Wمرغ مشتریان بگویید آجا پادشاه که آنها استرس و فشارهای کار از خانه در حالی که مراقبت از فرزندان خود او نمی باید بپرسید که چرا.

بروکلین پارک درمانگر دارای مجوز است و رسیدگی به خود او دو فرزند تحصیل در حالی که فیلدینگ تلفن مشاوره.

“زمانی که من در آرامش به پدر و مادر دیگر من آرامش من, کودکان,” او گفت:.

شاه داد تا او را به یکی از پسران او به طوری که او می تواند تمرکز بر خود درس آنلاین. پسر دیگر مجموعه در اتاق ناهار خوری.

“که در سمت چپ من با اتاق خواب,” او گفت:. “اما آن را OK. من یک شمع در حال سوختن است. خوب است در اینجا.”

او حجم کار افزایش یافته است و پس از پناهگاه در خانه بخشنامه صادر شد. چند روز او را در گوشی تقریبا به طور مداوم از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر فشردن در چند دقیقه زمانی که او می تواند برای بررسی در Austin, 9, و, کریس, 14.

“من در تلاش برای مطمئن شوید که آنها هنوز هم انجام تمام [مدرسه] اما کار نیز به من فضا برای انجام کار من,” او گفت:. “من پسر خوب بود با آن است. او را مستقل تر. اما در ابتدا من 9 ساله بود و پریشان. وجود دارد بسیاری از سرخوردگی و او از دست رفته و دوستان خود را.”

پس از یک پر از استرس هفته متعادل مدرسه کار و مشاوره, پادشاه اصرار دارد که خانواده انجام کاری با هم. “تعطیلات آخر هفته ما صرف گرفتن پیاده روی, تماشای, فیلم, نقاشی,” او گفت:. “هنگامی که شما را متوقف در حال حرکت شما از دست دادن انگیزه خود را.”

توصیه های خود را به مشتریان خود را — که او تلاش می کند سخت به دنبال خودش — برای به حداقل رساندن استرس در قرنطینه: ایجاد یک برنامه و چوب به آن. تا آنجا که شما می توانید نگه داشتن همان چیزهایی که شما قبل از (فرزندان خود را نگه داشته اند تا خود را به کلاس کاراته از طریق زوم). و با این حال همه چیز کار کردن احساس گناه نکنید اگر آن را کمتر از شما برای امیدوار بود.

“احترام به خود” او گفت:. “احساس بد نیست چرا که شما از دست رفته خوانده شده را علامت شما برای خودتان تنظیم کنید. در حال حاضر ما نیاز به تمرکز بر روی فقط از طریق این.”

تیاو stay-at-home بخشنامه آمار نینا Jonson سخت است. به عنوان مدیر برنامه های در پلیموث جماعت کلیسا او را در اتهام از جوانان و آموزش و پرورش کودک کلاس.

زمانی که مینیاپولیس کلیسا بسته شده و او سعی به پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن انجام آنچه او می کند.

“من از خودم پرسیدم” چه چیزی است که من می توانید انجام دهید؟’ “او گفت:. “من عاشق صحبت کردن با مردم و همه کار من با بچه ها.”

او و شوهرش, Jasper, اصل, مینیاپولیس,’ Bethune جامعه مدرسه تا به حال یک کتابخانه گسترده ای از کتاب های کودکان را از دو preteen دختران و همچنین به عنوان یک ذخیره کردن کتاب از زمانی که آنها بچه بودند. به اندازه کافی کتاب است که شما می توانید به عنوان خوانده شده یک روز و اجرا نمی شود برای ماه می باشد.

و است که به او این ایده برای “شب با نینا” که در آن او می خواند داستان آنلاین هفت شب در هفته.

او قصد اصلی به پست داستان در کلیسا Facebook صفحه.

“این خوب است برای بچه ها برای دیدن یک فیلم آنها را تشخیص,” او گفت:. “این مهم است که برخی از حالت عادی در زندگی خود را.”

اما بخش’ درخواست تجدید نظر به سرعت گسترش یافته و از طریق او گسترده شبکه های رسانه های اجتماعی و دهان به دهان در میان کودکان و والدین به طور یکسان.

“این نیست میشل اوباما یا LeVar Burton که بسیار حرفه ای را نشان می دهد,” او گفت:. “معدن قطعا حرفه ای نیست.”

اعطا شده, میشل اوباما هرگز کسی رها کردن دوربین در وسط یکی از بخش های آن به تولید خدمه شامل نیست 9 و 11 ساله ، چه Jonson بخش عدم وجود ویژگی های pizazz آنها بیش از را در انرژی و صداقت.

او قرار می دهد مقدار زیادی از کار را به هر جلسه. داستان های انتخاب شده برای داشتن یک “نشاط بخشی پیام” و “استقبال به تمام کودکان است.” او شروع می شود بسیاری از بخش با توضیح به همین دلیل او را برداشت که داستان خاص. تا آنجا که ممکن است او تلاش می کند برای مطابقت با ساز و برگ خود را به داستان. و او تلاش می کند برای اضافه کردن یک کمی درام به خواندن.

“من بسیار وحشتناک در انجام voices,” او گفت:. “من و کابوی. اما من می توانم بالاتر و پایین تر صدای.”

او انجام داده است برخی از بخش های زندگی, اما او ترجیح به انجام آنها در نوار بنابراین او می تواند به بالا باید سگ سرگردان را از طریق قاب و یا خدمه و دختران خانواده گل اهاری و Adella — تجربه مشکلات. اگر یک روز زمانی که او نمی خواهد که زمان به نوار یک بخش او را انجام دهد آن را جلوتر از زمان. یک روز او ثبت شده هفت طبقه در حال تغییر لباس برای هر یک.

“من خوش شانس می شود قادر به انجام این کار,” او گفت:.

بخش ها ارسال شده توسط: 6:30 p. m. روز plymouth.org کلیسای Facebook حساب و در Jonson Facebook صفحه.

ارائه عکس

علی Biro

جدید, مامان جدید, دیدگاه

یکli Biro خوشحال است با شگفتی از او 11-ماه-پیر پسر که موفق معجزات تقریبا به صورت روزانه.

“او می رود و از بودن قادر به خزیدن خزنده به ایستاده,” او گفت:. “در حال حاضر او شروع به راه رفتن پشت فشار واکر.”

هر زمان دیگر پدر و مادر او که در نزدیکی زندگی می کنند نیز می شده اند وجود دارد تا شاهد اولین نوه پیشرفت است. اما آنها دیده نمی شود او را برای دو ماه.

“او حتی قادر به خزیدن سپس” Biro گفت. “او رشد زیادی است.”

Biro و رولاند را تبدیل به الکترونیک به آنها را نگه دارید تا تاریخ در بیورن حال پیشرفت است.

“ما رکورد آنجا که ما می توانیم” او گفت:. “و ما FaceTime [با پدر و مادر او] در هر روز است.”

آنها همچنین ارتباط با رولاند پدر و مادر زندگی می کنند که در نشویل.

در یک نقطه از برنامه ها برای روز مادر, جمع آوری به جشن گرفتن و برگزاری بیورن کودک فداکاری است. اما با کلیساها بسته شده است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

همانطور که برای بیورن او به نظر می رسد که این همه در گشاد گشاد راه رفتن. او را هیجان زده در مورد دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود را در FaceTime و نمیفهمد که جهان فراتر از اتاق نشیمن خود را.

“او را دوست دارد به دنبال از پنجره به بیرون” مادرش گفت:.

به عنوان زمانی که او را به ارتباط برقرار کردن با پدر Biro باقی می ماند و خوش بینانه است. پس از همه, که همه مهم اول تولد در حال آمدن است تا 2 ژوئن.

“من امیدوارم که ما همه می توانند با هم به زودی” او گفت:.

عکس های الیزابت فلرس

پم Kairies

رفتن به مدرسه

Pam Kairies نمی دریغ هنگامی که او خواسته شده بود که در اواسط ماه مارس به بچهداری یکی از نوه های او که در حال اجرا بود یک تب و نیاز به ماندن در خانه. در اکثر او نمیفهمد وظیفه خواهد گذشته یک زن و شوهر از روز.

پس از آن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور مدارس به نزدیک است. و با این که از چند روز تبدیل به یک زن و شوهر از ماه و نگهداری از کودکان فرفره تبدیل به یک آموزش تعامل.

“من تا به حال هیچ آموزشی برای یک معلم,” او گفت:, و اضافه کرد خشگی: “خوشبختانه نوه من است که تنها 6 تا ریاضی نیست بر سر من نشده است.”

Kairies’ دختر با این نسخهها کار در کسب و کار خانوادگی. در حالی که او وجود دارد Kairies تمایل به مایکل. و یا به عنوان مورد ممکن تلاش می کند به ماندن یک قدم جلوتر از او.

“حتی گاهی اوقات من فراموش کرده ام که او تنها 6,” او گفت: یادآوری یک روز که در آن او پرسید: سیری در پاسخ به این سوال معلم او شد و از او درخواست.

مایکل کاهش یافته است خاموش در خانه او در 7:15 صبح تا 4:30 بعد از ظهر آن روز طولانی — اما یکی از لذت بخش.

“من برای انجام برخی از چیزهایی که با او که من هرگز تا به حال زمان برای انجام این کار با خود بچه ها,” او گفت:. “هنگامی که شما مادر سه فرزند جوان شما همیشه لازم نیست که مقدار زیادی از زمان به آن لذت ببرید با آنها.”

او همچنین نگه داشتن در تماس با دیگر اعضای خانواده — با تشکر از مایکل که با استفاده از iPad خود برای ارتباط با دیگران که قرنطینه می شوند.

“او FaceTimes بچه های دیگر او عموزاده و خاله و عمه,” او گفت:.

در حال حاضر Kairies به تصویب رسید عمل خودش است. “زمانی که من آماده برای شکستن من FaceTime با کسی که یک دوست نزدیک از کلاس هشتم و در حال حاضر در تگزاس زندگی می کند,” او گفت:.

او همچنین متوجه شدند یکی دیگر از درس تدریس شده توسط Michael: “آنها می گویند شما باید بچه های خود را تا زمانی که آنها 18. آن را در واقع می رود که.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله