ویدئو نشان می دهد که بیماران مبتلا به خواب در کنار پوشش بدن در بمبئی بیمارستان

Category: کیمیا | No comments

بمبئی: BMC در دوشنبه منصوب شد کمیته ای برای بررسی ویروسی تصویری از Sion بیمارستان که در آن بیماران دیده می شود خواب در کنار اجساد مردگان. کمیته ارائه گزارش خود در 24 ساعت.

در این ویدئو دیده می شود که بدن مرده از Covid–19 بیماران نگهداری می شدند پیچیده در کیسه های پلاستیکی درست در کنار بیماران در یک بیمارستان دولتی.

BMC نیز به دادگاه تجدید نظر به بستگان Covid 19 قربانیان به جلو آمده و به ادعای بدن متوفی.

مدنی گفت که عمل خواهد شد در برابر افراد مسئول پس از این کمیته ارائه گزارش آن است.

به گفته وزارت امور خارجه دولت دایره اجساد مردگان از Covid بیماران باید به دست بستگان خود را در عرض 30 دقیقه و دفع در عرض یک ساعت. BMC در آن اظهار داشت که بستگان مرده بیماران انجام نمی تماس خود را پاسخ دهد و یا ادعا می کنند نیست مرده بدن. در چنین مواردی آنها اطلاع رسانی به ایستگاه پلیس محلی و یا مدیریت بحران بخش به دور از بدن.

دین مدنی-اجرای Sion بیمارستان دکتر Pramod Ingale گفت: “وجود دارد 38 قفسه در بیمارستان سردخانه و 15 قفسه های متعلق به بدن مرده از Covid – 19 بيمار. هنگامی که کارکنان بیمارستان تماس با بستگان به ادعای بدن آنها نیاز به زمان برای رسیدن به بیمارستان یا در برخی موارد هیچ کس می آید به ادعای بدن. بنابراین وجود دارد بیشتر بدن که تا به حال به نگهداری در خارج از سردخانه.”

این ویدئو ویروسی رفته است و نیز به اشتراک گذاشته شده توسط BJP MLA Nitesh Rane که مقصر او BMC و دولت را به بی تفاوتی.

Dr Daksha شاه, معاون اجرایی بهداشت افسر BMC گفت که بدن نگه داشته شدند در بخش مادی و معنوی برای coronavirus بیماران تنها برای 15 یا 30 دقیقه. او گفت: “این ویدئو گرفته شده باشد در آن زمان است. همیشه وجود دارد یک حمل و نقل دوره قبل از بدن منتقل می شوند.”

وجود دارد تعداد 1450 تخت در بخش سیون بیمارستان که 211 تخت محفوظ است برای تاج بیماران. در حال حاضر 130 بيمار در حال گرفتن درمان Covid – 19 و بنابراین وجود دارد هیچ کمبود تخت ادعا کرد که مقامات بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>