رئیس St. Paul هیئت مدیره مدرسه است بدحال با COVID-19.

اظهارات امید فرستاده شده از طرف Marny منتظر. سرپرست جو Gothard در بیانیه ای گفت که منطقه مدرسه جامعه “ارائه می دهد پشتیبانی ما و افکار مثبت برای Marny منتظر و خانواده اش.”

“ما می دانیم که او به عنوان یک دوست و جنگنده یک جنگنده برای عدالت, دانشجو فرصت و دستاورد. روح او از دست دادن هرگز مهم تر بوده است. ما سپاسگزار برای مراقبت های پزشکی او دریافت است و ما منتظر بازگشت او به سلامت در آینده ای نزدیک است.”

منتظر, 31 پیوست هیئت مدیره در سال 2018 است و فارغ التحصیل از, St. Paul مدارس دولتی. با توجه به آنلاین بیوگرافی, او زندگی می کند در Payne-Phalen محله و نزدیک به خانواده اش از جمله پدر و مادر و هشت خواهر و برادر و برادرزاده و خواهرزاده. او در زمینه های مردمی و سازماندهی جامعه و عضو هیئت مدیره “را به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان و خانواده ها احساس خوش آمدید و پشتیبانی در مدارس ما در حالی که تلاش می شود بخشی از این تغییر به ساخت SPPS به منعکس کننده ارزش های ما غنی و متنوع جامعه است.”

“افکار و دعاهای ما با ما همکار و خانواده اش,” مدرسه هیئت مدیره نایب رئیس Jeanelle پرورش گفت. “Marny منتظر نمونه واقعی روح از خدمات عمومی; او قوی پرشور رهبر است که همیشه مبارزه برای دانش آموزان ما. او دارای یک لنز روشن از سهام ورود و تعالی است. ما متحد در خواسته های ما برای او در مجموع و بازیابی سریع.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله