Illustration for article titled Turns Out That Mike Pence Hot Mic Empty Box Moment Was Just a Joke [Corrected]

عکس: سوزان والش (AP تصاویر)

اصلاح: پنج شنبه, آوریل 8 سال 2020 4:58 p. m. EDT:

آخرین باری که من snitched من 12. من و بچه های دیگر بدست گرفتار تیراندازی BB اسلحه در جنگل و اجاره آپارتمان, اتاق کار, جایی که من زندگی می کردند, پیدا کردن و تهدید به زدن ما. آنها فکر می کردند که اسلحه واقعی بودند. پدرم من راه می رفت پایین به اجاره دفتر به توضیح و من از ترس تمام خانواده من در حال لگد به محدود کردن و به من گفت: در همه. زمانی که ما به سمت چپ اجاره دفتر پدر من توضیح داد که من قرار نیست به انجام این کار است. من را درک نمی کنند. او به من گفت: “شما گرفتار شدم تا شما را به سقوط. من شما را به پایین وجود دارد برای گفتن در هر کس دیگری من در زمان شما وجود دارد به خود به آنچه که شما انجام داد.” از آن پس من هرگز snitched.

تبلیغات

تا به امروز: جیمی کیمل من کردن!

از ایالات متحده آمریکا امروز:

یک پس-deleted video by اواخر شب نشان می دهد میزبان جیمی کیمل ادعایی که معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل جعبه های خالی از تجهیزات حفاظت فردی به یک مرکز بهداشتی در ویرجینیا برای یک عکس op.

پس از رها کردن جعبه پنس نشان داده شده است بازگشت به یک وسیله نقلیه که در آن فرد اطلاع پنس که باقی مانده در جعبه ماشین خالی هستند. پنس است پس از آن شنیده گفت: “به خوبی می توانم حمل خالی ، فقط برای دوربین؟”

روایت تصویری کیمل می گوید: “مایک پنس تظاهر به حمل جعبه های خالی از PPEs را به یک بیمارستان کامل است استعاره برای که او چه کسی است و چه میکند.”

تبلیغات

اما به نظر می رسد هیچ یک از این حقیقت بود. معاون رئیس جمهور را کمک به حمل جعبه به جلو از ویرجینیا خانه سالمندان و هنگامی که او رفت و برگشت به کامیون به سوال در مورد حمل جعبه خالی او خندید و سپس درهای به ون. بیشتر جعبه منتقل شدند و همه چیز فقط یک شوخی است. کیمل مشترک یک نسخه ویرایش شده از این ویدئو را نشان می دهد و پس از عذرخواهی و حذف این ویدئو. هر کس زد این کلیپ که هر کس در حال حاضر به دلیل حذف آن درست نیست.

جان تامپسون پنس انتخاباتی مدیر ارتباطات وزن در توییتی “این است که مطلق زباله گسترش @JimmyKimmel.” تامپسون می رود و سپس به لینک اصلی C-Span ویدئو و می گوید: “پنس است که به وضوح به شوخی در مورد جعبه های خالی & اگر کیمل نشان داد کلیپ کامل از CSPAN نه او انتخابی ویرایش شما دیدن و شنیدن آن است.”

من ادعا نمی کنم من اشتباه است اما جیمی کیمل. نام: J-I-M-My من در اینجا به دنبال واقعی raggedy. من عذر خواهی به مایک پنس و همه کسانی که به او ایمان و توانایی های خود را برای بلند کردن جعبه با آیتم در آنها. من هیچ مشکلی با حمله به او را هنگامی که او را به اشتباه و عذرخواهی که من کردن. که من.

نام خانوادگی تایپ شده است: K-I-M-Me-L

قبلی:

این قرار بود یک لحظه که در آن معاون رئیس جمهور مایک پنس نشان داد که او یک مرد از مردم که او را بیش از حد خوب به رول تا آستین خود را و پرش و کمک به. اما که ما شوخی; پنس است در مورد به عنوان دلسوز به عنوان Thanos و در مورد مراقبت از خود را به عنوان رئیس.

تبلیغات

پنس پیوست یک تیم برای کمک به ارائه جعبه از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در خارج از ویرجینیا خانه سالمندان با COVID-19 بيمار در روز پنج شنبه—بدون پوشیدن هر گونه خود را به خاطر او در مجموع asshole.

در اینجا چگونه NBC News توصیف این رویداد:

پنس قرار دادن یک جعبه تجهیزات در آستان Woodbine توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز در اسکندریه و دست تکان داد داخل قبل از wheeling بیش جعبه و کمک به خالی کردن آنها. او با پوشیدن یک ماسک و دستکش در حالی که دست زدن به بسته. دیگر مقامات که با او بودند نیز با پوشیدن ماسک.

تبلیغات

متاسفانه برای پنس او میکروفن می خواهم تا برای عکس-op و او به معنای واقعی کلمه گرفتار درخواست اگر او می تواند حمل جعبه های خالی به درب به طوری که او می تواند نگاه قوی و سخت است و نه مانند یک احمق. به جز او همیشه یک احمق. همیشه.

فقط در هفته گذشته پنس را dumb-ass بازدید از کلینیک مایو. چه مایو کلینیک ، فقط یک بیمارستان با یک سخت, کون, ماسک, سیاست که پنس و کارکنان خود را به طور کامل می دانستند در مورد زمانی که او وارد تسهیلات بدون ماسک! پنس سپس ادعا کرد او را نمی پوشیدن ماسک زیرا او می خواست به نگاه مردم در چشم. من می دانم این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب اما زمانی که پنس آیا پوشیدن ماسک او آن را می پوشد بیش از چشمان او. او همچنین توضیح داد که او و کارکنان خود را در حال آزمایش به طور منظم و با او احساس خوب است. بله او یک احمق.

تبلیغات

پنس بعدها اعتراف است که او باید پوشیده ام یک ماسک به کلینیک مایو در واقع تایید که او یک احمق.

تبلیغات

بنابراین لذت بردن از ویدیو زیر از maskless پنس جعلی بلند کردن جعبه و تلاش برای نگاه قوی برای دوربین. او احتمالا انتخاب شده به پوشیدن ماسک به طوری که آمریکا می تواند او را لرزاندن و تکان دادن در حالی که حمل یک جعبه پر از هوا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله