری شده اند تا از 1,549 در روز جمعه.

افراد در معرض بیشترین خطر از COVID-19 عبارتند از: کسانی که به سن 65 سال و بالاتر; ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات; و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی. شرایط پزشکی از محدوده ریه بیماری های جدی قلبی و سرطان به چاقی مفرط و دیابت و بیماران کلیوی که نیاز به دیالیز.

بسیاری از بیماران مبتلا به COVID-19 لازم نیست در بیمارستان بستری شود. این بیماری معمولا باعث خفیف یا متوسط بیماری های وزارت بهداشت می گوید و نیازی به یک کلینیک مراجعه کنید.

مقامات بهداشت عمومی می گویند که این گزارش مورد تعداد در مینه سوتا به طور چشمگیری طلب بخشایش شماره آلوده و بیمار در دولت است. محدود تست ساخته شده آن را غیر ممکن به دقت سند گسترش اما در این دوره از آزمون ها در حال افزایش بوده است.

در حال حاضر وجود دارد 6,322 بیماران در دولت که دیگر نیازی به در انزوا از 5,697 بیماران در روز جمعه. دولت گزارش جدید شهرستان با تایید موارد; به طور کلی 84 مینه سوتا 87 استان ها شناخته شده اند موارد است.

متوسط سن برای همه موارد 44 است متوسط سن برای همه کسانی که فوت کرده اند این است 83.

تقریبی تعداد آزمون تکمیل می ایستد در 106,263 افزایش نزدیک به 5000 آزمایش پس جمعه را انتشار داده.

وزارت بهداشت و درمان اضافه شده به لیست خود را از جمع امکانات مراقبت های عمومی با شناسایی حداقل یک COVID-19 مورد در میان ساکنان و یا کارکنان و بالا بردن تعداد به 155 امکانات. مقامات دولتی در حال انتشار نام تنها برای امکانات با حداقل 10 ساکنان.

سفید ساکنان حساب 34 درصد از دولت را مورد شناخته شده و 65 درصد از مرگ و میر. سیاه Minnesotans حساب 17 درصد از موارد تایید شده و 6 درصد از مرگ و میر.

مسابقه ناشناخته است و یا از دست رفته برای 33% از موارد و 25 درصد از مرگ و میر با توجه به بخش بهداشت و درمان.

مقامات دولتی می گویند انتظار می رود افزایش COVID-19 بيمار شده است و تاخیر در مینه سوتا عمومی و پایبندی به قوانین برای مردم به ماندن در خانه و نگه داشتن فاصله خود. با تاخیر بیمارستان در هفته آینده انتظار می رود برای شروع به انجام بیشتر اعمال جراحی الکتیو که تا به حال به تاخیر افتاده است به صرفه جویی در منابع.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله