Reebok, Hush آهنگ ژاکت | 80 دلار

همیشه از دنی حساب توییتر به دست آورد زندگی فکری شده است وجود دارد یک نوع بدسم لذت در تماشای مارک دشمنی و عمل خرده. شرکت: آنها مردم فقط با پول بیشتر و نه واقعا! هنوز هم در هر حال حاضر و پس از آن یک نام تجاری می یابد یک راه به نوبه خود بد مطبوعات به خوبی فشار دهید. این هفته Reebok نشان داد بقیه کفش کتانی جهان چگونه بکشد که با سبک.

تبلیغات

با ورزش تقریبا در وقفه در میان coronavirus همه گیر همه چشم ها را تبدیل به 10-بخش ESPN docu-سریال آخرین رقصکه به بررسی 1997-98 شیکاگو بولز و همچنین مایکل جردن حرفه ای با این تیم در بزرگ است. هر قسمت با توجه به یک دسته از الگوهای رفتاری عمیق غواصی در بسکتبال فرهنگ از ’90s و نوع قرار دادن محصول است که اجتناب ناپذیر است زمانی که شما در حال برخورد با یک رقم به عنوان فرهنگی در همه جا حاضر به عنوان مایکل جردن بود در آن زمان.

تبلیغات

در حالی که قرار دادن محصول است به طور کلی بهترین نوع ممکن (فقط نگاه کنید چه اصلی Air Jordan colorways فروش در حال حاضر در مقایسه با چگونه آنها انجام می دهند دو ماه پیش), Reebok در بر داشت خود را در پایان دریافت تند و زننده برخی از مطبوعات که یکی از جدید ترین قسمت های پخش شده. به تصویر می کشد اردن بار در سال 1992 المپیک ایالات متحده آمریکا بسکتبال ‘Dream Team,’ اردن خود سهام حکایت از این تیم مدال مراسم (آنها در زمان خانه طلا). اردن حرفه ای-طولانی نایک/احتمالی اردن با نام تجاری ورزشکار در بر داشت خود را مجبور به انجام یک آهنگ ژاکت و شلوار دسته کوچک موسیقی جاز تولید شده توسط Reebok با توجه به نام تجاری داشتن المپیک تایید معامله در زمان. در صفحه نمایش از مایکل جردن خاتوله او آویخته پرچم آمریکا بیش از, Reebok, آرم بر روی سکو پنهان با نام تجاری است قرار دادن محصول در حال حاضر یاد, عکس هایی از تیم پذیرش مدال خود را.

Reebok طبعا در بر داشت خود را بسیار بی رحمانه clowned در توییتر برای این کار در روز است که به دنبال. پاسخ خود را ؟ رول با آن است. در جمعه, مه 8 Reebok خواهد شد قرار دادن بسیار American flag-نابودسازی قنتد, ژاکت اردن dissed به بالا برای فروش برای اولین بار در سنین.

Reebok اعلام کرد رها در توییتر در اوایل روز پنج شنبه تنها نشان می دهد که ژاکت را برای فروش در روز جمعه که اعداد خواهد بود بسیار محدود است. به عنوان فقط یک زن و شوهر از ساعت ها پیش از آن زندگی در قیمت از $80.

تبلیغات

در حال حاضر تنها دو چیز خاصی هستند. یکی از این ژاکت را کاملا از فروش و بنابراین کسانی که به دنبال انتخاب یکی باید سریع عمل می کنند. دو کسانی که به اندازه کافی خوش شانس را به انتخاب یکی بهتر نیست حتی به طور تصادفی پوشانده که آرم. اگر شما در حال چیدن طرف در این دشمنی شما باید برخی اعتقاد.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله