بتسی هواشناسی vohs به طور کامل بازسازی دفاتر او مینیاپولیس شرکت طراحی دو سال پیش, استقبال از آخرین روند با هدف ترویج همکاری از جمله باز کردن نیمکت صندلی برای کارمندان و انواع بسیار راحت و غیر رسمی جلسه فضاهای.

این بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده است هواشناسی vohs بازگشت به تخته رسم. در حال حاضر اجتماعی فاصله است بازسازی فضاهای که در آن جهان کار می کند.

“دفتر من کار نمی کند برای COVID که برای مطمئن” هواشناسی vohs گفت. “… ما نمی توانند به عنوان یک گروه. ما نمی توانیم در دفتر کار. ما خیلی نزدیک به هم.”

شرکت ها در سراسر شهرهای دوقلو و در سراسر کشور در حال عجله برای تنظیم مجدد دفتر خود طرح آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی محل کار به عنوان تلاش برای مهار یک ویروس مرگبار نشان می دهد در اوایل پیشرفت اما مطمئن شوید که هیچ راه حل.

ساخت دیروز در دفتر کار امروز در گریم واقعیت ساده تر خواهد شد برای کارفرمایان با طرح های طبقه با فضای کافی برای هر کارمند و برای کسانی که قادر به رسم یک شور و شوق تازه برای از راه دور کار ترتیبات. دیگران به صورت یک چالش بزرگتر.

“اگر یک شرکت فقط از طریق نوسازی به تازگی در چند سال گذشته و آنها را densified آنها را مجبور به انجام کار بیشتر گفت:” مایک Ohmes عامل اصلی از شهرهای دوقلو دفتر خدمات تجاری املاک و مستغلات شرکت Cushman و ویکفیلد.

هواشناسی vohs’ استودیو BV است که در میان کسانی رو تندتر راه بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“وجود دارد فقط نمی های” گفت: هواشناسی vohs که شرکت ایجاد شده است جدید محل کار استراتژی های طراحی و طرح بندی برای مشتریان با ورودی از اپيدميولوژيستها و راهنمایی از اداره ايمنی و بهداشت شغلی. “این چیزی است که ما به ترویج بسیار, و آن را واقعا pivoting.”

محل کار استراتژیست و طراحان در حال کنار گذاشتن گذشته نگرانی در مورد نام تجاری و زرق و برق دار اتاق و امکانات برای تمرکز بر ایمنی کارکنان با تمیز کردن پروتکل های کنترل ترافیک و اجتماعی فاصله تعمیرات اساسی.

بیش از دهه گذشته متوسط فضا هر کارمند کاهش یافته است تقریبا 10 درصد به کمتر از 193 متر مربع با توجه به Cushman و ویکفیلد.

Cushman & Wakefield در حال کار با مستاجران بر محدود ساختن دسترسی به آماده سازی و تمیز کردن پروتکل برای لابی و چگونه به اجرا اجتماعی فاصله شیوه در آسانسور و پله برقی ،

احتمالا بزرگترین دفتر طراحی تغییر بسیاری از شرکت ها می خواهند به اتخاذ نگه داشتن شخصی میز و ایستگاه های کاری حداقل 6 فوت از هم جدا تبدیل شده است که استاندارد بخشنامه های اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های محدود کردن ویروس انتقال است.

به عنوان بخشی از 5 میلیون دلار پروژه برای خرید و نوسازی خود ساختمان اداری در جنوب مینیاپولیس, بزرگ بزرگ برادران خواهران دوقلو شهرستانها انتخاب Gensler شرکت معماری برای طراحی فضای جامعه همراه با کار مشترک مناطق. همه گیر نشده طرح میتوانست در غیر انتفاعی قصد دارد به حرکت به داخل ساختمان در پاییز اما از آن است که کاهش تعداد میز و بازآموزی برخی از مشترک میز به فرد مناطق کار می کنند. این افزایش مقدار متناوب کار مناطق اجازه می دهد تا برای گزینه های بیشتر زمانی که مردم تصمیم به در اتاق اما این سازمان هنوز هم یک فضای اختصاص داده شده برای همه کارکنان.

“ما در حال تلاش برای حفظ انعطاف پذیری زیادی به ما می گفت:” ناتالی Obee معاون رئیس جمهور در امور مالی و عملیات برای برادران بزرگ و خواهران.

Gensler اتحاد جدید ایجاد فاصله فیزیکی ابزار به نام تکرار که تولید دفتر اشغال قصد دارد با استفاده از مشتریان موجود در پوسته و اجتماعی فاصله گرفت. شرکت میدوست محل کار استراتژی منجر مدل لباس کلمن گفت: شرکت مشورت با Gensler به فاز کارکنان خود را به محل کار با برخی از برنامه ریزی به تلو تلو خوردن کارکنان در روزهای مختلف و یا تغییرات.

“من فکر می کنم در کوتاه مدت این ایده می تواند به مردم بیشتر فضای اطراف آنها را” او گفت:.

یکی دیگر از کلید دفتر طراحی تغییر است که مردم انتظار می رود به کار در یک منطقه خاص و یا میز به جای اینکه تلفن همراه در داخل دفتر.

“اگر شما یک خانه بدوش انتخاب یک نقطه برای روز و اقامت وجود دارد” گفت: ناتاشا Fonville نام تجاری مدیر برای مینیاپولیس مبتنی بر فضای تجاری داخلی.

حدود نیمی از جو را 100 نفر از کارکنان در آن مینیاپولیس دفتر ندارد و تعیین شده میز و را انتخاب کنید که در آن کار می کنند در اتاق عمل خواهد شد که قرار بر توقف حداقل به طور موقت.

در جو با استفاده از دفتر خود به عنوان یک worklab برای تست مبلمان موقعیت است که آن را می تواند توصیه به مشتریان. علاوه بر بازآموزی میز به طوری که مردم به دور از هر یک از دیگر جو نیز با در نظر گرفتن گروه صندلی در سراسر فضا از جمله در اتاق کنفرانس برای دلسرد کردن مردم به هم.

“ما در حال تنظیم فضا برای کمک به مردم برای تصمیم گیری بهتر,” Fonville گفت.

علاوه بر این جو توصیه می شود ایجاد موانع بین مردم یا با صفحه نمایش است که می توان در اطراف نقل مکان کرد و یا بیشتر و کمتر آشکار با استفاده از واحدهای ذخیره سازی و یا حتی گیاهان زندگی می کنند. جو به آغاز طرح به مرحله برخی از کارکنان خود به کار در دفتر این هفته است.

برای بسیاری از شرکت های مشترک مناطق مانند حمام و سرویس بهداشتی, شکستن مناطق و سالن پدید آمده است به عنوان خطرناک ترین مکان ها برای عبور از آلودگی.

“این فضاهای مشترک که من باعث بیشترین نگرانی گفت:” Shareen Luze مدیر ارشد منابع انسانی برای RBC مدیریت ثروت آمریکا که مقر آن در مرکز شهر مینیاپولیس.

RBC است که نه تنها برنامه ریزی چگونه با خیال راحت تر از آن کارگران در آن زمان دفاتر در RBC پلازا بلکه طراحی آن دفاتر جدید در نزدیکی RBC دروازه برج در حال ساخت و برنامه ریزی شده برای باز کردن در سال 2022.

RBC است و با توجه به نحوه محدود کردن تعدادی از کارکنان در آسانسور دستشویی و اتاق Luze گفت. در همان زمان RBC در حال برنامه ریزی آن فضای جدید در RBC دروازه برج که شرکت رهبران می گویند که آنها احساس اعتماد به نفس خواهد بود قادر به انطباق با آینده استانداردهای بهداشتی.

“ما همه از این کار مناطق که در آن ما می توانیم فضا مردم” گفت: Tammy بنسون, مدیر طرح های استراتژیک در گلبولهای قرمز است. “ما مقدار زیادی انعطاف پذیری بیشتر در ساختمان در یک بحران و در بحران است.”

یکی دیگر از ابزار برای کاهش این ویروس گسترش خواهد بود و نمایش مسیر آن را فشار کارمندان را به سفر در برخی جهات در سراسر یک اتاق شبیه به آنچه در برخی از فروشگاه های مواد غذایی انجام شده برای خرید ترافیک راهرو طراحی کارشناسان می گویند.

طراحان هشدار می دهند که بحران کنونی ممکن است به معنای کامل پایان برخی از پیش COVID باز کردن دفتر طراحی روند.

“من واقعا بر این باورند که این دفتر است که در جایی که شما می خواهید می شود و همکاری با همکاران” Fonville گفت. “من فکر می کنم وجود دارد یک خط خوب بین ایمنی و روابط شما ساخت.”

طراحان گمان همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد فشار مشتریان را انتخاب کنید بیشتر به راحتی cleanable مواد برای مبلمان و بیشتر خار تغییرات در دفاتر اصلی است که می تواند برای بیشتر از راه دور کار می کند.

شبیه به حملات تروریستی 9/11 برای همیشه لطفا برای تغییر فرآیند غربالگری برای زمانی که مردم سفر از طریق فرودگاه coronavirus همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد مشابه اثر ماندگار در دفتر طراحی گفت: Coleman از Gensler.

“من فکر می کنم همه ما خواهد بود بیشتر آگاه چگونه پر بسته بندی شده ما هستند” کلمن گفت. “و چگونه تمیز….”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله