پرستاران در حال حاضر شد و عصبی در مورد منابع محدود از ماسک و روپوش و حفاظت سیاست به کشش ذخایر از تجهیزات حفاظتی برای COVID-19.

بود که قبل از بیمارستان شروع به برنامه ریزی برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو که پرستاران از ترس ممکن است فشار آن لوازم و حتی بیشتر.

“بچه ها من می دانم که این نقطه است که هنگامی که مادر را از کار آنها باقی بماند به طور کامل دور از من تا من دوش و اسکراب خودم پایین — قبل از آنها حتی می تواند نزدیک به من گفت:” بریتنی Livaccari اورژانس پرستار در ایالات بيمارستان سنت پل. “من احساس می کنم خیلی نگرانی برای همکاران من که کودکان بسیار جوان و کسانی که واقعا ترس از آوردن این خانه به آنها و یا ضعف سيستم ايمنی اعضای خانواده. این هولناک است.”

با بيمارستان از سرگیری اعمال جراحی الکتیو به عنوان دوشنبه, جدید, تنش های بوجود آمده بین پرستاران و بیمارستان ها بیش از استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بیمارستان ها می گویند آنها به دقت نظارت بر وضعیت و اولویت ایمنی کارگر, اما نیاز به از سرگیری اعمال جراحی الکتیو و روش های که به تعویق افتاد از مارس 23.

فرماندار سفارش تماس در امکانات است که با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و هواکش به منظور توسعه و پیاده سازی برنامه های است که اطمینان از ایمنی برای کارگران و بیماران و اولویت بندی که جراحی باید دوباره برای اولین بار. در هفته های اخیر دولت ساخته شده است تا ذخایر خود از ماسک و دستکش و در صورت سپر از جمله کوچکتر را افزایش می دهد از لباس و N95 ماسک.

دولت مراقبت ويژه عرضه انبار می تواند کشیده شده و در بیمارستان زمانی که ذخایر خود را اجرا کم است. قبلا بیمارستان نمی تواند شیر تامین انبار تا زمانی که آنها تا به حال تنها صفر تا سه روز ارزش تجهیزات. در حال حاضر بیمارستان ها می توانید روی آن ضربه بزنید انبار اگر آنها چهار تا هفت از عرضه گفت: آلیس رابرتز-دیویس کمیسیون از وزارت امور خارجه از دولت.

“ما به دست آورده اند کمی از اتاق تنفس,” رابرتز-دیویس گفت: در طول یک شنبه تماس با خبرنگاران.

در M بهداشت فرویو Southdale, پرستار, Ericka لارسون Helling به نظر می رسد در پیام از مدیران و هنوز هم می بیند مقدار زیادی از منابع سایه با رنگ قرمز. او نه دقیقا مطمئن شوید که چه رنگ به معنی از نظر عرضه تعداد, اما می بیند مشکلات با دسترسی به لباس و N95 ماسک که فیلتر کردن 95 درصد از ذرات هوابرد.

قبل از COVID-19 مراقبان را در یک بار مصرف شب هنگام ورود به اتاق از یک بیماری عفونی بیمار و پرتاب آن به دور هنگام خروج او گفت:. در حال حاضر پرستاران صادر شده یک پارچه و لباس شب در ابتدای هر شیفت و بازگشت آن را در پایان روز به صورت قاچاق. جایگزین در دسترس هستند اگر لباس خاکی می شود.

N95 ماسک تنفسی استفاده می شود تنها با استفاده از دستگاه های. در حال حاضر پرستاران پوشیدن ماسک برای هشت ساعت shift و سپس محل آن را در یک کیسه کاغذی تا زمانی که از آن استفاده می شود و دوباره پنج روز بعد.

“زمان سیاست های مرکز در استفاده از PPE از جمله آن استفاده مجدد در حال به خطر انداختن پرستاران و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران” مریم ترنر رئيس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران نوشت: در نامه ای به مقامات دولتی در این هفته.

M بهداشت فرویو می گوید رویکرد خود را به ماسک و لباسهای متناسب با احتمالی توصیه هایی از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین شیوه های اتخاذ شده توسط بیمارستان های دیگر.

Hennepin بهداشت و درمان بود و به طور مشابه زیر فدرال راهنمایی هنگامی که آن را فرار از N95 ماسک و استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه و عرضه شد که از نظر فنی فراتر از عمر مفید آن. برخی از دریافت جدید الاستیک باعث شکایت توسط پرستاران به U. s. اداره ايمنی و بهداشت شغلی است که آنها نیاز به پوشیدن منقضی شده ماسک که مناسب نیست به درستی.

گسترش coronavirus تست کمک به بیمارستان ها صرفه جویی در منابع با دانستن زمانی که و که در آن به استفاده از تجهیزات حفاظتی گفت: دکتر پیتر کلی اجرایی, مدیر پزشکی, جراحی و معاون رئیس جمهور و بعد از خدمات ، بهداشت فرویو. استفاده مجدد از استراتژی های در حال توسعه در رابطه با تولید کنندگان و کنترل عفونت کارشناسان گفت و شامل U-V تکنولوژی برای N95 ماسک.

کلی گفت که او را درک نگرانی پرستاران خط مقدم مراقبان. اما نظام سلامت تا به حال به تعویق انداختن حدود 5000 عمل جراحی بیش از شش هفته دوره و برخی از این بیماران را رنج می برند اگر آنها درمان می کنید به زودی.

“در بسیاری از بیماران وجود دارد که باید به سرطان و دیگر بیماری هایی که واقعا نیاز به مراقبت گرفته شود و این که ما اساسا در قفسه قرار داده است” کلی در مصاحبه ای گفت:. او اضافه شده توسط e-mail: “تمام تصمیمات در مورد اعمال جراحی الکتیو ساخته خواهد شد و پس از حصول اطمینان از ما مناسب PPE لازم برای درمان تمام بیماران در سیستم ما است.”

این یک رویکرد مشابه در Allina Health که در آن مقامات را شماره گیری بالا یا پایین حجم اعمال جراحی الکتیو بسته PPE منابع گفت: لیزا شانون رئیس اجرایی.

Allina دارای شانس بهتری تهیه لوازم در هفته های اخیر شانون گفت: بنابراین بسیاری از چیزهایی که وجود دارد هیچ خطر فوری کمبود. وجود 30 روز عرضه تقریبا همه چیز از جمله N95 ماسک, او گفت:. Allina است که کار را به مراقبان بهتر اطلاعات در مورد تجهیزات و بالغ.

“ما همچنان به کار در راه است که ما می توانیم در ارتباط به طوری که کارکنان ما می داند که ما به نوبه خود شماره گیری کردن [در اعمال جراحی الکتیو] اگر ما PPE منابع کمتر در دسترس” شانون گفت.

اطلاعات نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای Livaccari این ER, پرستار در ایران است که یکی از Allina بزرگترین بیمارستان. برای هفته Livaccari است گفت که او و همکارانش دریافت نکرده اند, اطلاعات کامل در مورد عرضه می شمارد.

آنها همچنین استفاده مجدد از N95 ماسک Livaccari گفت و صتبلرس با هم باندهای الاستیک در ماسک هنگامی که تبدیل شدن آنها سست است. مشکل این است که ماسک شده اند مناسب-تست شده او گفت: برای استفاده پس از هشت ساعت تغییر یا تعمیر با یک منگنه.

در ایالات پرستاران نیست و تا به حال مشکل پیدا کردن لباس Livaccari گفت: اما می گویند این لباس اصلا به طور کامل پوشش خود را مالش. بنابراین پرستاران برای هفته ها تحت فشار بوده اند برای دسترسی به مالش که صادر شده و متمرکز توسط بیمارستان.

مشخصات فنی مالش در نظر گرفته نمی حفاظتی در همان راه به عنوان ماسک گفت: سارا Criger ایالات بیمارستان رئيس جمهور.

باور آنها را حفاظت می تواند ایجاد حس کاذب امنیت او اضافه شده است. بیمارستان جای می دهد کارگران ملحفه که در آن آنها می توانید روز کاری خود را لباس قرار داده و آنها را بلافاصله در شستشو به خانه برگشت.

N95 ماسک با شکسته تسمه گرفته شده استفاده Allina می گوید اما نمی بودن دور انداخته “از فراوانی از احتیاط در حفظ منابع.” ایالات بیمارستان خلبانی یک برنامه آموزشی است که در آن همسالان آموزش مربی و مربی دیگر همسالان در مورد صحیح و ایمن ماسک و استفاده از PPE, استفاده مجدد و حفاظت.

Criger گفت که او نگران است در مورد نگه داشتن پرستاران احساس امن و محافظت شده با: “آنها نیاز به احساس راحتی و اعتماد به نفس با آنچه آنها را به طوری که آنها می تواند بهترین برای بیماران, که همچنین ترس و اضطراب زمانی که آنها می آیند به بیمارستان.”

توییتر: @chrissnowbeck

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله