سه Ram Dev بین المللی مروج فرار هند پس از فریب دادن 6 بانک: مقامات

دهلی نو: سه مروج رم Dev بین المللی که به تازگی رزرو شده توسط CBI به اتهام خیانت شش بانک به لحن 411 تومان کرور روپیه در حال حاضر فرار از کشور قبل از SBI می تواند به آژانس گفته است که در روز شنبه.

بانک مرکزی به تازگی رزرو شرکت های درگیر در صادرات برنج باسماتی به ایران, و کشورهای اروپایی و مدیران Naresh Kumar, سورش کومار و Sangita بر اساس شکایت از بانک دولتی هند (SBI) که رنج از دست دادن بیش از 173 تومان کرور روپیه گفتند.

این شرکت تا به حال سه برنج فرز گیاهان علاوه بر هشت مرتب سازی و درجه بندی واحد در منطقه کرنال با دفاتر در عربستان سعودی و دبی برای تجارت اهداف SBI شکایت گفت.

علاوه بر SBI دیگر اعضای این کنسرسیوم هستند Canara Bank, Union Bank of India, IDBI بانک مرکزی هند و شرکت بانک.

مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) نه انجام هر گونه جستجوها در این موضوع به دلیل coronavirus ناشی از مستند, مقامات گفت.

آژانس آغاز خواهد شد روند احضار متهم در پرونده آنها نمی پیوستن به بررسی اقدام قانونی مناسب آغاز خواهد شد از آنها گفت.

با توجه به شکایت ثبت شده توسط SBI حساب تا به حال تبدیل شدن به دارایی غیر نمایشی (NPA) در ژانویه 27, 2016.

بانک ها انجام شده مشترک بازرسی از خواص در اوت و اکتبر حدود 7 تا 9 ماه بعد تنها برای پیدا کردن هاریانا پلیس ماموران امنیتی مستقر در آنجا گفتند.

“در تحقیق آن شده است آمده توجه کنید که وام گیرندگان absconding و این کشور را ترک کرده” این شکایت در فوریه 25, 2020, پس از بیش از یک سال از حساب شدن NPA, مقامات گفت.

در این شکایت ادعا شده است که وام گیرندگان حذف کرده بود کل ماشین آلات از کارخانه و fudged ترازنامه به منظور غیرقانونی افزایش در هزینه از منابع مالی بانک ها را گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر