Illustration for article titled New York Gov. Andrew Cuomo Extends Eviction Moratorium to August

عکس: برایان R Smith (خبرگزاری گتی ایماژ)

توده تعطیلی با توجه به COVID-19 همه گیر منجر به میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود. این است که مردم را در یک موقعیت که در آن آنها مطمئن نیستید از چه زمانی و چگونه آنها قادر به پرداخت اجاره خود را. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو ارائه شده است برخی از تسکین برای کسانی که در دولت خود را.

تبلیغات

ایسنا گزارش که رژیم صهیونیستی. Cuomo, تمدید مهلت قانونی برای اخراج یکی دیگر از 60 روز است. “شماره 1 موضوع که مردم با من صحبت در مورد احتمالا اجاره و ترس در مورد اینکه قادر به پرداخت اجاره خود را و این فقط طول می کشد که موضوع را از روی میز تا 20 اوت” کومو گفت: در پنج شنبه coronavirus جلسه. کومو نیز ممنوع هر گونه دیر پرداخت هزینه است و مجاز به استفاده از سپرده های امنیتی به عنوان پرداخت.

فرماندار همچنین نشان داد که دولت در حال همکاری با بانک ها برای ارائه کمک برای صاحبخانه نیز هست. “وجود دارد هیچ شک یک معاوضه بین مستاجر و صاحبخانه. ما در حال کمک به صاحبخانه نیز اما در یک سطح انسانی من نمی خواهم برای دیدن مردم و کودکان خود را در حال بیرون کردند در این زمان از طریق هیچ گسل از خود را دارند.” کومو گفت.

تبلیغات

نیویورک شده است و یکی از کشورهای سخت ترین ضربه COVID-19. به عنوان جمعه دولت تا به حال 332,931 موارد coronavirus و 26,206 مرگ و میر. پس از رسیدن به اوج در ماه آوریل میزان موارد جدید را آغاز کرده است به فلات. در حالی که پیشرفت در حال ساخته شده کومو روشن ساخته است که آن سخت است برای پیش بینی وضعیت خواهد شد در هفته ها و ماه آمده است. “اما من می توانم به شما بگویم: هر چه اتفاق می افتد, ما مسئولیت رسیدگی به آن را در زمان. و این چیزی است که ما انجام داده ایم با این وضعیت در تمام طول به معنای واقعی کلمه در دو هفته افزایش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله