ملت داغترین کسب و کار امداد رسانی برنامه تبدیل به یک ورزشها در این هفته.

پس از خوراکی تا بیش از 500 میلیارد دلار وام اضطراری در فقط سه هفته کوچک-صاحبان کسب و کار به طور ناگهانی از دست داد بهره در فدرال چک حفاظت از برنامه.

بانکداران می گویند برنامه های کاربردی جدید را آهسته به شدت خیره کننده برگرد از روزهای اولیه از این برنامه هنگامی که دست پاچه صاحبان کسب و کار تماس های متعدد موسسات مالی در تلاش برای پیدا کردن هر کسی که مایل به رسیدگی خود نرم افزار.

در هفت روز گذشته ایالات متحده کسب و کار کوچک مدیریت تایید شده فقط 10 میلیارد دلار در وام های جدید, نشان می دهد, آن می تواند به بیش از یک ماه برای سوزاندن از طریق باقی مانده $125 میلیارد دلار است. بانکداران انتظار می رود در ابتدا کل صندوق به خسته گاهی اوقات در هفته گذشته.

“مردم شروع به درک این ممکن است یک بخشایش وام” گفت: Keith Rachey معاون ارشد رئیس جمهور از جامعه سرمایه گذاری مجدد صندوق ایالات متحده آمریکا, غیر انتفاعی در مینیاپولیس است که سازی بیش از 500 میلیون دلار PPP بودجه برای کسب و کار کوچک صاحبان. “و که در حال رفتن به ایجاد مشکلات جریان نقدی برای برخی از این کسب و کار است.”

اگر چه فدرال و مقامات وعده داده اند را ببخشند هر وام تا زمانی که شرکت صرف حداقل 75 ٪ از درآمد حاصل از حقوق و دستمزد در عرض هشت هفته از گرفتن پول میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک هنوز برای بازگشایی, از جمله محبوب ترین ها رستوران ها و خرده فروشان. و بسیاری از صاحبان کسب و کار هستند و تمایلی به دست حقوق به افرادی که کار نمی کند.

“من خیلی می ترسم به آن را صرف” گفت: تونی Zaccardi که دریافت $69,000 PPP وام به rehire 18 افرادی که کار در پالمر در نوار در مینیاپولیس.

پالمر را مانند دیگر کافه ها و رستوران ها در مینه سوتا بسته در اواسط ماه مارس زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر اول اقامت در خانه سفارش شامل COVID-19 ویروس. هر چند نظم کنونی منقضی می شود در حدود یک هفته فرماندار است نشان داد که او به شما اجازه کافه ها و رستوران ها بازگشایی شده است. Zaccardi از ترس او نمی بینم هر یک از مشتریان تا جولای.

“من واقعا نمی توانم آوردن کارکنان به انجام هیچ چیز نیست” گفت: Zaccardi که قصد دارد به بازگشت پول اگر او نمی تواند بدهی ببخشند. “پرداخت وام من خواهد بود 3000 $در ماه است. من نمی توانم در این نوع از بدهی.”

بانکداران می گویند که هشت هفته مهلت برای صرف پول است که شکایت اصلی آنها از شنیدن کوچک-صاحبان کسب و کار. اما بانکداران گفت: نگرانی نیز وجود دارد در مورد وزارت خزانه داری ایالات متحده به تصمیم اخیر نیاز به ممیزی از هر شرکت است که دریافت بیش از 2 میلیون دلار از این برنامه و هشدار که هر شرکت است که به دست آمده این بودجه بدون درد و رنج یک ویروس مرتبط با رکود روبرو خواهد شد “عواقب شدید.”

“کسب و کار است که در زمان پول در حال حاضر به آن به دلیل این که آنها عصبی در مورد تغییر قوانین” گفت: پل Merski معاون رئیس جمهور از کنگره روابط مستقل در جامعه بانکداران امریکا یک گروه تجاری است که نشان دهنده بیش از 5000 و کارهای کوچک و موسسات مالی. “این باعث می شود یک تفاوت بزرگ به کوچک اگر صاحب آنها را از 300.000 دلار است و یک وام در مقابل یک کمک.”

کنگره ایجاد PPP در ماه مارس در درجه اول به عنوان یک راه برای نگه داشتن میلیون ها نفر از کسب و کار کوچک کارگران خاموش بیکاری است. اما رهبران سیاسی بارها و بارها صورتحساب این برنامه به عنوان یک کمک مالی برای صاحبان کسب و کار کوچک منجر به رم برای پول است. اولین $349 میلیارد دلار دور از بودجه رفته بود در 13 روز باعث کنگره به تصویب یکی دیگر از $310 میلیارد دلار برای این برنامه در اواخر ماه آوریل است.

برای چند روز یک انبار بزرگ از برنامه های کاربردی ضعف دولت توانایی پردازش دسته دوم از برنامه های کاربردی. اما از آن زمان به بعد جریان پول منتقل شده هموار با توجه به وام دهندگان که وام گرفته از کارکنان تمام قطعات از عملیات خود را به سرعت با سرعت از امداد.

این برنامه همچنین انجام یک کار بهتر از گرفتن پول به شرکت های که نیاز به کمک بیشتر با توجه به وام دهندگان که تمرکز بر کمک به اقلیت کوچک – و زنان متعلق به کسب و کار.

“من فکر می کنم دولت آموخته درس خود از دور اول گفت:” پاتریک Pariseau, مدیر راه حل های تامین مالی در شهری, توسعه اقتصادی, انجمن که کمک ده ها تن از اقلیت صاحبان کسب و کار به دست آوردن PPP وام در دور دوم.

نه تنها کنگره را کنار بگذارند 30 میلیارد دلار برای سازمان های غیر انتفاعی مانند مدا های SBA همچنین این سایت متعلق به بلوک از زمان که در آن بانک ها قفل شده بودند از این فرآیند برای اطمینان از جامعه بر اساس وام دهندگان قادر به دریافت وام خود را تایید شده است. تا کنون کسب و کار وام گرفته اند به طور متوسط $74,000 از $206,000 در دور اول.

اما بسیاری از صاحبان شرکت در حال حاضر آماده را به دست پشت یک تکه بزرگ از پول دریافت کردند گفت: آنها نمی خواهد که زمان کافی برای صرف آن در حقوق و دستمزد به عنوان مورد نیاز است. بانکداران گفت: این عدم تمایل به استفاده از پول به عنوان در نظر گرفته شده می تواند به شدت کاهش کلی تاثیر PPP برنامه.

“این یک احمق ورزش به رفتن را از طریق تمام این حرف بی ربط اگر همه این شرکت ها انجام شده است بازگشت وام های خود گفت:” دیوید Reiling مدیر عامل شرکت طلوع بانک در خیابان.

آلن Korpi که دارای سه رنگ سبز آسیاب رستوران در مینه سوتا انتظار برای بازگشت دو سوم از $600,000 یا پس از او است که با توجه به دریافت از برنامه های این ماه است.

اگرچه او برای پذیرش takeout سفارشات فروش خود را در حال پایین حدود 65% او را مجبور به اخراج بیش از 100 نفر از کارکنان خود را.

“ما نیاز ماه به عقب بر گردیم روی پای ما نه هفته” Korpi گفت. “آیا شما می خواهید برای دریافت خدمت یک نفر با ماسک صورت و دستکش های لاستیکی ،

هر چند خود PPP وام حمل نرخ بهره از فقط 1 درصد Korpi گفت: شرکت احتمالا به فایل برای ورشکستگی اگر او تا به حال به بازپرداخت پول است.

“ما نیاز نداریم یکی دیگر از وام” Korpi گفت. “ما نمی توانیم آن پرداخت.”

پیت L’Allier که عمل درمانگاه در هاپکینز و وودبری که ارائه کایروپراکتیک و درمان فیزیکی, خدمات واجد شرایط برای $500,000 PPP وام. اما L’Allier قرض گرفته شده فقط $426,000 زیرا او می دانست که او نمی تواند استفاده از پول در هشت هفته. در حال حاضر او فکر می کند او بیش از حد خوش بینانه است. او انتظار دارد به بازگشت حداقل $50,000.

اگر چه او هرگز مجبور به بستن L’Allier گفت: او به ارمغان آورد فقط نیمی از 42 کارکنان. او به طور داوطلبانه کاهش می یابد خود را رزرو نصف به مطمئن شوید که مشتریان خود را می تواند حفظ اجتماعی فاصله. او گفت: آن را می تواند یکی دیگر از سه ماه برای کسب و کار خود را به طور کامل بهبود می یابند.

“PPP شده است یک نجات غریق چیزی که برای بسیاری از کسب و کار گفت:” L’Allier که دریافت بودجه خود را در آوریل 21. “اما من فکر می کنم آن را به اقتباس از یک بیتی. آنها باید اجازه کارفرمایان با استفاده از این بودجه در طول بقیه سال.”

راب Scott منطقه ای SBA مدیر که مسئول نظارت بر مینه سوتا و آمریکا دیگر گفت: بسیاری از کسب و کار ابراز نگرانی در مورد هشت هفته مهلت. اما او گفت: کارفرمایان انتظار می رود به rehire furloughed کارکنان بلافاصله. “باز کردن درب است که غیرمادی و” اسکات گفت.

روز جمعه وزیر بهداشت ، تینا Smith, D -, Minn. خواسته SBA و وزارت خزانه داری ایالات متحده برای روشن شدن مراحل صاحبان کسب و کار نیاز به دریافت وام های خود را ببخشند. او همچنین خواسته آژانس به انجام بیشتر برای برقراری ارتباط است که اطلاعات را به صاحبان کسب و کار.

در یک مصاحبه اسمیت گفت که او به نفع دادن صاحبان کسب و کار بیش از هشت هفته به rehire کارکنان خود را.

“کسانی که در مهلت ایجاد شده در ماه مارس زمانی که هیچ کس فکر کسب و کار نمی تواند بازگشایی ظرف چند هفته” اسمیت گفت. “بسیاری از کشورهای حتی تحمیل اقامت در خانه سفارش نشده است. جهان به سرعت در حال تغییر. ما باید قادر به پاسخ به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله