تارا Reade شکایت به شوهر سابق او در طول 1990s که او تا به حال شده است یک قربانی آزار و اذیت جنسی در حالی که مشغول به کار در جو بایدن سنا دفتر اسناد دادگاه نشان می دهد ارائه اولین رکورد قبلی مرتبط حمایت او ادعا می کند که سوء رفتار جنسی رخ داده است زمانی که او کار می کرد برای بایدن.

سوابق بخشی از بیش از 500 صفحه در زمینه ارتباط با Reade 1996 طلاق در کالیفرنیا به طور خاص و نه می گویند که بایدن معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شد و مجرم و نه آنها ادعا می کنند که او sexually assaulted اخیر او ادعا می کنند.

“در موارد متعدد درخواست مربوط به یک مشکل است که او در محل کار مورد آزار جنسی در آمریکا “جو بایدن” امروز Reade را شوهر سابق تئودور Dronen گفت: در یک دادگاه اعلامیه که در آن او در پاسخ به درخواست او به صورت موقت سفارش محدود در برابر او.

وجود این سند برای اولین بار گزارش شده توسط سان لوئیس اوبیسپو تریبیون در روز پنج شنبه. نیویورک تایمز پس از آن به دست آمده و یک کپی از فایل دادگاه از سن لوئیس اوبیسپو دادگاه عالی.

در سند Dronen گفت به اعتقاد او حوادث آشفته Reade و منجر به خروج او در سال 1993 از بایدن را زمانی که وی در مجلس سنا.

“واضح بود که این رویداد تا به حال بسیار آسیب زا, اثر,” او گفت: با توجه به سند دادگاه با این استدلال که آن را به رهبری او را به ادعاهای اغراق آمیز علیه او “و او است که هنوز هم حساس و تاثیر آن را امروز.”

Reade متهم کرده است بایدن از آزار او در سنا مجتمع در سال 1993 با قرار دادن دست خود را در زیر لباس خود را و نافذ او را با انگشتان دست خود را.

در ظاهر ممکن است 1 در MSNBC را “صبح جو” بایدن صراحت هرگونه رفتار نامناسب.

“من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است” بایدن گفت که هیچ کس در اداره به خاطر هر گونه شکایت توسط Reade یا هر کس دیگری.

این بایدن کمپین جمعه ذکر اخبار مقالات که آن را نشان داد و گفت: تناقضات در Reade حساب و در بیانیه ای گفت: “حقیقت این است که این اتهامات و این مواد که ارائه شده به آنها را به بالا و تحت نظارت نگه می دارد خود را به اثبات نادرستی.”

نیویورک تایمز مصاحبه با ده ها تن از کارگران در بایدن در اوایل 1990s و قادر به پیدا کردن هر کسی که به یاد هر نوع سوء رفتار جنسی در برابر Reade یا هر کس دیگری در دفتر. پنج تن از دوستان سابق و همکاران و اعضای خانواده باید به جلو آمده به اثبات که Reade گفت: آنها از یک قسمت از یا تجاوز و یا آزار و اذیت.

دادگاه پرونده از سال 1996 روکش پر سر و صدا 14 ماه ازدواج Reade و Dronen که ملاقات کرد در حالی که آنها هر دو جوان کارکنان در کاپیتول هیل در سال 1993. این زن و شوهر بعد از حل و فصل در Morro Bay, California, همراه با دختر جوان.

در یک پرونده انکار بسیاری از ادعا می کند که Reade ساخته شده علیه او Dronen فهرست او ادعا می کند از داشتن قربانی شده برای اولین بار توسط او پدر و مادر جدا شده و به مجلس سنا تجربه — یک حساب کاربری او گفت که او تا به حال برای اولین بار به او گفتم زمانی که آنها مشغول به کار در واشنگتن است.

“درخواست به من گفت که او در نهایت رخ داد یک معامله با رئیس ستاد سناتور و چپ او موقعیت” Dronen گفت: با توجه به سند. “من دلسوز به نیازهای او هنگامی که او از من خواست برای کمک به, و کمک به او از نظر مالی و اجازه داد تا او را به ماندن در آپارتمان هم اتاقی من در حالی که او کار می کنند.”

در یک ایمیل ارسال بیانیه به نیویورک تایمز این هفته Dronen گفت که او آرزو Reade خوبی است اما به بحث در مورد جزئیات از ازدواج خود را.

“تارا و من به پایان رسید ارتباط ما با بیش از دو دهه پیش تحت شرایط دشوار است. من علاقه مند در reliving این فصل از زندگی من” بیانیه ای گفت:.

به ذکر است در دادگاه شکایت بایدن رئیس هیات و یک ادعا توافق با Reade — به نظر می رسد به مراجعه به تد کافمن دیرین انتقاد بایدن.

کافمن که همچنین خدمت کردن بایدن دوره به عنوان سناتور از دلاور زمانی که او معاون رئیس جمهور را رد کرده است هر خاطره ای از Reade یا اتهامات سوء رفتار کارگردانی در بایدن.

“من به یاد داشته باشید او بود و او به من می آیند در هر یک از این شرایط من می خواهم به یاد داشته باشید او” Kaufman گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط این کمپین. “اما من نمی زیرا او نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de