Illustration for article titled Stop and Frisk, but in a Pandemic: Data Confirms Black New Yorkers Targeted for Social Distancing Violations at Higher Rates

عکس: جان Minchillo (فایل AP Photo)

پس از یک سری از خشونت بازداشت ویدئوها ویروسی رفت در این هفته NYPD در نهایت منتشر شد سراسر شهر بود داده های اجتماعی فاصله دستگیری پنج شنبه شب.

تبلیغات

“افسران پلیس ساخته شده حداقل 120 بازداشت صادر شده و نزدیک به 500 احضار اجتماعی-فاصله نقض بین 16 مارس و آوریل 5” نیویورک تایمز گزارش. “سراسر شهر بود مردم سیاه و سفید را تا 68 درصد از افراد دستگیر شده به اتهام نقض اجتماعی-فاصله, قوانین, اسپانیایی که در حالی که مردم را تا 24 درصد است.”

همانطور که قبلا گزارش شده بود توسط WCBSفقط 7 درصد از کسانی که دستگیر اجتماعی ضعیف در فاصله شیوه های سفید شدند.

تبلیغات

جزئیات بیشتر در مورد نقض منتشر شد بعد از ظهر جمعه. از 374 اجتماعی فاصله احضار به طور خاص با استناد به سلامت کد تخلفات شهردار, بیل د Blasio اجرایی سفارش, 304 داده شد به سیاه و Latinx مردم است. داده های منتشر شده توسط NYPD.

اعداد به نظر می رسد به اعتبار آنچه بسیاری تا به حال مشکوک برای هفته—که سیاه نیویورکی بودند که بیش از ای اداره نسبت به ساکنان سفید. با توجه به آخرین سرشماری مردم سیاه و سفید شامل یک چهارم از جمعیت این شهر در حالی که اسپانیایی ها و Latinx را تا 27.5 درصد است.

در طول چند هفته گذشته به عنوان بازداشت پیشنهاد عمده اختلاف در راه اکثریت سیاه و قهوه ای و محله ای اداره می شد و برخی از مقامات دولتی و عدالت کیفری طرفداران تشبیه اجتماعی-فاصله دستگیری به “توقف-و-frisk” این خلاف قانون اساسی عمل از دستگیری عمدتا سیاه و Latinx مردان و پسران با کمی به هیچ شود. این عمل بیشتر در ارتباط با NYPD در طول سابق-مایکل بلومبرگ شهردار تصدی.

تبلیغات

د Blasio شده است یک منتقد توقف-و-frisk و عقب رانده برابر نسبت به زمان در روز پنج شنبه.

“آنچه اتفاق افتاده است با توقف-و-frisk یک نظام سرکوبگر, خلاف قانون اساسی استراتژی است که ایجاد یک مشکل جدید بسیار بزرگتر از هر چیزی این ادعا برای حل,” او گفت:. “این است که دورترین چیز از آن. این است که پرداختن به یک بیماری همه گیر. این است که پرداختن به این واقعیت است که زندگی در معرض خطر هستند در همه زمان ها. تعریف ما از اداره پلیس نیاز به یک بخشی از آن به دلیل ایمنی است که آنچه انجام می دهند.”

تبلیغات

هنگامی که این بار داستان زندگی رفت de Blasio خطاب به اختلاف در بازداشت publicly.

“اکثر مردم عمل اجتماعی فاصله تنها با صدها نفر از احضاریه صادر شده بیش از 6 هفته” شهردار نوشت. “اما اختلاف در اعداد منعکس نمی کند ارزش های ما.”

تبلیغات

“ما باید برای انجام بهتر و ما,” او اضافه شده است.

تبلیغات

نابرابری اجتماعی در فاصله دستگیری دست آورد بسیار موشکافی های عمومی این هفته پس از چند مشخصات بالا برای دستگیری درو خشم آنلاین.

پیش از آن در هفته NYPD منحرف اینکه مسابقه موضوع بود و در این عملیات.

تبلیغات

“مخرج مشترک در اینجا شروع با یک عدم انطباق” گفت: NYPD کمیسر درموت درخت روغن قلم با توجه به Gothamist. “هر حادثه منحصر به فرد است و باید مورد بررسی قرار زیر لنز از شرایط خاص که حادثه است.”

اما برای دیگران مشاهده فیلم در رسانه های اجتماعی وجود دارد یکی دیگر از پاک کردن مخرج مشترک: واقعیت این است که مجرم هستند ، نژادی اختلاف بود به خصوص استارک با توجه به بسیاری از نیویورکی ها در زمان به خیابان های شهر و پارک آخر هفته گذشته. عکس های گرفته شده در پارک ها, پارک ها نشان داد کثیری از ساکنان بسیاری از آنها سفید و برخی نه با پوشیدن ماسک یا پوشش—reveling در بهار گرم آب و هوا.

تبلیغات

بسیاری از رسانه های اجتماعی در تقابل نگران کننده بازداشت ویدئوها با تصاویری از NYPD افسران توزیع ماسک به مردم در پارک های شهر. در دوم تصاویر, همه دریافت کنندگان به نظر می رسد به سفید است.

تبلیغات

به گزارش بروکلین دفتر دادستان منطقه اولین و تا کنون تنها دادستان در این شهرستان به انتشار آمار اجتماعی آن-فاصله بازداشت. وجود این اختلاف نژادی بودند و حتی برجسته تر از آنها در سراسر شهر بود:

در قصبه پلیس بازداشت 40 نفر به صورت اجتماعی-دورى از نقض مارس 17 از طریق مه 4 دفتر دادستان منطقه گفت.

از کسانی که بازداشت 35 نفر بودند, سیاه, چهار اسپانیایی بودند و یکی سفید بود.

بیش از یک سوم از دستگیری ساخته شد عمدتا سیاه و سفید محله براونزویل. هیچ دستگیری ساخته شد در بیشتر سفید محله بروکلین پارک شیب.

تبلیغات

کنگره نیویورک Hakeem Jeffries که نشان دهنده بروکلین نیز جلب مقایسه بین اجتماعی-فاصله دستگیری و شهر را بدنام توقف-و-frisk سیاست. با جوامع در حال حاضر رنج می برند به طور نامتناسبی از coronavirus خود و همچنین از بیکاری و گرسنگی در آورده با این بیماری همه گیر Jeffries گفت: اضافه آسیب پذیری به دستگیری ارائه “یک ترکیب سمی.”

به عنوان Jeffries گفت: بار “ما نمی توانیم از بند باز کردن یک دوره جدید بیش از حد تهاجمی پلیس جوامع رنگ به نام اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله