دو جانباز DFL قانونگذاران سوال یکپارچگی خود را مجازی کنوانسیون پس از از دست دادن خود را تایید شنبه به یک جفت جوان مترقی رقبا.

بهداشت ، بهداشت ، جف هیدن و تشکر. ریموند Dehn هر دو حزب دموکرات از مینیاپولیس, انتقاد, چگونه آنلاین آرا انجام شد و پس از آنها کاهش یافت و در برابر رقبا به نمایندگی از یک نسل جدید از شهری دموکرات.

هیدن سنا دستیار رهبر اقلیت از دست داده به عمر Fateh پسر سومالی مهاجران. Dehn در دوره چهارم از دست رفته به استر Agbaje, دختر نیجریه مهاجران.

Agbaje و Fateh آخرین در یک موج سیاسی تازه واردان به عنوان طلوع یک نسل جدید از لیبرال مردم در دولت و کنگره. در روز پنج شنبه Agbaje اسیر تایید شده پس از سه دور رای گیری درآمد 132 از 217 رای. Dehn دریافت 84 در دور قاطع. Fateh موفق به کسب حمایت در اولین امتحان کنید, گرفتن 420 از 580 رای. هیدن برداشت 153.

در اخر مسابقه یک جلسه قانونی به طور چشمگیری تغییر توسط COVID-19 گیر Dehn و هیدن باید هر دو سمت چپ باز امکان اجرا در Aug. 11 اولیه و یا به چالش کشیدن نتیجه های مربوطه خود را آنلاین تایید فرآیندهای.

Dehn منتخب در سال 2012 در روز جمعه مورد سوال چگونه نماینده جایگزین دریافت “ارتقاء خودکار” برای تبدیل شدن به نمایندگان و رأی طول روند آنلاین. هیدن اولین انتخاب به مینه سوتا در سال 2008 گفت: مبارزات انتخاباتی خود را نمی تواند تأیید بسیاری از نمایندگان به عنوان زندگی در منطقه خود. او گفت: این کمپین مطرح و با اعتبار کمیته است که کاهش یافته است را حذف نمایندگان.

“من نمی خواهم هر چیزی را به دور از حریف من اما من فقط فکر می کنم آن را به ارزش آن را به حداقل بررسی آن دسته از نمایندگان به مطمئن شوید که آنها را مشروع نمایندگان” هایدن گفت. “و اگر نه, پس از آن من فکر می کنم مردمی که من بوده ام به نمایندگی از 12 سال گذشته نیاز به فرصتی برای وزن کمی وسیع تر است.”

Dehn دوم به پایان رسید در مینیاپولیس شهرداری نژاد در سال 2018, صندلی, یک, خانه, در انتخابات کمیته است و دیرین عدالت کیفری سیاست حمایت کند. مبارزات انتخاباتی خود را به افتخار تایید توسط کنگره ایالات متحده Ilhan Omar, D -, Minn. و دادستان کل کیت الیسون یکی دیگر از کهنه مترقی مجلس از جنوب مینیاپولیس.

“من فکر می کنم من مترقی اعتبار هستند و به هیچ یک دوم” Dehn روز جمعه گفت. “من فکر می کنم چون که من من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی گمان می کنند که چرا من به چالش کشیده. من نماینده بسیار منحصر به فرد منطقه و من فکر می کنم به نمایندگی منحصر به فرد منطقه می آید با آن wonderfulness و همراه با آن مشکلات است.”

Agbaje پدید آمده در سال گذشته به عنوان یک رقیب به Dehn به عنوان بخشی از موج جوانتر بیشتر لیبرال رقبای در حال ظهور — که عمدتا در خانه های جانبی به فشار برای مترقی اولویت های مانند مسکن مقرون به صرفه تغییر آب و هوا, کنترل اسلحه و قانونی ماری جوانا.

Agbaje ساخته شده حمل و نقل و مسکن مقرون به صرفه یک ستون از او به کمپین گفت: “او طرفدار بونو کار تأکید برای انسان تلفات و افزایش اجاره و اخراج در شهرستان Hennepin. او روز جمعه گفت که اولویت های کلیدی در حال تامین امنیت انتخابات, عدالت زیست محیطی و مطمئن شوید که شغل بازگشت به منطقه هنگامی که کسب و کار می تواند با خیال راحت بازگشایی شده است.

“از نظر زمان من واقعا معتقدم که ما باید بسیاری از فوری بحران در مواجهه با مردم از نسل من و جوان” Agbaje گفت. “اکنون زمان آن است که ما باید مطمئن شوید که ما بر روی آن متمرکز فوریت و حرکت رو به جلو با قاطعیت در آن فاصله است.”

Agbaje متولد شد و در سنت پل و دختر نیجریه مهاجران. یک دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل, او در حال حاضر با این نسخهها کار در Ciresi Conlin;;; LLP در مینیاپولیس و قبلا خدمت در وزارت امور خارجه ایالات متحده مشغول به کار در تهران از واشنگتن

Fateh پسر سومالی مهاجران کار کرده است و برای شهر مینیاپولیس به عنوان یک متخصص توسعه به شرق آفریقا جوامع است. او همچنین تاکید کرد که دولت در امور حمل و نقل و درآمد بخش است. فاتح بزرگ در اطراف واشنگتن و مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت عمومی از دانشگاه جورج واشنگتن.

Fateh فرار ناموفق برای مینه سوتا خانه در سال 2018 مورد ستایش قرار داد و روز شنبه را تایید پیروزی به عنوان “تعیین کننده باشد.”

“ما افتخار می کنیم از ساختمان چند نژادی, multigenerational districtwide ائتلاف زیرا این نوع از جنبش ما نیاز به ساخت تدریجی قدرت و ارائه انواع سیاست و تغییر مردم دنبال شده است برای سال” Fateh گفت.

DFL حزب رئیس Ken Martin استقبال از نتایج در هر دو مسابقه به عنوان شواهدی وجود دارد که حزب بزرگ “چادر” قادر به برگزاری انواع صداها. او نسبت به هجوم دموکراتیک اولیه رقبا برای افزایش شور و شوق و تعامل میان فعالان پس از سال 2016.

مارتین اصرار داشت که این تغییر به مجازی کنوانسیون در میان جهانی همه گیر شده رفته هموار و گفت: “او آگاه از هر گونه بی نظمی با هر دو مجلس سنا منطقه 62 یا خانه منطقه 59B آرا در روز پنج شنبه.

“فقط به عنوان خاص به عنوان خورشید طلوع خواهد کرد در صبح این واقعیت است که زمانی که نامزدها تا پایان از دست دادن رقابتی حمایت مسابقات آنها را سرزنش روند” مارتین گفت.

Kenza Hadj-موسی سخنگوی Brrrrrrns مینه سوتا گفت که چالش ها به حزب مدافعان مانند Dehn و هیدن منعکس جدید سازماندهی انرژی در آن منطقه. “برای این مسابقات رقبای نیاز به یک مقدار زیادی از حرکت و آتش سوزی در شکم و این چیزی است که آن را مانند به نظر می رسد هر دو عمر و استر مبارزات حال رفتن برای آنها” حاج-موسی گفت.

 

توییتر: @smontemayor

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله