Illustration for article titled Yes, Weve Heard the Sussexes Are Living in Tyler Perrys Mansion. No, We Dont Know Why—but Why Yall So Mad?

عکس: دانیل Leal Olivas (WPA استخر/گتی ایماژ)

شما می دانید که “کالیفرنیا ترکیب” ما نگه داشته شنیدن پرنس هری, و, همسر, Meghan Markle را خواستار شده است خانه پس از نقل مکان به لس آنجلس ؟ گزارش های متعدد می گویند این بورلی هیلز عمارت از هیچ یک دیگر از تایلر پری که ظاهرا تا زمان بیشتری را به فروشگاه برای کون بچه از نیمه راه واقعی کلاه گیس.

تبلیغات

TMZ را شکست این خبر در روز پنج شنبه با استناد به انگلیسی تلخیص و ساسکس archnemesis روزانه ایمیل به عنوان منبع اصلی است. پست gleefully گزارش داد که “پری هشت اتاق خواب, 12 -, حمام, اهل توسکانی به سبک ویلا نشسته در 22 هکتار در بالای یک تپه در فوق العاده منحصر به فرد بورلی ریج شهرکهای گارد-جامعه دردار ارائه دیدگاه های فراگیر از شهرستان از حیاط خلوت.” اما آنها همچنین مطمئن شوید که به توجه داشته باشید که آنها نمی دانند که آیا Sussexes هستند پری مهمانان و یا اجاره بزرگترین Airbnb تا کنون تنها که به عنوان عمارت در سوال به نظر می رسد هنوز در Perry به نام.

که همه ما می دانیم که در مورد. رک و پوست کنده بودیم و غافل از هر گونه ارتباط شخصی بین بریتانیا سلطنتی و Madea خالق (ما شنیده شایعات او در عروسی سلطنتی, اما هرگز شاهد عکس آن را اثبات کند)—و رک و پوست کنده آن را واقعا هیچ یک از کسب و کار ما (فراتر از گزارش آن است که به خوبی کار ما). اما متوقف نمی سلطنتی متنفر از دست دادن خود را همیشه دوست داشتن ذهن در مفهوم که دوک و دوشس ساسکس ممکن است یک دوست در یک به اندازه کافی بالا جایی که او می خواهم اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در خود مسخره بزرگ و بدون شک نیز منصوب خانه که در آن او می پردازد صورتحساب و او تصمیم می گیرد که می آید و می رود و باقی می ماند تا زمانی که او را دوست دارد. خدای ناکرده. آیا بقیه از ما نیاز به اجماع عمومی که ما باید houseguests ،

تبلیغات

و اجازه دهید روشن است: با وجود این واقعیت است که یک خانواده سه گزارش ماندن در پری خانه تنها یک نفر است که تا کنون به سرزنش.

تبلیغات

Y’all دیدن این زشت نژادپرستانه جنسیتی بدنام راست می گه اینجا ؟ هیچ یک از ما حتی نمی داند برای مطمئن شوید که آیا Sussexes پرداخت اجاره به پری—و یا حتی اگر آنها مطمئن برای ماندن وجود دارد. (چه ؟ او به شما وعده داده یدکی اتاق خواب و یا چیزی؟) اما آن را به عنوان جهنم مطمئن به نظر می رسد مانند وجود یک باند مردمی اجازه می دهد آنها را به اقامت در سر خود را به صورت رایگان.99! حتی پرفروشترین نویسندگان انگلیسی مثل چیزی قرض گرفته شده‘s Emily Giffin (چیزش را نمی آنها پرداخت شما خوب هالیوود فیلم پول به کل رام-com منفجر نشده از یکی از رام خود را-com ورزشها-باسن کتاب؟) به نظر می رسد که زمان به نگرانی در مورد اینکه آیا Sussexes’ ثروت خوب است به هر حال رفتن به تحت تاثیر قرار خود را در حساب بانکی—شما می دانید چرا که وجود دارد هیچ چیز در همه, هر یک از ما می تواند و یا احتمالا باید بیشتر نگران در مورد در حال حاضر.

راستش ما نیمه امیدوارم که آنها اقامت دیوانه بنابراین ما امیدواریم که Sussexes در واقع اقامت اجاره-رایگان با تایلر. ما فقط امیدواریم که مگان می کند پایان ندارد تا در فیلم بعدی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله