مینه سوتا به دنبال ساختمان برای باقی مانده از کسانی که از درگذشت COVID-19

به عنوان مرگ و میر ناشی از COVID-19 ادامه به افزایش در مینه سوتا به Walz دولت گفت: جمعه آن را به دنبال تصویب به خرید یک ساختمان به طور موقت به فروشگاه بشر باقی مانده از کسانی که می میرند در گسترش بیماری همه گیر.

دولت نیاز یک مرکز به دلیل ذخیره سازی در برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه و بیمارستان ها پر و سرشار گفت: جو کلی مدیر امنیت داخلی و مدیریت اضطراری در جمعه تماس با خبرنگاران.

“چه فکر خرید برای خرید یک ساختمان که در آن ما می توانیم به درستی رسیدگی با عزت و احترام و ایمنی بدن Minnesotans که ممکن است قربانی به کروناویروس” کلی گفت.

سلامت هدایت برای مردم برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 به معنای رکود در مجالس ترحیم و تدفین.

“من می دانم که این یک موضوع حساس. این یک موضوع ناراحت کننده برای بسیاری از مردم کند.” “اما ما نیاز به یک قابلیت — ما نیاز به یک طرح برای تعداد زیادی از مرگ و میر.”

دولت می خواهد تصویب به صرف $6.9 میلیون دلار به خرید یک ساختمان که می تواند از یک افزایش در تقاضا برای “به موقع و با وقار و ذخیره سازی موقت از انسان باقی می ماند” با توجه به درخواست کتبی به کمیسیون نظارت بر دولت COVID-19 مینه سوتا صندوق.

کلی گفت: دولت می خواهد برای جلوگیری از شرایطی مانند کسانی که در شهر نیویورک و ایتالیا که در آن حجم بالایی از مرگ و میر ناشی موقت interments و یا استفاده از گورهای کم عمق.

کفن مدیران و بازرسان پزشکی در بیمارستان مقامات و کارشناسان بهداشت عمومی توصیه کرده اند که دولت بر نیاز کلی گفت.

“ما می خواهیم به ارائه یک مرکز که در آن ما به درستی می تواند با خیال راحت و با مناسب عزت و احترام است که ما فکر می کنم ما مدیون همکار ما Minnesotans و خانواده خود را به طور موقت ذخیره آنها را تا زمانی که خود و خانواده هستند آماده به وضع آنها نهایی به بقیه.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر