دهلی نو: “ما باید به یاد بگیرند برای زندگی با ویروس” دولت اعلام کرد روز جمعه 44 روز پس از قرار دادن ونرخ فشار بر این کشور برای جلوگیری از سرایت.

کلمات توسط Lav Agarwal در روز جمعه ارائه coronavirus اعداد صدا شوم و به خصوص پس از او فاش کرد که دو برابر زمان COVID-19 نفر در کشور به این معنی که زمان صرف شده برای این موارد به دو برابر در حال پایین آمدن از 12 روز و دو روز پیش به 10 در حال حاضر.

در شب جمعه ، covid19india.org ردیاب که آهنگ متحده از نزدیک نشان داد ما 59,642 موارد عفونت کروناویروس در کشور است. به این معنی که ممکن است 18 ما 1,19,284 یا حوالی.

Lav Agarwal است که یک مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت. او به معنای اطمینان بخش است اما واردات از آنچه او گفته بود که آن را به افراد و جوامع است.

“و هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد یادگیری برای زندگی با این ویروس پس از آن بسیار مهم است که دستورالعمل هایی که وجود دارد در مورد صرفه جویی در خود را از ویروس ها به تصویب رسید و در جامعه به عنوان یک تغییر رفتاری” او گفت:.

Agarwal نیست موضوع را با طرح برگزار شد و بر اساس آماری مدل سازی توسط AIIMS دهلی مدیر Dr Randeep Guleria که اوج این بیماری در هند ممکن رسیده در ماه ژوئن یا جولای. او تنها گفت: “اگر ما به دنبال تجویز داس و don’ts ما ممکن است رسیدن به اوج در تعداد COVID-19 موارد و ما منحنی ممکن است صاف باقی می ماند.”

و اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده و دستورالعمل هستند و نه به دنبال به درستی “وجود دارد می تواند احتمال افزایش موارد” او هشدار داد.

پرسید که چگونه بسیاری از موارد ممکن است شاهد اگر این قله در واقع آمد و در ژوئن-ژوئیه Agarwal parried: سازمان های مختلف را پیش بینی چهره های مختلف اعم از هزاران نفر به crores.

دادن منطقه-دانا در coronavirus بروز Agarwal وجود دارد گفت: 216 مناطق که در آن هیچ COVID-19 مورد گزارش شده است تا تاریخ. چهل و دو منطقه تا به حال هیچ تازه موارد در آخرین روز 28, 29 گزارش هیچ مورد جدید در طی 21 روز و 36 مناطق تا به حال هیچ مورد در 14 روز ،

کسانی بودند rosier نقاط داده اما در مجموع با وجود آن بود که دو برابر زمان عجله نمی کند و وجود دارد در حال رفتن به یک پیک به تحمل یک ماه یا بیشتر از این رو. چرا که در حالی که این کشور 319 سبز مناطق در حال برگزاری را در برابر ویروس و یا حتی گزارش پیشرفت, اخبار, از 130 مناطق قرمز و 284 نارنجی آنهایی که است بدتر و بدتر می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله