بمبئی: به عنوان کارگران مهاجر را اقصر طرق به ترک ماهاراشترا در طول مستند در ماهاراشترا Navnirman سنا (MNS) رئیس راج Thackeray است raked تا خود را ضد مهاجر موضوع یک بار دیگر. “باید وجود داشته باشد محدودیت در ورود و خروج غیر خودی در ماهاراشترا از این پس. این است که زمان مناسب برای ثبت نام همه مهاجران تحت مهاجرت دولت قانون” او گفت:.

وزیر Uddhav Thackeray به نام بود تا یک نشست در روز پنج شنبه برای بحث در مورد اقدامات برای مهار گسترش coronavirus در دولت است. در این جلسه MNS رئیس چندین دستورالعمل به دولت در مورد مهاجران موضوع است. “انسانی راه این است که بدون استفاده به حل و فصل مسائل در هر زمان” او گفت:.

“من در گذشته گفته است که مهاجران خواهد بود که برای اولین بار به کویر دولت در مورد هر گونه بحران و کلمات من در حال حاضر درست است. این مهاجران که در سمت چپ دولت نباید اجازه بازگشت در ماهاراشترا بدون سلامت کامل چک آپ” گفت: راج Thackeray.

این است که زمان مناسب برای ثبت نام همه مهاجران تحت مهاجرت دولت عمل می کنند. آن را حل کل ظروف سرباز یا مسافر است که ایجاد شده است تا در حال حاضر او اضافه شده است.

MNS رئیس گفت که خروج از مهاجران باز خواهد شد تا فرصت های شغلی جدید برای محلی جوانان در ماهاراشترا. “به اطمینان حاصل شود که صنایع و کارخانه ها در کشور نباید تعطیل به علت عدم کارگران, دولت, جوانان باید آگاهانه در مورد فرصت های شغلی به طوری که آنها را به عنوان یک جایگزین برای مهاجران. در بسیاری از موارد جوانان از مناطق مانند Vidarbha و Marathwada آگاه هستند از فرصت های شغلی. آنها باید در مورد شغل,” او گفت:.

تا کنون از زمان آغاز آن در سال 2006 راج Thackeray و حزب او همواره در خط مقدم به تحریک علیه خارجی ها در ماهاراشترا برجسته شمال سرخپوستان. عامل در “فرزند خاک” شعار این حزب شده است و خواستار آن است که محلی جوانان باید با توجه به اولویت در مشاغل در ماهاراشترا جلوتر از مهاجران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله