Ajón Crump checks a box of Nikes intended for shipping.

Ajón Crump چک یک جعبه Nikes در نظر گرفته شده برای حمل و نقل.
عکس: Ajón Crump

مارس 6 مارس 12 توسط پرستاران در هفته 2020 و اگر شما نیست در عادت قدردانی ما حیاتی بهداشت و درمان کارگران قبل از, بدون شک شما در حال حاضر. در واقع آمریکا انجمن پرستاران افزایش یافته این هفته به کل ماه مه—و آن را باید به ذکر است که در سال 2020 در حال حاضر تعیین شده به عنوان سازمان جهانی بهداشت سال از پرستار و ماما.

تبلیغات

بسیاری از ما هرگز می دانم آنچه آن را مانند به در کفش از کارگران بهداشت و درمان به خصوص در طول ژرف تجربه بودن در خط مقدم در مبارزه با COVID-19. اما نیویورکر Ajón Crump در حال انجام بهترین خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که در انجام کار (و پایدار خطر) را در کفش آنها سزاوار, راه اندازی Nikes برای پرستاران کمپین در اواسط ماه مارس به ارائه کمتر مورد بحث و در عین حال بسیار مورد نیاز منابع برای این کارگران ضروری.

“اولین هدف این بود برای کمک کردن در برخی از راه. آن را لزوما باید در یک ظرفیت بزرگ—اگر من ارائه مواد غذایی است که می شده اند به اندازه کافی” 26 ساله می گوید تب و تاب بودن ، “و پس از آن پسر عموی من به ذکر است که او می خواست کفش برای تولد او و او یک r. n. در فلوریدا. به طوری که برای اولین بار بود که در آن لحظه من فقط مانند, ” اوه, پرستاران قطعا نیاز به کفش; [آنها] قطعا یک بخش ضروری از یکنواخت است.'”

تبلیغات

جای تعجب نیست بسیاری از پرستاران در حال تجربه یک گردش مالی بالا از کفش خود را به عنوان این بسیار مسری بحران قوی هستند و بسیاری از برنامه ریزی برای دور انداختن آنها را در دسترس نباشد که آن را در نهایت به پایان می رسد (ترجمه). Crump تبدیل شده بود و عادت کرده اند به ساعت ها در پایان صرف پاهای خود را به عنوان یک مک تکنسین در شرکت اپل Genius Bar; هنگامی که او تصمیم گرفت که او می خواست برای ایجاد یک حرکت بزرگ از لطف به ما بهداشت و درمان کارگران دیرین نایک جانباز دقیقا می دانستند چه با نام تجاری از کفش کتانی او می خواست برای هدیه.

“[نایک] یک شرکت است که من همیشه تحسین برای ارزش های اصلی خود را و چگونه مردم متمرکز هستند” Crump می گوید در حالی که گرفتن یک چند دقیقه برای چت با گوشی از خانه اش در لانگ آیلند, n. y., جایی که او هنوز هم کار تمام وقت است. “من واقعا درک نقشی که آنها در زمان در COVID-19 امداد حتی به عنوان آن را برای اولین بار آغاز شده زمانی که آنها ذکر شده که در آنها از بسته شدن فروشگاه خود و پرداخت های خرده فروشی خود را کارکنان. اینها همه چیزهایی است که من می خواهم برای دیدن و همه چیز که در آینه این شرکت که من در پس این است که چرا نایک.”

به طور خاص Crump انتخاب کرده است به هدیه نایک هوا زوم Winflo 5مورد علاقه شخصی جوانه زدن نیکوکار و او امیدوار است او بهره مند خواهد شد لذت ببرید و همچنین. “من آنها را دوست دارم” او می گوید. “من فکر می کنم که آنها نیز خوب به دنبال کفش…من بسیار بزرگ در گرفتن پرستاران تازه جفت جدید که نگاه خوب است. مانند شما سزاوار آن است.”

پس چگونه کار می کند ؟ در حالی که Crump در ابتدا خریداری آرایه ای از کفش و استفاده از رسانه های اجتماعی برای پخش در دسترس اندازه, او در حال حاضر به گرفتن سفارشات از پرستاران و یا عزیزان خود را به صورت خاص اندازه. پس از درخواست برای بیمارستان یا مرکز درمانی که در آن کار می کنند و نقش خود را که در مرکز پزشکی او اماکن سفارشات در هر جمعه و یکشنبه و کشتی های هفته بعد. داشتن در حال حاضر با تشکیل یک پنج عضو زن و همه خدمه از داوطلبان Crump قادر به تمرکز بر روی برخی از نکات ویژه مانند تعویض هر جعبه بسته بندی لغزش با یک دست نوشته با تشکر از شما کارت به گیرنده.

تبلیغات

Ajón Crump personally addresses a box ready for shipping.

Ajón Crump شخصا آدرس یک جعبه آماده برای حمل و نقل.
عکس: Ajón Crump

“من دوست دارم که عزیزان از پرستاران رسیدن به من چون من می تواند شامل بخشی از داستان خود را در با تشکر از شما کارت” او می گوید. “من قرار دادن جعبه به عنوان اگر آنها در حال ارائه کریسمس.”

تبلیغات

بدون کمک های دیگر از کمک های مالی فرد در ماه آوریل به تنهایی Crump سفارش و ارسال بیش از 70 جفت کفش خریداری شده در قیمت کامل برای پرستاران سراسر کشور است. در آن زمان از این ارسال او را در تلاش برای بالا بردن $15,000است که ارائه خواهد شد 200 کفش برای 200 نفر از پرستاران.

“من برنامه ریزی در متوقف کردن واقعا تا زمانی که من به یک نقطه که در آن من نیست به اندازه کافی دریافت کمک های مالی به واقعا پوشش کفش در مقیاس بزرگ—و حتی پس از آن واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای متوقف کردن به من حتی یک بار COVID-19 بحران است; اگر آن را واقعا می تواند بیش از,” او می گوید. “و حتی فراتر از آن, من فکر می کنم ما بدست به فضا که در آن ما متوجه چقدر مهم همه مراقبت های بهداشتی مقامات و کارگران ضروری هستند. تجربه خود را, آن را نمی خواهید به تغییر چیزی است که از طریق آنها رفته فقط به خاطر اینکه آن را بیش از. بنابراین من فکر می کنم که آنها همیشه رفتن به مستحق کفش ورزشی جدید. اگر ما می تواند آنها را فراهم می کند که می تواند ایده آل است.”

تبلیغات

بدیهی است که آن هم می تواند ایده آل برای دریافت نایک پردازنده با ابتکار (c’mon نایک!). Crump هنوز برای رسیدن به هر گونه تصمیم سازان در, برند اما به نظر می رسد تلاش های رسیده برای یک داد.

“من هنوز هم در آن کار است چرا که هر شکل از مشارکت در نایک بخش می تواند به شدت استقبال مینماید,” او می گوید. “من فکر می کنم که به هر شکل به حداکثر رساندن آگاهی از آنچه که ما در حال انجام است که رفتن به هر دو ما را بیشتر کمک های مالی و ما را بیشتر پرستاران است که ما می تواند جای. اگر که اتفاق می افتد خواهد بود که قطعا شکر و تخم مرغ در کیک به کل این تجربه,” او اضافه شده است.

تبلیغات

اما در عین حال Crump شمارش کمپین را از دست بدهند.

“راستش ما یک خبر خوب هر روز,” او می گوید. “من 1000 دلار اهدا کننده و گفتم: ‘وای مردم واقعا درک آنچه که ما در حال انجام است.'”

تبلیغات

و همراه با Nikes, چه پیام خواهد Crump ارسال به کسانی که در مقدم?

“پیام من برای آنها این است که جهان واقعا هنوز هم عامل و نزدیک شدن به حالت عادی—هر چه عادی خواهد بود برای ما هنگامی که همه از این انجام شده است—به طور خاص به دلیل آنها را” او می گوید. “ما فکر می کنیم از کارگران ضروری و آنچه جهان نیاز به اجرای راست, در حال حاضر, اما در واقع آنها هستند که پایه و اساس. آنها نسب—آنها, قلب, مغز, همه آن را—آنها مردم هستند که واقعا نگه داشتن همه ما زنده است.”

تبلیغات

اگر شما می دانید یک پرستار است که در خط مقدم از COVID-19 بحران لطفا e-mail nikesfornurses@gmail.comبرای اطلاعات در مورد چگونه به داوطلب و یا سوالات دیگر تماس nfn.people@gmail.com. به بررسی پیشرفت مبارزات انتخاباتی و یا اهدا بازدید Nikes برای پرستاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله