واشنگتن: با وجود یک قرن پیشرفت در علم 2020 است که به دنبال بسیاری مانند سال 1918.

در سال های بین دو کشنده بیماری های همه گیر یکی از misnamed آنفولانزای اسپانیایی دیگر COVID-19 جهان آموخته شده در مورد ویروس ها در درمان بیماری های مختلف ساخته شده موثر واکسن توسعه ارتباطات فوری و ایجاد استادانه بهداشت عمومی شبکه.

در عین حال در اینجا ما دوباره چهره نقاب به حداکثر. و هنوز هم قادر به سرکوب موذی در عین حال قابل اجتناب بیماری های عفونی قبل از اینکه صدها هزار نفر از آن مرد.

به عنوان در سال 1918 مردم دوباره شنیدن توخالی اطمینان در تقابل با واقعیت بیمارستان ها و morgues پر کردن و حساب های بانکی تخلیه. باستان حس مشترک از quarantining است. بنابراین حقه بازی: مالش پیاز خام در قفسه سینه خود را, آنها گفت: در سال 1918. چگونه در مورد مواد ضد عفونی کننده در رگهای شما در حال حاضر ؟ mused جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, نقاشی های بافتی به جای آن از خنده بیش از آنچه که او ضعیف سعی کرد به عنوان یک شوخی است.

در سال 1918 هیچ کس تا به حال واکسن درمان و یا درمان برای آنفولانزای همه گیر به عنوان آن را ویران جهان و کشته شدن بیش از 50 میلیون نفر است. هیچ کس هیچ که برای coronavirus یا نه.

علم مدرن به سرعت شناسایی جدید امروز coronavirus نقشه برداری کد ژنتیکی آن و توسعه یک تست تشخیصی بهره برداری دانش هیچ کس تا به حال در سال 1918. است که به مردم بیشتر از یک شانس مبارزه برای اقامت در خارج از راه آسیب است حداقل در کشورهایی که مستقر تست سرعت که ایالات متحده نیست.

اما راه هایی برای جلوگیری از بیمار شدن و چه زمانی که بیمار در حال تغییر. شکست رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به تهدید جدی از شروع نیز می پیوندد گذشته به حال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما اعلام پیروزی قبل از عفونت ریشه گرفت در کشور خود و او را تحویل یک جریان اطلاعات غلط بوده است. رئیس جمهور وودرو ویلسون اصلی شکست سکوت خود.

نه یک بار مورخان می گویند, آیا Wilson علنا صحبت در مورد یک بیماری بود که کشتن آمریکایی ها grotesquely و در اعداد بزرگ حتی اگر او آن را قرارداد خود را و هرگز مشابه ، ویلسون تثبیت شده در امریکا را به موازات مبارزه در جنگ جهانی اول مانند “یک سگ با استخوان می گوید:” مهدی جان بری “نویسنده بزرگ آنفلوانزا است.”

مشکوک صفر از آنفلوآنزای اسپانیایی محدوده از کانزاس به چین است. اما روشن بود به مقامات ایالات متحده حتی در سال 1918 که آن را شروع نمی شود در اسپانیا.

این بیماری همه گیر در زمان اسپانیا با نام تنها دلیل آن مطبوعات آزاد ممنوعه گزارش خرابی در این بیماری در اوایل سال 1918 موج در حالی که مقامات دولتی و یک همدست مطبوعات در کشورهای در جنگ — ایالات متحده در میان آنها — آن را در زمان jingoism سانسور و انکار است.

مانند COVID-19 1918 همه گیر آمد از یک ویروس تنفسی که شروع به پریدن کرد از حیوانات را به مردم منتقل شد و تا به حال مشابه آسیب شناسی بری گفت: از طریق ایمیل. اجتماعی فاصله دست شستن و ماسک منجر شد اقدامات کنترلی پس از آن و در حال حاضر.

توصیه های پزشکی از آن پس نیز طنین انداز امروز: “اگر شما آن را دریافت ماندن در خانه و استراحت در رختخواب گرم نگه داشتن نوشیدنی, نوشیدنی های گرم و آرام ماندن تا زمانی که علائم گذشته گفت:” دکتر جان شوید رابرتسون شیکاگو کمیسیون بهداشت و درمان در سال 1918. “سپس در ادامه به مراقب باشید برای بزرگترین خطر این است که از ذات الریه و یا برخی از نزدیکان بیماری پس از آنفلوانزا از بین رفته است.”

در صورت وجود فقط به حال به عنوان یک جاذب قافیه در گردش بیش از حد: “پوشش هر سرفه و عطسه. اگر شما نمی خواهید به گسترش بیماری است.”

اما وجود دارد نیز مشخص شده تفاوت بین ویروس ها از سال 1918 و در سال 2020 است. آنفولانزای اسپانیایی بود به خصوص خطرناک به افراد سالم در سنين 20 تا 40 — نخست نسل از خدمت سربازی — تناقض به دلیل پر جنب و جوش, سیستم ایمنی بدن.

زمانی که چنین افرادی رو آلوده خود آنتی بادی رفت و پس از ویروس ها مانند سربازان ریختن از ترانشه اروپا killing fields.

“سیستم ایمنی بدن پرتاب شد هر سلاح آن را تا به حال در ویروس” بری گفت. “میدان جنگ بود و ریه است. ریه بود که در آن نبرد.”

جوان سربازان و ملوانان فراوان در اردوگاه های نظامی در آمریکا میره برای اروپا در کشتی پر به gunwales با بشریت مبارزه در کنار هم در ترانشه و به خانه آمد و در پیروزی به ستایش جمعیت. تلفات زیادی بود بر آنها و مردم آنها را آلوده. آنفولانزای اسپانیایی می تواند فقط به عنوان به راحتی نامیده شده است ارتش ایالات متحده و یا نیروی دریایی ایالات متحده آنفولانزا به جای. و یا آلمانی و یا انگلیسی, آنفولانزا, که برای ماده.

در میان کسانی که درگذشت در همه گیر شد فریدریش تهمت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جد پدری. در میان کسانی که آن را قرارداد و بهبود بودند زمان جنگ رهبران بریتانیا و آلمان و همچنین از ایالات متحده, انگلیسی و اسپانیایی پادشاهان و آینده رئیس جمهور آمریکا فرانکلین روزولت زمانی که او دستیار وزیر نیروی دریایی.

اما تلفات بود سنگین تر در افراد متوسط و فقیر شلوغ در اتاق های اجاره ای خیابان اتومبیل و عرق کارخانه.

آنها نمی تواند تمام زندگی با کلمات 1918 ایالات متحده جراح عمومی روپرت آبی: “حفظ کردن از جمعیت و گرفتگی مکان به عنوان آنجا که ممکن است. … مقدار هوای تازه از طریق پنجره های باز overemphasized نمی باشد. … هر تلاشی به نفس تا حد هوای پاک که ممکن است.”

برآورد 675,000 آمریکایی درگذشت, در این بیماری همه گیر است که فکر به آلوده یک سوم از جمعیت جهان. ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که در ادامه COVID-19 همه گیر کشته شدن بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان بیش از 68,000 در ایالات متحده است.

علم بد

در سال 1918 جراح عمومی که در اعلانی که بدست مردم میدهند که “کسی است که تنها یک حمله خفیف بیماری خود ممکن است به یک حمله شدید به دیگران است.” هشدار دهنده است و فقط به عنوان قابل اجرا به کروناویروس به خصوص که دانشمندان آموخته است که تعداد زیادی از مردم با COVID-19 may گسترش آن با وجود بدون علائم واضح است. دقیقا چگونه اغلب ویروس جدید کشد نمی تواند تعیین شود و بدون بهتر فقره آلوده; برخی از برآوردهای 1918 آنفولانزا را مرگ و میر در 2.5%.

آبی و مقررات عمومی نیز مردم هشدار داد برای جلوگیری از شارلاتان و تنها پزشکی از پزشکان.

پزشکان هر چند نمی همیشه می دانم آنچه آنها انجام می دهند. مجلات پزشکی در زمان توصیف راش غیر معمول درمان برخی در لیگ مغلوب ساختن پیشی جستن, از نظریه ها در مورد مواد ضد عفونی کننده ها انفجار چراغ ها و تایید نشده به مواد مخدر است که هر دو فواید و خطرات بالقوه.

یکی 1918-عصر دکتر توصیه می شود که مردم خر خر کردن یک اسید بوریک و سدیم بی کربنات (جوش شیرین) پودر شستشو کردن معابر بینی. دیگران تجویز گنه گنه استرکنین و سمی باغ گیاه به نام دیژیتال برای کمک به گردش خون و همچنین داروهای مشتق از ید برای “داخلی ضد عفونی” با توجه به لورا Spinney نوشت که در سال 2017 کتاب “Pale Rider: آنفولانزای اسپانیایی از سال 1918 و چگونه آن تغییر جهان است.”

محبوب نظریه گسترش است که گرم شدن پا جلوگیری می کند, عفونت و یا gobbling شکر قهوه ای یا گرفتن پیاز فرانسوی. یک “دل پاک” یکی قرار پیشگیرانه هر چند روشن نیست که آیا این به معنای ارگان یا قلب دوست دارم.

“وجود دارد هیچ تونی Fauci آن” بری گفت: در یک کنترل از راه دور کتابخانه کنگره مصاحبه در ماه آوریل است.

ما Fauci در حال حاضر فدرال immunologist که در نظر گرفته شده است به عنوان حقیقت گوی در کاخ سفید جلسات فوق العاده ایمنی بدن به مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش مثبت و دروغ. به علاوه ما می دانیم که خیلی بیشتر از مردم در سال 1918.

در عین حال ما هنوز هم با شنیدن تعداد زیادی از قرون وسطی بی معنی است.

نظریه پردازان توطئه را سرزنش COVID-19 در توسعه شبکه های 5G فقط به عنوان آنها می گویند امواج رادیویی ناشی از آنفلوآنزای 1918. Arsonists به تازگی به آتش کشیدند و بیش از یک دوجین, انگلیسی, برج های سلولی پس از آن باطل توزیع شده است.

در طول ماه از این بیماری همه گیر آسوشیتد پرس افشا و خنثی کرده است یک سری از ساختگی درمان است که گسترش در Facebook, Twitter و مانند آن. هیچ انفجار هوا گرم تا بینی خود را از یک سشوار محافظت خواهد کرد شما. و نه نوشیدن تونیک آب خوردن بالا-غذاهای قلیایی, چاشنی پماد آنتی بیوتیک تا بینی خود را داونینگ ودکا یا هر خانه اکسیر.

نه این درست نیست که اگر شما نمی تواند نفس خود را نگه دارید شما باید COVID-19. یا که یک واکسن از یک آزمایشگاه تنها با این نسخهها کار بر روی یک بیماری ایجاد شده توسط یک آزمایشگاه است.

اجتماعی فاصله آمده است نه اجتماعی-رسانه های فاصله. بیش از یک قرن از علم ما نرفته اند, بازگشت به آینده, اما آینده به گذشته است.

درس 1918 (و 1919)

در سپتامبر 1918 به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی دوم و تا کنون مرگبارترین موج ضربه در ایالات متحده Philadelphia سلامت عمومی رئیس نادیده گرفته مشاوران و اجازه دهید یک جنگ عظیم-باند رژه ادامه از طریق مرکز شهر. ویروس H1N1 شتافت طریق توده ها در چه نامیده شده است مرگبارترین در جهان رژه. به عنوان مقامات اصرار وجود دارد چیزی برای نگران مردم بودند با دیدن همسایگان سلامت و مرگ با سرعت شگفت آور و گورهای دسته جمعی حفر شده.

“این فقط آنفلوآنزا” تا به حال فرسوده نازک به عنوان سرود از مقامات.

اواخر ماه نوامبر sirens wailed در سان فرانسیسکو به صدا همه روشن پس از شش هفته از مستند و به مردم آنها می تواند حذف ماسک خود را. سان فرانسیسکو مانند بسیاری از شهرستانها در غرب بوده است تا حد زیادی در امان موج اول و صرف فاصله آماده شدن برای دور 2, الزامی ماسک و اسامی افرادی که نمی منطبق هستند.

آنها تا به حال یک قافیه برای که بیش از حد: “اطاعت از قوانین و پوشیدن گاز. حفاظت از فک خود را از سپتیک پنجه.”

اقدامات احتیاطی پرداخت کردن با مرگ و میر کمتر از مبتلا شهرستانها در جای دیگر. اما این شهر آرام بیش از حد به زودی.

در ماه دسامبر هزاران نفر از موارد جدید گرفت. یک موج ریختن به سال جدید بود که در جریان است. سان فرانسیسکو تلفات نصب شده در بیش از 1000. این آخرین شلاق توسط آنفولانزای اسپانیایی و کمتر کشنده یکی.

وحشیانه درس از سال 1918 و 1919? به باری بود که داوطلب خدمت سربازی از 15 سال پیش در یک دولت بوش درایو برای آماده سازی تمام سطوح دولت برای بیماری های همه گیر آنها برای پاسخ زود هنگام, استراحت, با احتیاط به مردم حقیقت است.

به جای او به دیده انکار به دنبال هرج و مرج فدرال پاسخ و خلاء رهبری به واشنگتن و کشورهای رقابت برای همان ملزومات پزشکی و در حال حاضر حرکت fitfully نسبت به بازگشایی.

“در حال حاضر ما برنامه ای حتی جنگ-gamed برنامه صرف میلیاردها آماده شدن برای فقط آنچه اتفاق می افتد آژانس های فدرال شده اند وظیفه رسیدگی به تمام این چیزها و ما … بعدی به هیچ چیز” او گفت:.

حتی یک صدای جرنگ جرنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله