در Telangana نه تنها کسانی که از خارج از کشور کسانی که از بمبئی بیش از حد در حال آزمایش برای coronavirus پس از آن پیدا شد که سه نفر از اعضای یک خانواده که به شهر بازگشته تا به حال آزمایش مثبت در روز پنج شنبه.

بیمارانی که از خارج از کشور از طریق ویژه پرواز را تحت آزمایش نمونه. بیماران بدون علامت خواهد بود و نگه داشته در دولت شناسایی در هتل ها و مراکز قرنطینه در این شهر به عنوان اصلی Covid 19 بیمارستان ها باید در دسترس خواهد بود.

هیچ کس مجاز به بازگشت به منطقه و یا مکان های مادری خود تا دوره قرنطینه است. اولین پرواز است که انتظار می رود برای ورود به شهرستان در روز شنبه.

آزمایش انجام شده در مرزها و کسانی که دارای علائم هستند که جدا شده است. دیگران در حال رفتن به دنبال اظهار وزیر بهداشت Etala Startengine.

وجود دارد 10 موارد مثبت در نظر گرفتن تعداد به 1,132 در روز جمعه. از زمان ترخيص بيماران مبتلا به یک فرد بود که در کلیه دیالیز و یک 75 ساله شهروند ارشد. بازیابی از این دو مهم بیماران نشان می دهد که این دارو رژیم که به دنبال کار خوبی است.

پزشکان با استفاده از داروهای ضد ویروسی و داروهای ترکیبی از روش های درمانی برای درمان بیماران و با توجه به پاسخ از بیمار برنامه در حال ساخته شده.

در مجموع 722 بیماران مرخص شده تا کنون از بیمارستان گاندی پس از بهبودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de