تریلر خلاصه: مامان من ساخته شده آن را به Lovecraft کشور


(L-R): Yvonne Orji: Momma, I Made It! (2020); Lovecraft Country (2020)

(L-R): ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! (2020); Lovecraft کشور (2020)
تصویر: HBO (YouTube)

به انجمن خوش آمدید ممکن است! آیا شما اجازه می دهد نیروی با شما در اوایل این هفته ؟

در این هفته است کوتاه و شیرین از نظر محتوا بنابراین اجازه دهید زباله نیست هر وقت بیشتر بنابراین شما می توانید بازگشت به رقص خود را به چالش و پخت نان! در صورتی که شما آن را از دست رفته ما در حال حاضر به نمایش گذاشت Greenleaf تریلراست که یک معامله بزرگ به دلیل آن را برای محبوب نشان می دهد نهایی فصل است.

تبلیغات

Lovecraft کشور (HBO; تاریخ انتشار: مرداد سال 2020 دقیق تاریخ در حال حاضر نامعلوم)

Lovecraft کشور: تیزر رسمی / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: بر اساس 2016 مت Ruff رمان به همین نام آن را مانند به نظر می رسد Lovecraft کشور به برخی از گه (این scarily استفاده موثر از ویلسون Pickettهر چند!). من واقعا هیجان زده برای دیدن جاناتان رشته پس از عملکرد فوق العاده خود را در گذشته در سان فرانسیسکو و بقیه بازیگران به نظر می رسد انباشته از جمله Courtney B. Vance Jurnee Smollett, Aunjanue Ellis, Michael K. Williams and Wunmi Mosaku. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که Jordan Peele اتحاد پیوست این پروژه به عنوان تهیه کننده اجرایی این مفصل ایجاد شده توسط Misha سبز (زیرزمینی).

تبلیغات

روح آمریکا (شرط: فصل 2 تاریخ انتشار: 27 مه سال 2020 در 10 p. m. ET/PT)

روح آمریکا فصل 2 تریلر / شرط بندی شبکه (یوتیوب)

برداشت اول: Sinqua Walls بازگشت است به عنوان جوان دان کورنلیوس و روح قطار به طور کامل ریشه دوانده و به فرهنگ در این نقطه در این مجموعه با محبوب رقص نشان می دهد که همزمان در 107 بازار—و در عین حال نمی گرفتن توجه آن را سزاوار. همه ما می دانیم چرا. به هر حال به نظر می رسد ما در حال رفتن به غواصی عمیق تر به نحوه کورنلیوس رفتار افراطی موفقیت است. صبر کنید من جاسوسی Darius McCrary به عنوان جیمز براون؟!

ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! (HBO; تاریخ انتشار: 6 ژوئن 2020 در 10 p. m. ET/PT)

ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده! Promo / HBO (یوتیوب)

برداشت اول: گوش اگر شما تا کنون شده است به یک رویداد (یا حتی در همان اتاق) با ایوان Kennedy, شما می دانید که او تقریبا بهترین اعتیاد به مواد مخدره در هالیوود در حال حاضر. با مامان من از آن ساخته شدهاو را به بازگشت به ریشه های خود را در لاگوس نیجریه. همه و مادر خود را ممکن است نفرت مولی و rigidness در حال حاضر به دلیل نا امن‘s 4 فصل اما Orji شاد انرژی است و از طریق این ویژه. ضمنا من به تازگی مصاحبه Kennedy در مورد آن, بنابراین در ارتباط باشید!

تبلیغات

تا جمعه آینده مردمی! افراط در برخی از مراقبت از خود و شستن دست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر