Illustration for article titled Uptown Records Founder Andre Harrell Has Died at 59

عکس: نیک Wass (عکس از آسوشیتدپرس)

مرد پشت سوابق بالای شهر نیویورک بر اساس برچسب است که راه اندازی مشاغل از اعمال مانند Diddy, Jodeci, Mary J. Blige و سنگین D درگذشت در 59 سال.

تبلیغات

بیلبورد اخبار تایید این خبر غم انگیز از آندره Harrell مرگ پس از DJ D-خوب اول اعلام کرد و آن را در Instagram Live شب جمعه. علت مرگ شده است نشان داد.

Harrell بود titan موسیقی اجرایی که پیشگام Uptown برچسب رکورد بود و انتگرال به توسعه متعدد هیپ هاپ و R&B در اواخر 80s و 90s. او نیز در خدمت روی لئامت دادن به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت موتاون رکوردز.

تبلیغات

از انواع:

شیک پیچیده و مد به جلو برچسب نقشی کلیدی در توسعه New Jack Swing سبک R&B, حسن نیت ارائه میدهد از اعمال مانند مرد (شامل شدیدا تاثیر گذار تهیه کننده-مجری تدی رایلی), Al B. مطمئن و Jodeci و همچنین متقاطع هیپ هاپ طریق Heavy D و بچه های ایران و پدر MC. هارل همچنین امضا نوجوان Mary J. Blige در اواخر 80s.

چند ماه پیش Harrell اعلام کرد که شرط خواهد بود تولید یک اسکریپت شبکه تلویزیونی از داستان پشت Uptown پرونده که هوا در این سال است.

Harrell نیز درگیر در فیلم و تلویزیون تولید شد و به طور گسترده ای شناخته شده برای مشاوره یکی دیگر از سیاه موسیقی مغول Diddy.

تبلیغات

از بیلبورد:

شان “Puff Daddy” شانه بعدها به عنوان شناخته شده Diddy شروع کردن به بالای شهر به عنوان یک کارآموز از Harrell و در نهایت در آنجا مشغول به کار تمام وقت به عنوان مدیر استعداد که در آن او کمک کرد توسعه ’90s R&B megastars مانند Mary J. Blige و Jodeci حتی تولید محبوب “Hip-Hop Remix” از دومی 1992 آمار “بیا و با من صحبت کند.” (Harrell اخراج او از بالای شهر در سال 1993 منجر به شانه شروع دورهای پسر بد, برچسب, با, دوست, The Notorious B. I. G. خود را به عنوان خیمه هنرمند, اما در این رابطه باقی مانده دوستانه.

تبلیغات

Harrell برگزار نقش معاون رئیس در Diddy چند پلت فرم موسیقی شبکه شورش.

بی اندازه از دست دادن فرهنگ Harrell عبور ضربه سخت برای کسانی که با او کار می کرد و می دانست که او را شخصا.

تبلیغات

بقیه در قدرت Andre Harrell.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله