واشنگتن: چند قانونگذاران آمریکایی معرفی شده اند یک قانون در کنگره به ارائه 40,000 استفاده نشده کارت سبز به هزاران خارجی پرستاران و پزشکان برای پاسخگویی به نیازهای فوری از نامعقول بخش بهداشت و درمان در ایالات متحده بدترین ضربه ملت با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایالات متحده نزدیک به 1,284,000 مورد تایید COVID-19 مورد و بیش از 77,000 مردم فوت کرده اند با توجه به شدت بیماری مسری.

بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری قانون اجازه می دهد برای recapturing کارت سبز که مصوب کنگره است اما استفاده نشده در سال های گذشته اجازه می دهد هزاران نفر از دیگر متخصصان پزشکی برای خدمت به طور دائم در ایالات متحده است.

این قانون را ارسال کارت سبز به 25000 پرستاران و 15000 پزشکان در طول COVID-19 همه گیر و اطمینان حاصل شود که ایالات آیووا حرفه ای آنها نیاز به خدمت به بیماران برای سال آینده یک رسانه آزاد گفت:.

این حرکت به احتمال زیاد به نفع تعداد زیادی از پرستاران و پزشکان در ایالات متحده که یا در H-1B یا J2 ویزا.

H-1B ویزا یک ویزای غیر مهاجرتی است که ما اجازه می دهد تا شرکت ها برای استخدام کارگران خارجی در گرايش مشاغلی که نیاز به مهارت های فنی یا تئوری. شرکت های وابسته به آن به استخدام ده ها هزار نفر از کارکنان در هر سال از کشورهایی مانند هند و چین است.

یک کارت سبز شناخته شده رسما به عنوان یک کارت اقامت دائم یک سند صادر شده به مهاجران به ایالات متحده به عنوان شواهدی وجود دارد که حامل صادر شده است امتیاز اقامت دائم.

در مجلس نمایندگان این قانون معرفی شده توسط قانونگذاران ابی Finkenauer براد اشنایدر تام کول و همین بیکن. هر دو حزب در مجلس سنا لایحه همراه است به رهبری سناتور دیوید پردو, کیر, دوربین, تاد جوان و کریس Coons.

“ما باید همه دست به دست در عرشه به آدرس این نسل بحران” کنگره Finkenauer گفت.

“ما می دانیم که این ویروس نمی خواهد جادویی ناپدید می شوند و کارشناسان مانند دکتر Anthony Fauci هشدار از موج دوم این سقوط. مناطق روستایی است که تا حد زیادی منطقه باقی می ماند به ویژه آسیب پذیر و در حال حاضر در حال تجربه یک کمبود متخصصان پزشکی” او گفت:.

قانون است و تایید شده توسط سازمان هایی مانند انجمن پزشکی آمریکا به, بهداشت و درمان, رهبری, شورای, اتاق بازرگانی ایالات متحده آمریکا انجمن بین المللی بهداشت و درمان, استخدام بیمارستان های آمریکا, انجمن, آمریکا سازمان پرستاری رهبری, مرکز سیاست دو حزبی های آمریکا ضروری بیمارستان ها و پزشکان آمریکایی بهداشت و درمان دسترسی داشته باشید.

“پزشکان مبارزه با COVID-19 مشتاق به شنیدن این کلمات: تقویت کننده ها در راه هستند. Recapturing 15,000 استفاده نشده ویزای مهاجرت برای پزشکان از طریق بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری عمل خواهد سهولت بار در خط مقدم پزشکان که خطر جان خود را در understaffed بیمارستان گفت:” پاتریس یک هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا.

انجمن بیمارستان های آمریکا (AHA) و سازمان آمریکایی برای پرستاری رهبری (AONL) گفته شده است وجود دارد هرگز یک بیشتر نیاز فوری به مراقبت که متولد پزشکان و خارجی-پرستاران آموزش دیده ارائه نسبت در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر. این حرفه ای نقش مهمی در تضمین سلامت جوامع ما گفتند. PTI LKJ RC AMS AKJ 05091121 NNNN

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de